Jump to content



Камелия: Предпочитам Джена пред Преслава


Препоръчани коментари

Това за Преслава не е вярно. Дават й награди, защото хората я обичат и слушат макар да няма хитовете си от преди години. Нещо, което при Ивана го нямаше когато я пенсионираха.

 

И въпреки, че много обичам Камелия вече взе да ми звучи като Рени с това постоянно хленчене. Вече е време да пуска новите си песни и това иска публиката, вън от този форум на никой не му пука какво е казала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 306
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не била ограничавана в Пайнер, махала се щото искала свобода.. айде, моля.

Ще доживеем ли да има нова тема за Камелия, в която се говори за песни, клипове или ще си го караме на анализи.Само на нея и стискало... ало, нещата дето ги говори са ясни на всички.Разбирам да прави сензационни открития или да казва нещо, кой знае колко интересно - не.Кара си го по схемата "Леем злоба, а хората ме мислят, че съм искрена и откровена".Тая жена си навря кариерата в задника и не Пайнер ами и Джей Зи да я продуцира тя хит едва ли ще види.Ей това е пример как може злобата и комплексите, да прецакат една не лоша кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не била ограничавана в Пайнер, махала се щото искала свобода.. айде, моля.

Ще доживеем ли да има нова тема за Камелия, в която се говори за песни, клипове или ще си го караме на анализи.Само на нея и стискало... ало, нещата дето ги говори са ясни на всички.Разбирам да прави сензационни открития или да казва нещо, кой знае колко интересно - не.Кара си го по схемата "Леем злоба, а хората ме мислят, че съм искрена и откровена".Тая жена си навря кариерата в задника и не Пайнер ами и Джей Зи да я продуцира тя хит едва ли ще види.Ей това е пример как може злобата и комплексите, да прецакат една не лоша кариера.

Много точно казано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не била ограничавана в Пайнер, махала се щото искала свобода.. айде, моля.

Ще доживеем ли да има нова тема за Камелия, в която се говори за песни, клипове или ще си го караме на анализи.Само на нея и стискало... ало, нещата дето ги говори са ясни на всички.Разбирам да прави сензационни открития или да казва нещо, кой знае колко интересно - не.Кара си го по схемата "Леем злоба, а хората ме мислят, че съм искрена и откровена".Тая жена си навря кариерата в задника и не Пайнер ами и Джей Зи да я продуцира тя хит едва ли ще види.Ей това е пример как може злобата и комплексите, да прецакат една не лоша кариера.

 

Сега ще ти кажа и на теб, защо си бесен на Кама. Нали, щото за всеки има по нещо. Гледай този пасаж от интервюто.....

 

- След напускането на „Пайнер“ имате ли право да пеете старите си песни и да използвате името Камелия?

 

- Моя да си пея песните, защото има изпълнителско право. Но доколкото знам, за почти всички колеги положението е различно - на тях им притежават песните, името, подписа и едва ли не самоличността. Всичко се притежава за години напред. Ти си частна собственост.

 

- Това звучи като робство.

 

- Не е робство, след като доброволно се отдават тези неща. Може би е доброволно робство в името на славата.

 

Виждаш ли какво уточнява жената? Моите песни са си моя собственост, защото така съм си подредила нещата с Пайнер, че да не съм им роб.

 

Но Марушка е робиня на Митака. Даже нещо повече, тя е най-загробена от него, защото я притежава изцяло и като име, и като продукция и като кариера. Мара може да избира само дали ще пее или няма да пее. Останалото от така наречената и кариера е 100% на Пайнер и тя няма думата. Мара е мечтата на Митака. Намерила си тъпкач, който да и плаща разходите, а тя само да парадира. Това си е чиста проба проституция, ама в най-евтин вид. На Мара е знаменитата сентенция.....

 

...."Трябва ми бързо ново гадже "на пари", щото кариерата тръгва надолу".

 

Много добре си спомням и кога го каза - 2005 година. Тогава тъкмо я бе разкарал сина на Ветко Арабаджиев и тя бе тръгнала да слага рога на Глория, като се пусна на Жоро Илиев. На 25 август 2005 година имаше концерт от турне в Сливен. Тогава дойде вестта за смъртта на Рейхан. Всички се бяха прегърнали на сцената, а Люси пееше дуета им отпред. И от всички певачки най-бурно ревеше Мара и всички си мислеха, че е щото е била много близка с Рейхан. Знаеш ли обаче проституиращата Мара защо ревеше неудържимо? Не бе на себе си, щото същата вечер нямаше да се вози на яхтата "Маями". Тогава Жоро Илиев трябваше да я представи пред хората като официална подложка и да натрие завинаги носа на Глория. Е, нямаше късмет тогава Марето, понеже малко преди края на концерта в Сливен, в слънчев бряг бяха гръмнали Жоро Илиев пред "Мултиплейс". Е за такива като Мара е това интервю. Да се видят какви заради едната слава и за да ги представят пред богати господа, тя е робиня на Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То трябва малко акъл, за да схванеш, че говоря за нови звезди и Ваня, а не за пенсионерката Валя. Просто не съм забелязал грешката, но все пак благодаря.

 

В тази връзка, след като вече не виждам желаещи да се правят на открехнати за първата част от интервюто на Камелия, което е и повод да даде такова и в което тя споделя пред тази медия какво иска за своята кариера и как смята да го осъществи е време да обърнем внимание и на втората част, където я питат за наградите в Пайнер. Защото снощи в скандалите се изляха тонове помия по Кама за казаното и тенденциозно се наблягаше на него, а не на същността на интервюто в първата част. Та какво каза Камелия, което да не е вярно? Спомена, че критериите на всеки нормален почитател на тази музика за "Певица на годината" са:

И какво бутане?Ако я бутаха през 15-20 минути щяха да дават "Неблагодарник" по Планета и да пее на Рд-то,а то... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То трябва малко акъл, за да схванеш, че говоря за нови звезди и Ваня, а не за пенсионерката Валя. Просто не съм забелязал грешката, но все пак благодаря.

 

В тази връзка, след като вече не виждам желаещи да се правят на открехнати за първата част от интервюто на Камелия, което е и повод да даде такова и в което тя споделя пред тази медия какво иска за своята кариера и как смята да го осъществи е време да обърнем внимание и на втората част, където я питат за наградите в Пайнер. Защото снощи в скандалите се изляха тонове помия по Кама за казаното и тенденциозно се наблягаше на него, а не на същността на интервюто в първата част. Та какво каза Камелия, което да не е вярно? Спомена, че критериите на всеки нормален почитател на тази музика за "Певица на годината" са:

 

 

 

Това и за мен са критериите за върховата награда "Певица на годината". Какво направиха с тези критерии Пайнер? Ами просто измислиха още една дублираща награда, за да могат да поощряват 2 изпълнителки в година, когато са "на кантар" и да няма рев като на Анелия през 2007 година. И какво постигат с това? - нищо. Още повече скарват цялата чалга. Като Галена отговаря на всички тези изисквания нека да е тя. Какво толкова има да го мислят и мотаят? Ама не е баш така на практика, защото с разделянето на Певица и Идол, ей такива гниди като Преса, които много, ама много внимателно следят какво ще стане в преговорите между Камелия и Пайнер, си заявяват претенциите и плашат с напускане. И не го правят от вчера, а от години. Затова когато излезе в зала "Универсиада" да направи сеира на десетилетието изрева..... "Догодина ще и я вземем". Защо го направи? За да унижи Галена и всички останали, защото още тогава Митака и е обещал да и я даде следващата година. Даде ли и я? - даде и.

 

Миналата година какъв театър играеше, помните ли? Излиза бясна от залата, че не е тя, слага маската и казва: "- Ами супер награда "Песен на годината". След няколко години, в които ми бягаше, си се върна при мен". Ама тогава не можеше да я вземе, Галена я бе омачкала на РД и нямаше как. И какво измисли Пайнер, за да обезщети тази гнида Преслава? - дадоха и "Песен на годината" за песен на 2 месеца..... както единствено Камелия се изгаври с нея. Представяте ли си докъде е стигнало нахалството на Праслито? Обезщетение с "Песен на годината". Ей така, като няма какво да и дадат и дават "Песен на годината". Ама труд, заслуги, усилия, хитовост, марка.... нема такива работи. За Пресли трябва да има голяма награда иначе бяга. А тази година с какво мислят да я обезщетят? - разбира се с "Певица на годината".

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Нека,заслужава я тази година и то повече от Жаленче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще ти кажа и на теб, защо си бесен на Кама. Нали, щото за всеки има по нещо. Гледай този пасаж от интервюто.....

 

Мария си гледа живота и си прави песни за удоволствие.Тя си има богат мъж и няма значение какво държат Пайнер.Ако Гущеров и бие шута ще намери друг... и така докато не одъртее.Тогава вече ще хукне да прави анализи и да бъде "откровена","честна" и т.н.Мария не е робиня на Пайнер, тя е робиня на собствените си мечти и разбирания, кой си ти, че да я съдиш?

Аз в моя пост говорех за нещо съвсем различно от това, което ми обясняваш.Единствената причина поради, която съм "бесен" на Камелия е, че тя не прави песни, каквато е нейната работа.Занимава се с евтин ПР, жалки статуси във фейсбук, и постоянно надничане в чуждата паница.

Много ниско е паднала...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре си спомням и кога го каза - 2005 година. Тогава тъкмо я бе разкарал сина на Ветко Арабаджиев и тя бе тръгнала да слага рога на Глория, като се пусна на Жоро Илиев. На 25 август 2005 година имаше концерт от турне в Сливен. Тогава дойде вестта за смъртта на Рейхан. Всички се бяха прегърнали на сцената, а Люси пееше дуета им отпред. И от всички певачки най-бурно ревеше Мара и всички си мислеха, че е щото е била много близка с Рейхан. Знаеш ли обаче проституиращата Мара защо ревеше неудържимо? Не бе на себе си, щото същата вечер нямаше да се вози на яхтата "Маями". Тогава Жоро Илиев трябваше да я представи пред хората като официална подложка и да натрие завинаги носа на Глория. Е, нямаше късмет тогава Марето, понеже малко преди края на концерта в Сливен, в слънчев бряг бяха гръмнали Жоро Илиев пред "Мултиплейс". Е за такива като Мара е това интервю. Да се видят какви заради едната слава и за да ги представят пред богати господа, тя е робиня на Пайнер.

 

 

И откъде е въздесъщата информация?

 

Откъде можеш да знаеш дали Мара е ревала заради Жоро или заради РЕйхан? Ако е вярно инфото - пиши кой е източникът...

 

Понеже всички знаем откъде вземаш инфото си, поне уточнявай "из архивите на Кама и Цветин". :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И откъде е въздесъщата информация?

 

Откъде можеш да знаеш дали Мара е ревала заради Жоро или заради РЕйхан? Ако е вярно инфото - пиши кой е източникът...

 

Понеже всички знаем откъде вземаш инфото си, поне уточнявай "из архивите на Кама и Цветин". :mf_surrender:

А на същото турне Кама бе все до Мара, все се мляскаше с нея и т.н. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия много добре знае, че Джена ще е Певица на годината, но гледам, че си е направила пак много успешен ПР, браво. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори да няма техния глас, има много други качества които липсват при другите две.

Всеки си има своите предимства, разбира се, но професията се казва певец, което предполага, че гласът е от първостепенно значение. Колкото и да е повече от Глория, Десислава, Ивана и Преслава (според теб и още няколко души ), Камелия бива засенчена в най-важната категория от целостта на един изпълнител. Ясно е коя е тя, нали?!

 

Фокси, като след всеки концерт на "Планета" е търсена за интервюта, тя какво каза за този? Нищо! Или може би след успеха, който имаше тазгодишният такъв и няма някакви по-сериозни неща за плюене - мълчим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена - кралица и певица на 2014!

Кралицата е една :gun_bandana:

Анадола - Певица

Галче - Идол

И за Пресинкааааааа - Песен..........да да да да дааааааа ти сиииииииии о йеее клас клаас!

 

За Кама - Плювалник на годината!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче е наистина интересен фактът, че Джена ще е Певица. Нещата се развиват в интересна насока...

Така трябва. Нужно е разнообразие, нещо свежо. Стига вече дъвкане на едни и същи изтривалки, които дават мило и драго за награди, а след себе си една свястна песен във времето не са оставили и не са написали сами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано аз ако бях на Пайнера на мястото, щях да дам на Галена Певица (не е като да не заслужава), с което си я пенсионирах, а на Джена нещо голямо с обещание за Певица на 2015. Нооо той си знае.

 

Като цяло не съм сигурен дали Джена заслужава тази награда. Мисля, че чак есента започна да се оформя като фаворит, преди това си беше Галена. По концерти са равни, Джена я надвива с глас, но при Галена има разнообразие, изпипани проекти и като цяло по-интересен образ. Бих казал, че Галена е и по-хитова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано аз ако бях на Пайнера на мястото, щях да дам на Галена Певица (не е като да не заслужава), с което си я пенсионирах, а на Джена нещо голямо с обещание за Певица на 2015. Нооо той си знае.

 

Като цяло не съм сигурен дали Джена заслужава тази награда. Мисля, че чак есента започна да се оформя като фаворит, преди това си беше Галена. По концерти са равни, Джена я надвива с глас, но при Галена има разнообразие, изпипани проекти и като цяло по-интересен образ. Бих казал, че Галена е и по-хитова.

Да я дават сега на Джена, че ще почне вече като Анелия да плаши със самоубийства. А и да смени малко плочата, може да набара и друга вървежна ниша, иначе рискуваме и през 2015 да слушаме същата песен.

През цялата година беше хитова. Песента е една, клиповете са потрес, визията ад, но нека я вземе веднъж и тя. Галена - идол и готово.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има толкова много теми, за които да пее. Вярно, че тази е изключително близка да хората и виждаме, че вече 10-ти път и все й се получава. Но нека смени малко плочата - даже един комерс тип "Чуждите и лесните" ще й дойде супер.

 

При Галин същата работа. Ако още веднъж изкара Оцкова еднодневка с текст как наранявал жените (най-често редувайки с купони), ще го зачеркна напълно. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Човек да не напише 2 поста в Сигнал+.... :1000 (10):

 

Веднага започват да плюят и псуват, че Камелия им е казала как се подаряват награди и слава срещу доброволно робство.

 

 

#55 do foxy_vd | | 24 December.2014 / 19:45

 

абе т и си бил голям тъпанар...преслава има нас милионите фенове ние си е искаме за певица на годината, а това че изкарва парички доказва че е най-добрата сега за коледа и нова година всеки ресторант всяко заведение и учреждение иска най-добрата певица преслава..и във всички ежедневници се пише че за преслава абсолютно всеки се бори за това е превтюварена с участия, защото е най-добрата и най-желанта...- галена и джена никой ама никой не ги иска ..ами хората знаят кого д апоканят а ти си умри в злобата...преси е най-желана и най-добра а песните и са най-великите хитове...да не са

 

луди хората да канят фалшивата галена и увиващата вълчица джена

 

НЕ ПАЙНЕРА БУТАТ ПРЕСЛАВА А НИЕ СИ Е ИСКАМЕ ТЯ Е СЛЪНЦЕТО ТЯ Е ЗЛАТОТО НА ПОПФОЛКА БЕЗ ПРЕСЛАВА ПАЙНЕРА НЯМАШЕ ДА Е СЪЩИЯ..ПРЕСЛАВА Е НЕЗЕМНО БОГАТСТВО - ИСТИНСКА И УНИКАЛНА

 

#54 Nouwelle* | 24 December.2014 / 19:31

 

Фокси, ела на себе си и и излез от филма Камелия, в който живееш от години... гад такава, само глупости може да говориш, мъж ми бил той ... много пък взехте да разбирате всички .. аман.

Съжалявам Фокси, съжалявам, че твоята любимка за пореден път ще е далеч от тази награда, съжалявам и теб, ама празници са, не искам да изгрубявам. Дано през новата година поне акъла ти дойде, въпреки че вече е късно за него. Ама дано поне се научиш как се държат мъжете на твоята възраст. ;)

 

#51 Nouwelle* | 24 December.2014 / 17:29

 

Фокси, надявам се си сложил памперс, докато четеш това. ;)

Харесвам Камелия, харесвам също и това, че не се съобразява и казва някои неща така, както са, но както всеки един човек, тя също е лицемерна. ;)

Според мен Фики напълно заслужава наградата, постара се момчето, песните му станаха страхотни хитове, каквато и награда да вземе-тя ще е заслужена. За певица на годината не ме вълнува честно казано коя ще е, въпреки че знам коя ще спечели (и то напълно залужено, разбира се).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама и Преславови много прекаляват,какво е това сега...1000%20(29).gif

НЕ ПАЙНЕРА БУТАТ ПРЕСЛАВА А НИЕ СИ Е ИСКАМЕ ТЯ Е СЛЪНЦЕТО ТЯ Е ЗЛАТОТО НА ПОПФОЛКА БЕЗ ПРЕСЛАВА ПАЙНЕРА НЯМАШЕ ДА Е СЪЩИЯ..ПРЕСЛАВА Е НЕЗЕМНО БОГАТСТВО - ИСТИНСКА И УНИКАЛНА
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е годината на Джена. Турнето и концертите го доказаха. Галка през цялата година не показа нито веднъж най-добър прием. Както се казва... тя и Пеевска прави скъпи неща, ама не я броим за жива...

Галка има една популярна песен - "Хавана"... нищо друго от тая година. Джена има 2 резачки и половина и албум.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е годината на Джена. Турнето и концертите го доказаха. Галка през цялата година не показа нито веднъж най-добър прием. Както се казва... тя и Пеевска прави скъпи неща, ама не я броим за жива...

 

Галка има една популярна песен - "Хавана"... нищо друго от тая година. Джена има 2 резачки и половина и албум.

+1000000000000000

Наградите - Певица и Идол трябва да са разпределени м/у Джена и Преслава.Галена - песен и клип,стига й толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1000000000000000

Наградите - Певица и Идол трябва да са разпределени м/у Джена и Преслава.Галена - песен и клип,стига й толкова.

 

Не... Преса не я брой. Тя ще получи утешителни награди, Галка ще е идол... все пак се пръска от участия.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не... Преса не я брой. Тя ще получи утешителни награди, Галка ще е идол... все пак се пръска от участия.

 

Ама хайде да не повтаряш като папагал казаното от Кама представяйки го като своя теория, че ставаш смешен. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама хайде да не повтаряш като папагал казаното от Кама представяйки го като своя теория, че ставаш смешен. :whistling:

 

Доколкото помня, КАма казва, че Преса ще е идол. Е, аз не мисля така.

 

Не е ли смешно , че всички обсъждат коя ще е ПЕВИЦА, а никой не бръсне думите на Кама?

 

Ако не си ти да вкараш чипровската в темата... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...