Jump to content



За 13-ти път “Планета” ТВ раздава Годишни музикални награди


Препоръчани коментари

"Моли се да не почна" не бих казала, че е тотален хит. Явно си един от заблудилите се по гледанията в youtube, но тази песен почти не са я въртяли по дискотеките. "Да ти се доказвам" остана някак си в сянката на другата песен, която излезна същия ден - "Кво става тука".

Летния й хит никой не го помни вече. А и то си беше copy-paste на песента на Дара.

На турнето публиката беше предимно от цигани, а те са основната фенска маса на Джена. Норално е да е доста добре приета там. Все пак пее пред родата си. На концерта същата работа. Мангали и селяни само.

Албум имаше, но промоция и повечко нови песни нямаше, така че все едно го е пуснала да отбие номера и да си събере песните.

Иначе Галена и Джена са еднакво фалшиви на живо, но поне първата е загърбила ромската си същност и се опитва да изглежда по-западно. За последното съм съгласна. Преса се оля да бълва песни тази година.

Да оставим другото на страна, всеки с вкуса си и критериите за хит, но осъзнаваш ли колко смешно звучи това за циганите? По твоята логика феновете на ПРеслава са масово цигани, защото на турнето й се скандираше името, а на последния концерт тея същите цигани пееха и на "Да бях от гадните", а Емилия не можеше да повярва, че има такъв прием.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Някак си тези награди не са ми интересни, то аз тази година вече не слушам и много чалга, де. Melodifestivalen в момента ми е къде-къде по-интересно. То няма и база за сравнение, де. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да оставим другото на страна, всеки с вкуса си и критериите за хит, но осъзнаваш ли колко смешно звучи това за циганите? По твоята логика феновете на ПРеслава са масово цигани, защото на турнето й се скандираше името, а на последния концерт тея същите цигани пееха и на "Да бях от гадните", а Емилия не можеше да повярва, че има такъв прием.

 

Не е тайна за никого, че на поп-фолк концертите през последните години ходят предимно цигани. Иди в Добрич и попитай за произхода на Преслава и ще си отговориш сам на другия въпрос. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е тайна за никого, че на поп-фолк концертите през последните години ходят предимно цигани. Иди в Добрич и попитай за произхода на Преслава и ще си отговориш сам на другия въпрос. :)

Какъв й е произходът? Аз не виждам нищо циганско в нея, нито пък в Ивелина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1 за поста на докторката.

 

Но нека да не й отнемаме звездния миг на Jenna, сега всички се кълнат колко им харесва гласа й, а до 2011 даже не я отразяваха, че е жива. Пък гласа й беше същия.

 

Най-накрая след 3 седмици чичо Митко ще има основание и най-важното - подкрепа от масата да си награди Грешни мисли, която така сладко завлече в компанията за сметка на стотици по-пеещи, по-харизматични и със сигурност - по-красиви момичета.

 

Надявам се да изпее оная песен за "друга актрисА" и да направи китка - сиртаки с кючек за всички. Аман! Амануя!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв й е произходът? Аз не виждам нищо циганско в нея, нито пък в Ивелина.

 

Виж и първия видеоклип - червената къна (характерна за ромките), яркото червило, тъмните кръгове около очите (тук не личи много от грима).

Бяха ми пратили една снимка на баща и, обаче съм я изтрила.

 

 

 

 

 

И като добавим и циганската орнаментика, която имаше.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж и първия видеоклип - червената къна (характерна за ромките), яркото червило, тъмните кръгове около очите (тук не личи много от грима).

Бяха ми пратили една снимка на баща и, обаче съм я изтрила.

И като добавим и циганската орнаментика, която имаше.

 

Тази песен за първи път я чувам, каква фенка съм :blink:

Не ми изглежда циганка по никакъв начин, ама и да беше - какво?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж и първия видеоклип - червената къна (характерна за ромките), яркото червило, тъмните кръгове около очите (тук не личи много от грима).

Бяха ми пратили една снимка на баща и, обаче съм я изтрила.

 

 

 

И като добавим и циганската орнаментика, която имаше.

 

Значи вече и по цвета на косата определяме произхода на някого,Рени,Ивена,Валя,Полина циганки ли са?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моли се да не почна" не бих казала, че е тотален хит. Явно си един от заблудилите се по гледанията в youtube, но тази песен почти не са я въртяли по дискотеките. "Да ти се доказвам" остана някак си в сянката на другата песен, която излезна същия ден - "Кво става тука".

Летния й хит никой не го помни вече. А и то си беше copy-paste на песента на Дара.

На турнето публиката беше предимно от цигани, а те са основната фенска маса на Джена. Норално е да е доста добре приета там. Все пак пее пред родата си. На концерта същата работа. Мангали и селяни само.

Албум имаше, но промоция и повечко нови песни нямаше, така че все едно го е пуснала да отбие номера и да си събере песните.

Иначе Галена и Джена са еднакво фалшиви на живо, но поне първата е загърбила ромската си същност и се опитва да изглежда по-западно. За последното съм съгласна. Преса се оля да бълва песни тази година.

 

Да, сигурно не са я въртели. То това беше хитът на тоя период, ти ми говориш, че не били я пускали. ГОворя за "Моли се да не почна". Плюс това има доказани приеми и на турнето и на концерта през декември.

 

Учудва ме, че още не си писал за чекията на Ема и Бенеди. Не беше ли по-голям хит от "Моли се да не почна"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, сигурно не са я въртели. То това беше хитът на тоя период, ти ми говориш, че не били я пускали. ГОворя за "Моли се да не почна". Плюс това има доказани приеми и на турнето и на концерта през декември.

 

Учудва ме, че още не си писал за чекията на Ема и Бенеди. Не беше ли по-голям хит от "Моли се да не почна"?

 

Ми да, не са я пускали толкова много. То е ясно, че си стоиш само у вас и не ходиш никъде, но поне се осведоми за нещата и не се излагай по форумите.. Аз говоря специално за дискотеките в Пловдив и София, където съм била.

Ако говориш за "Кой ще му каже" да, по-голям хит беше и още се пуска даже, за разлика от песента на Джена, която не съм я чувала от лятото още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен за първи път я чувам, каква фенка съм :blink:

Не ми изглежда циганка по никакъв начин, ама и да беше - какво?

Нищо лошо няма, само където нея я е срам от това. :D Що се отнася до песента има няколко такива. Пусни си "Готина и готин".

 

Значи вече и по цвета на косата определяме произхода на някого,Рени,Ивена,Валя,Полина циганки ли са?

 

Оффф, питай някой от Добрич и ще ти каже...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо лошо няма, само където нея я е срам от това. :D Що се отнася до песента има няколко такива. Пусни си "Готина и готин".

Оффф, питай някой от Добрич и ще ти каже...

Нея я знам, точно тази просто ми беше убягнала. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми да, не са я пускали толкова много. То е ясно, че си стоиш само у вас и не ходиш никъде, но поне се осведоми за нещата и не се излагай по форумите.. Аз говоря специално за дискотеките в Пловдив и София, където съм била.

Ако говориш за "Кой ще му каже" да, по-голям хит беше и още се пуска даже, за разлика от песента на Джена, която не съм я чувала от лятото още.

 

Ако това беше вярно, защо Ема не пее "Кой ще му каже"... и що не видяхме никакъв неземен прием на турнето?

 

За твоите коментари знаем, че няма достоверност, защото всички са под Ема. Класираш се след Фокса, Зайка и Тотиния фен.

 

Това, че си ходила (бтв не беше ли момче?) в 2-3 дискотеки, не обобщава за всички. Плюс това как си представяш певица дето й се въртят новите песни по инерция, да не са пускали "Моли се да не почна". Просто абсурдно. Може 2 месеца да са я въртяли, но беше стабилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо лошо няма, само където нея я е срам от това. :D Що се отнася до песента има няколко такива. Пусни си "Готина и готин".

 

 

 

Оффф, питай някой от Добрич и ще ти каже...

 

Циганка е, винаги й е личало. Браво на Теда и Адриана, че не се срамуват от произхода си. Преса на сапун!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някак си тези награди не са ми интересни, то аз тази година вече не слушам и много чалга, де. Melodifestivalen в момента ми е къде-къде по-интересно. То няма и база за сравнение, де. :D

Едва ли някой тук освен мен знае какво е Melodifestivalen. :1000 (29): Иначе и аз съм на същото мнение, чалгата много пропадна и я слушам само на домашни партита като се прибирам в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако това беше вярно, защо Ема не пее "Кой ще му каже"... и що не видяхме никакъв неземен прием на турнето?

 

За твоите коментари знаем, че няма достоверност, защото всички са под Ема. Класираш се след Фокса, Зайка и Тотиния фен.

 

Това, че си ходила (бтв не беше ли момче?) в 2-3 дискотеки, не обобщава за всички. Плюс това как си представяш певица дето й се въртят новите песни по инерция, да не са пускали "Моли се да не почна". Просто абсурдно. Може 2 месеца да са я въртяли, но беше стабилно.

 

Ти пък не ходиш по никакви дискотеки, при това от години, но държиш да се изказваш все едно си бил там всяка седмица. Айде кротни се малко, посмяха ти се на простотиите и изхвърлянията доста хора тук в последните години. Виж, че вече не те и отразяват, защото смятат троленето ти за досадно тривиално и некоментируемо. Звездните ти мигове са далеч назад в годините, когато никой не те знаеше какъв си лицемер и нагаждач без ясна позиция, без обявени пристрастия, без логическа последователност на тезите и просто присъстващ тук заради Фокс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък не ходиш по никакви дискотеки, при това от години, но държиш да се изказваш все едно си бил там всяка седмица. Айде кротни се малко, посмяха ти се на простотиите и изхвърлянията доста хора тук в последните години. Виж, че вече не те и отразяват, защото смятат троленето ти за досадно тривиално и некоментируемо. Звездните ти мигове са далеч назад в годините, когато никой не те знаеше какъв си лицемер и нагаждач без ясна позиция, без обявени пристрастия, без логическа последователност на тезите и просто присъстващ тук заради Фокс.

 

Фоксич, не мислиш ли, че е абсурдно да говориш с такава абсолютна сигурност кой къде ходи. Същата история като това що Мара ревала на едно от турнетата... :1000 (29): :1000 (29):

 

Никой тук не може да бъде мерител на това колко се пуска една песен по дискотеки, освен ако не си прави турне из бг дискотеките. Това, че 5 пъти някой е отишъл на 2дискотеки в съответен град, не дава ясна оценка за нищо.

 

Не ми се рови да търся клипове специално за "Моли се да не почна" от разни дискотеки. Имаме турне и концерт, на които ясно и отчетливо се видя, че тая песен продължава да е хит.

 

Що трябва да имам обявени пристрастия? Не, аз никак не се нагаждам. Напротив. Често защитавам тези, които не са популярни, но впоследствие това се променя.

 

Когато всички си траеха, аз още след концерта казах, че Джена е реалната ПЕВИЦА на годината, че Яница за 10 години се сети какво трябва да прави на сцената и за първи път не беше оплюта зверски.

 

А ти какво точно каза с този пост? Ти си човекът с ОБЯВЕНИ пристрастия, който освен за Кама, мелето и 20-25 трола не говори от години. Ако си споменавал Деса, то е щото Кама. Ако си плюл Преса е щото КАма... Това ли ти е обективността. Даже и в дадената тема не обсъждаш с аргументи, а насочваш личностно нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Димана от едно време още си е ощетявана от Пайнер. Трябваше да вземе Дебютен албум на годината за "1000 градуса любов", който беше пълен с попадения и толкова разнообразен като звучене, а те го дадоха на Борис Дали, където имаше само един хит. После трябваше да участва на турне 2007, а те ми набутаха Галена и Борис Дали, които по онова време нямаха и на половината на нейните хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се рови да търся клипове специално за "Моли се да не почна" от разни дискотеки. Имаме турне и концерт, на които ясно и отчетливо се видя, че тая песен продължава да е хит.

 

 

Когато всички си траеха, аз още след концерта казах, че Джена е реалната ПЕВИЦА на годината, че Яница за 10 години се сети какво трябва да прави на сцената и за първи път не беше оплюта зверски.

 

 

Ето за това говоря. Ти съдиш кое е хит само по някакви клипчета от дискотеките, а не от първо лице! Не излизаш от вас, нямаш личен живот като моя. Иначе щеше да знаеш, че аудиторията, която слуша Джена са преимно циганите и селяните, които са на път да се превърнат в единствената фенска маса на чалгата. Именно на това се дължат добрите й приеми на последните концерти. Никой, абсолютн никой от моето обкръжение не слуша Джена, камо ли пък да и е фен. Аз всъщност не познавам неин фен, а излизам постоянно и познавам доста широк кръг от хора.

 

Ето пак същото, след концерта го казал :D , ама преди това си нямаше и на представа кой къде е, нали? Аз бях сигурна, че тази година ще ми набутат Джена, още като прочетох новината, че подготвя втора поредна песен от Оцко. И то е близко до акъла...

А за Яница я си спомни кой беше първия човек в този форум, който ви каза, че е е отишъл на дискотека и песента "Всичко чуждо пожелаваш" вече е хит и е най-харесваната в момента ?

Искаш ли да ти изровя коментарите ми от преди 2 месеца ? Така че пред мен не ми се прави на много компетентен! Когато аз съм слушала поп-фолк и съм ходила по концерти, турнета и дискотеки, ти сугурно си лазил под масата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...