Jump to content



Камелия: Предпочитам Джена пред Преслава


Препоръчани коментари

Доколкото помня, КАма казва, че Преса ще е идол. Е, аз не мисля така.

 

Не е ли смешно , че всички обсъждат коя ще е ПЕВИЦА, а никой не бръсне думите на Кама?

 

Ако не си ти да вкараш чипровската в темата... :1000 (29):

Каза,че Джена заслужавала да е Певица,но Преслава ще я вземела,а Галена - Идол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 306
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Когато си голямо име, бизнес моделът на една фирма може да те смачка! Четете ли това? Какво се получи с Ивана? Какво с Глория? А с Нелина, Тони Дачева, Екстра Нина, Цветелина, Валя, дори Валдес, Тошко Тодоров, Радо Шишарката и т.н? А какво мислите, че ще се случи със следващото поколение на Анелия, Емилия, Мара, Райна.... и завършващо с Гергана? А за следващото с Праса, Галка и сие? Вероятно забелязвате дивото бутане на Теди Александрова и Валя? Кой остана от първата и втората генерация актуален в степен, каквато бе да кажем в периода 2000-2006? Вързани ли са със заробващи договори? Анелия не си ли го смени преди 2 години, за да даде повече на Митака, че да я направи "Певица на годината"?

 

Вижте как са се водили разговорите между Камелия и Пайнер. Предложила нейн си модел и веднага и било отказано. После попремислили и нещо уж се навили. Ми ОК, вече могат да преговарят за такова нещо с нея, след като в периода 2010-2014 преподписаха с всички свои изпълнители такива договори, че в новите вече изришно пише, че фирмата има грижата за тях до 5-та година, а после кой откъде е. Нали се сещате какво негласно им казват с това? Рени ви го спомена мисля. Дирете си спонсори, ако искате нещо. А как ще си намирате вече не е работа на Пайнер. И тук изниква въпроса: - Пайнер музикални продуценти ли са или просто сводници?

 

И ето ви го решението, Камелия им го предлага. 5 години фирмата продуцира, а после който не иска по стария начин да бъде роб си прави отделен договор за ротация и готово. Всъщност, това не е нищо ново. Едно време Лили Иванова имаше подобни отношения с Пайнер. Издаваха и албуми, ротираха и клипове докато те се популяризираха и като кампанията свърши, нямат отново нищо общо. С Веско Маринов е същата работа. С Миро "Каризмата" пак така, но това не пречеше на Пайнер да ги направят и двамата "Певци на годината" при това немане на мъжки кадри, нали?

 

А фирмата какво точно поема на изпълнителите до 5тата година? А след като минат тия 5 години съвсем нищо ли не плащат, то тогава какъв е смисъла от тях? Вярно, че ги излъчват по телевизията, но все пак са продуценти, трябва да поемат нещо... Емануела винаги е казвала, че в Ара й поемат всичко, защо има такава разлика?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е годината на Джена. Турнето и концертите го доказаха. Галка през цялата година не показа нито веднъж най-добър прием. Както се казва... тя и Пеевска прави скъпи неща, ама не я броим за жива...

 

Галка има една популярна песен - "Хавана"... нищо друго от тая година. Джена има 2 резачки и половина и албум.

 

Да, да, "Хабиби" и "Боже, прости" не са популярни песни, не откачи публиката на тях на концерта, не, не.. За пореден път виждаш това, което искаш.

На наградите Галена не е била най-добре приета сигурно.. На турнето "Кой" и "Хавана Тропикана" не бяха сред песните, на които стана най-голям купон.. Абе коя беше Галена изобщо, че не се сещам?

 

Доколкото помня, КАма казва, че Преса ще е идол. Е, аз не мисля така.

 

Не е ли смешно , че всички обсъждат коя ще е ПЕВИЦА, а никой не бръсне думите на Кама?

 

Ако не си ти да вкараш чипровската в темата... :1000 (29):

 

Сигурен ли си, че си чел интервюто изобщо? Камелия казва, че ще наградят Преслава за "Певица", която не че не е заслужила, но Камелия би се зарадвала, ако спечели Джена, защото е прогресирала много. За "Идол" казва, че ще бъде Галена и че заслужава Галена. За "Певец" - Фики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокс, откога си смени професията и стана врачка, че де знаеш какво мислят хората ? Престани да тъпчеш на едно място и постоянно да разказваш едни и същи истории. Вече няколко години, повтаряш едно и също. Кой с кого спал, ебал и т.н.. И по-жалкото е, че всички обсъждат социологическото мнение на Кама, а не песните, както трябвало да бъде. Само ти толкова се интересуваш от личният живот на чалгарките, не мога да си обясня защо...

И е много жалко Камелия да ти споделя неща, които са казвани лично на нея и да го използваш по форуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А фирмата какво точно поема на изпълнителите до 5тата година? А след като минат тия 5 години съвсем нищо ли не плащат, то тогава какъв е смисъла от тях? Вярно, че ги излъчват по телевизията, но все пак са продуценти, трябва да поемат нещо... Емануела винаги е казвала, че в Ара й поемат всичко, защо има такава разлика?

 

До 5 година в Пайнер поемат по 2-3 клипа годишно, но да ги снимат с техни режисьори и тяхна техника, разходите за които екстри не са и 1000 на клип. Казват, че плащат по някой друг кавър, ако въобще го направят. Осигуряват стилисти и гримьори за по 100 лева на клип. Регистрират албумите в Министерство на културата и после реват по Планета, че милиони са налели в някой. На новобранците пробутват и платени вече песни на разни композитори, които никой не иска. Пример: "Ангелска жена" на Камелия, която не само тя, но и никой в Пайнер не е искал, щото е една от най-тъпите песни в чалгата, но понеже Кама си имала хитове за албума, а Пайнера я бил платил на Стефан Статев я набутали в албум на Кама. А след 5-та година сам се сещаш - нищо! Да си дирят спонсори. А какви ще са те, тава Пайнера не го вълнува, защото той само прибира....

 

Навсякъде продуцентите се грижат за своята част от инвестицията, само в Пайнер Ивана ги научи да не влагат нищо, заради безумната и жажда за слава и награди. От кой да види това най-гнусно нещо в тоя бизнес мърлата Преса, която днес прави същото като Ванча и дири същото като нея освен от "тоянският кон" от Айтос? Та Пайнера ще им измисли не 100, а 1000 награди щом искат тях, а не той да се бърка. И понеже номера мина при почти всички и само Камелия се бунтуваше срещу тази порочна практика и замразиха ротацията по Планетите, ограничиха и изявите в 20 дискотеки и и надуха хонорара до небесата, че да печелят колкото могат повече и да не влагат нищо докато е при тях.

 

п.п. Нали всички видяхте, че най-активните хейтърчета тук въобще не са чели статията и само си дрънкат, ей така наизуст?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана каза, че това не е вярно!

 

И ти и повярва? :1000 (10): В това интервю Камелия пък каза, че резултатите от системата "троянски кон" са плачевни, за Ивана също. Казва и други много важни неща, които скоро ще касаят всички от второто поколение в Пайнер, защото след като първото бе разкарано, сега е ред на Анелия, Емилия, Райна, Мара.... до Гергана. Пайнер няма да ги крепят вечно, защото Теди Александрова и Ваня идат. Техните участия ще растат и фирмата ще ги бута, но това ще става за сметка на старите. Не е трудно да се сетиш кои са те....

 

- Чувствате ли се по-свободна след напускането си?

- Аз и в "Пайнер" се чувствах свободна. Не си тръгнах заради свободата. На фона на голям процент от моите колеги аз винаги съм била свободна. Не са ми тежали проценти, които е трябвало да отчитам към фирмата. Напротив, бях на много добри финансови условия. Тръгнах си по други причини - несходство в начина на работа и мислене. Бизнес моделът в „Пайнер“ не дава свобода и сковава. Времето и резултатите в попфолка през последните години го показаха.

 

- Макар и самопродуцираща се, продължавате да имате често участия.

- Смятам, че големите имена и звезди нямат нужда от продуценти. Нужни са първите 5-6 години, когато никой не те знае. Тогава фирмата може да ти даде екип с камери и сцена, на която да покажеш таланта си. За начинаещ изпълнител е прекрасно да има такава фирма. За голяма звезда е пагубно, с времето го разбрах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти и повярва? :1000 (10): В това интервю Камелия пък каза, че резултатите от системата "троянски кон" са плачевни, за Ивана също. Казва и други много важни неща, които скоро ще касаят всички от второто поколение в Пайнер, защото след като първото бе разкарано, сега е ред на Анелия, Емилия, Райна, Мара.... до Гергана. Пайнер няма да ги крепят вечно, защото Теди Александрова и Ваня идат. Техните участия ще растат и фирмата ще ги бута, но това ще става за сметка на старите. Не е трудно да се сетиш кои са те....

Едни вярват на Кама, други на Ивана и т.н.

Няма никой вечен, няма драма, ай празнувай :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да, "Хабиби" и "Боже, прости" не са популярни песни, не откачи публиката на тях на концерта, не, не.. За пореден път виждаш това, което искаш.

На наградите Галена не е била най-добре приета сигурно.. На турнето "Кой" и "Хавана Тропикана" не бяха сред песните, на които стана най-голям купон.. Абе коя беше Галена изобщо, че не се сещам?

Сигурен ли си, че си чел интервюто изобщо? Камелия казва, че ще наградят Преслава за "Певица", която не че не е заслужила, но Камелия би се зарадвала, ако спечели Джена, защото е прогресирала много. За "Идол" казва, че ще бъде Галена и че заслужава Галена. За "Певец" - Фики.

 

Популярни. Аз ти говоря за хитове. Какво да видя? Най-добър прием да е имала. Айде върни се и ми прочети пак поста.

 

Да, тя каза, че Преса и Галка... аз казвам Джена и Галка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Боже, прости" е в топ 3 на хитовете на есента, "Хабиби" също е хит. "Точно никога" е в топ 3 на хитовете на пролетта. "Хавана Тропикана" е хитът на годината. Меле, спри да си въобразяваш неща, моля те.

 

Не може, разбери го! Той е както каза Иво Сиромахов ония дни - МНОГОЗНАЙКОТО! Това ще рече, че говорим за тип, който е компетентен по всички въпроси - от тактиката на Кубрат Пулев до методите за добив на шистов газ и винаги изказва категорично мнение. Ако някой се опита да спори с някого, Многознайкото го отрязва и високомерно му обяснява, че опонентът му изобщо не е наясно с нещата. Само той имал информация по въпроса, но не казва откъде се е сдобил тази информация. Постоянно пуска линкове към статии със съмнителни теории.

 

Не знам защо тази тема се прие така "на нож" от почти всички в този вече доста малък като реален трафик форум. Предполагам, че е модерно да се хейти Камелия, заради десетилетието геноцид, на който подложи колежките в Пайнер и в цялата чалга. Но не е далеч деня, в който хейтърчетата ще се изпарят, понеже всичко казано от Камелия за този бизнес през годините, винаги е било като дефиниция за него. Нищо лично няма в случая, с изключение може би към "троянският кон" от Айтос и перфектното му наследниче от Добрич. Всички останали в Пайнер мислят точно като Камелия, но от интервюто става ясно защо само тя говори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певица на годината трябва да е Джена и никоя, никоя друга. Има 3 мегахита кой от кой по-голям, има успешен албум, на турнето и концерта беше перфектно приета, има глас, има фенове... Какво повече ? Галена и Преслава да се скрият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певица на годината трябва да е Джена и никоя, никоя друга. Има 3 мегахита кой от кой по-голям, има успешен албум, на турнето и концерта беше перфектно приета, има глас, има фенове... Какво повече ? Галена и Преслава да се скрият.

 

Да,

 

Певица: Джена

Идол: Галена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,

 

Певица: Джена

Идол: Галена

Не знам. Лично за мен най-силна година имаха Джена и Емилия - най-много се откроиха някак си. Особено Емилия ако не вземе нещо голямо ще е голяма подигравка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Боже, прости" е в топ 3 на хитовете на есента, "Хабиби" също е хит. "Точно никога" е в топ 3 на хитовете на пролетта. "Хавана Тропикана" е хитът на годината. Меле, спри да си въобразяваш неща, моля те.

 

Не думай. Затова на 1ви декември "Хабиби" не беше нищо особено... както "Точно никога" нямаше грам прием на турнето.

 

"Боже прости" не е в топ 3, но спокойно е в Топ 10. Ама нито е най-големият хит, нито е нещо значително в момента.

 

 

Не може, разбери го! Той е както каза Иво Сиромахов ония дни - МНОГОЗНАЙКОТО! Това ще рече, че говорим за тип, който е компетентен по всички въпроси - от тактиката на Кубрат Пулев до методите за добив на шистов газ и винаги изказва категорично мнение. Ако някой се опита да спори с някого, Многознайкото го отрязва и високомерно му обяснява, че опонентът му изобщо не е наясно с нещата. Само той имал информация по въпроса, но не казва откъде се е сдобил тази информация. Постоянно пуска линкове към статии със съмнителни теории.

 

Не знам защо тази тема се прие така "на нож" от почти всички в този вече доста малък като реален трафик форум. Предполагам, че е модерно да се хейти Камелия, заради десетилетието геноцид, на който подложи колежките в Пайнер и в цялата чалга. Но не е далеч деня, в който хейтърчетата ще се изпарят, понеже всичко казано от Камелия за този бизнес през годините, винаги е било като дефиниция за него. Нищо лично няма в случая, с изключение може би към "троянският кон" от Айтос и перфектното му наследниче от Добрич. Всички останали в Пайнер мислят точно като Камелия, но от интервюто става ясно защо само тя говори.

 

 

Чудесно се описа Фоксич.

 

- пускаш линкове към всякакви сайтчета

- имаш мнение за тактиката на Кубрат

- никога друг не е прав

- само ти имаш информация за това какво мисли Кама, ама не казваш откъде. Даже знаеш Мара отварачката какво е мислила като е ревала на турне 2005.

 

За мен в чалгата има по-голям троянски кон и това е Кама. Милион изцепки, гадно грачене, наречено пеене и високопарно отношение към самата себе си. Добре, че има 3 хита, че не знам колко трагично щеше да бъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не думай. Затова на 1ви декември "Хабиби" не беше нищо особено... както "Точно никога" нямаше грам прием на турнето.

 

"Боже прости" не е в топ 3, но спокойно е в Топ 10. Ама нито е най-големият хит, нито е нещо значително в момента.

Подкрепям,самата тя осъзнава колко е зле щом разчита само на къвъри,фючъринги и дуети.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям,самата тя осъзнава колко е зле щом разчита само на къвъри,фючъринги и дуети.

 

Една вметка... Тази година за Преса е по-зле от 2013 и даже от 2011.

 

От цялата 2014 помня само "да, да, да"... а дуетът със Стораро мина и замина.

 

Новите й 2 песни не ги виждам като хитове. Просто някакви приятни песнички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една вметка... Тази година за Преса е по-зле от 2013 и даже от 2011.

 

От цялата 2014 помня само "да, да, да"... а дуетът със Стораро мина и замина.

 

Новите й 2 песни не ги виждам като хитове. Просто някакви приятни песнички.

 

И тогава какво мрънкаш в тая тема срещу прогнозите на Кама, като са същите?

 

Какво невярно каза в интервюто? Всъщност, ти чете ли го вече многознайко?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този форум е ЕДИНСТВЕНОТО място в което се споменава Камелия и то само заради Фокса и всички им се подиграват... :mf_surrender: Направо жалка картинка, а той мисли, че темите са му интересно, просто той е шута в този форум...

Прав е потребителя по назад, който пита "КОГА НАЙ-ПОСЛЕ ЩЕ КОМЕНТИРАМЕ НЯКОЯ ПЕСЕН НА КАМЕЛИЯ, А НЕ С ПОРЕДНИТЕ ИНТРИГИ"

Коя изобщо беше Камелия и коя е нейната последна песен...

 

Нови песни ще видиш, когато се разбере с Пайнер или с който и да е издател или продуцент как ще работи индивидуално с него. На Камелия не и е проблем, че за 4 години е издала 2 песни, които не е дори клипирала. В тези години тя си бе една от най-оборотните чалгарки, със средно около 10 участия на месец при върхов хонорар за чалгата, който бе колкото на Азис, Ивана, Емануела, Алисия, Тони Стораро, Преслава и Галена. Ако ти на това му казваш жалка картинка, би трябвало да си изнесеш задника на момента от този форум, защото това е съкровената мечта на всеки изпълнител изкарал дори 5 години в тоя бизнес. Няма да ти се получи с хейт, той приключи за 2 месеца. А дали Камелия я отразяват, хайде да видим заедно какво има в медиите за нея в последната седмица....

 

Фолкпевицата Камелия: Предпочитам Джена пред Преслава

 

Камелия: Искам нов модел и стратегия за името "Камелия"

 

Камелия: Животът не е ''Пайнер''

 

Камелия лапва 50 000 от участия

 

Животът не е Пайнер, предпочитам Джена пред Преслава, но пак тя ще е певица на годината

 

Камелия: "Пайнер" е робство за слава

 

Камелия: Уморих се от пожизнени награди, за да се спасява името на някой

 

 

 

п.п. А ти пост за нещо друго освен за Камелия кога, кога, кога? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нови песни ще видиш, когато се разбере с Пайнер или с който и да е издател или продуцент как ще работи индивидуално с него. На Камелия не и е проблем, че за 4 години е издала 2 песни, които не е дори клипирала. В тези години тя си бе една от най-оборотните чалгарки, със средно около 10 участия на месец при върхов хонорар за чалгата, който бе колкото на Азис, Ивана, Емануела, Алисия, Тони Стораро, Преслава и Галена. Ако ти на това му казваш жалка картинка, би трябвало да си изнесеш задника на момента от този форум, защото това е съкровената мечта на всеки изпълнител изкарал дори 5 години в тоя бизнес. Няма да ти се получи с хейт, той приключи за 2 месеца. А дали Камелия я отразяват, хайде да видим заедно какво има в медиите за нея в последната седмица....

 

Фолкпевицата Камелия: Предпочитам Джена пред Преслава

 

Камелия: Искам нов модел и стратегия за името "Камелия"

 

Камелия: Животът не е ''Пайнер''

 

Камелия лапва 50 000 от участия

 

Животът не е Пайнер, предпочитам Джена пред Преслава, но пак тя ще е певица на годината

 

Камелия: "Пайнер" е робство за слава

 

Камелия: Уморих се от пожизнени награди, за да се спасява името на някой

 

п.п. А ти пост за нещо друго освен за Камелия кога, кога, кога? :whistling:

4-са:

Лошо действаш ми,Щипни ме,Престъпно е и Само за минута.

Link to comment
Сподели в други сайтове

4-са:

Лошо действаш ми,Щипни ме,Престъпно е и Само за минута.

 

И с какво това променя същността на писаното от мен в горният ми пост? Нито внимание специално от Пайнер. Нито инвестиции в нея. Нито някаква реклама. Нищо от това, което пише в договорът им от 1997 година, който е преподписван при същите условия в 2007-ма и 2013-та. Кое от водещите имена в чалгата издаде толкова малко и през всичките години бе на нивото на най-оборотните и бутани от фирмата? Време е да оцените малко нещата от по-друга гледна точка и да си помислите за момент, че без да го може тоя бизнес Кама, няма как да има такива резултати. Затова е голяма звезда и затова ще има самочувствие да говори като последна инстанция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как като е преподписан през 2013, е изтекъл 2014? Какви са тия едногодишни договори? Нещо си противоречиш.

 

Не си противореча, удължен е просто. А защо за година и половина нямам идея. Тя си каза за това една сутрин в БТВ през май, когато общо взето нахвърля какво мисли да прави с кариерата си и как ще работи с Пайнер или който и да е издател. Давах хиляди пъти това интервю за пример, но заслепените от новината на 27.10.2014 година хийтърчета тук не виждаха нищо, не четяха нищо, а направо чупеха клавиатурата от кеф, че голямата им мъка най-после се изнася от Пайнер и няма да унижава още 10 години възлюбените им чалгарки. Е това се случи в тия 2 месеца, а аз само подклаждах огъня с лекота, което ми се отдава доста добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как си говорите за някакви абсолютно забравени песнички, а в същото време иронизирате "Престъпно е" направо не е истина. Това е най-меко казано морална перверзия. И все пак, това интервю Камелия не го даде, за да плюе някой, а за да каже какво ще прави с кариерата си. Но пък след като я питаха какво мисли, според мен обиди по нечуван начин чалгата, като я обрисува като робска структура. Да поясня само, че да се проституира за кариера и само елемент от робското мислене. Защото да си роб значи, че нямаш права никакви и си собственост на някой за плътски удоволствия не само за една или няколко нощи. Да си роб е дефиниция на чалгата. Никой досега не е говорил така за нещата от кухнята. Радвайте се, че интервюто е за медия на "ТИМ холдинг", а не за такава на Недялко Недялков или Делян Пеевски, че сеирът щеше да е пълен. Да не говорим какво щеше да е, ако бе в някоя телевизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, песните, за които говорим, даже и да са забравени, са били хитове, когато са излезли. "Престъпно е" не беше - не се слушаше, не се знае, не й донесе, нищо освен масово неодобрение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, песните, за които говорим, даже и да са забравени, са били хитове, когато са излезли. "Престъпно е" не беше - не се слушаше, не се знае, не й донесе, нищо освен масово неодобрение.

 

"Престъпно е" не е песен за селскостопански контингент и за чалгарозависими индивиди. А интервюто на Камелия не е за хубост или ей така за някакъв нейн кеф. Кама каза тези неща, за да знаят хората как се работи зад кадър в тая фирма, как се толерират на всяка цена определени изпълнители дори когато нямат с какво да се похвалят. Казаното от Кама е просто даден тон за песен. От пряко засегнатите в реденето на пъзела зависи дали ще запеят след нея. Щото с тази робска психика, която имат иначе много надутите кандидатки за слава, Митака ще си прави с тях каквото искат всеки път, когато му падне възможност, а такива като Преса ще векуват със статуетки дори да не издадат нищо. Айде да ги видим колко им стиска, щото много говореха, че на Кама не и стискало да напусне Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...