Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Готвим ли се за див скандал след като едната ми съквартирантка ми е ровила из шкафа и най-нагло ми е използвала тавата без дори да ме пита? :3fdb8960598fa63e:

Ще има истински pop, dance, disco, latino & grammy скандал! :D :D :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има истински pop, dance, disco, latino & grammy скандал! :D :D :D

Хахахахахах, омг, много съм зле. Ама кой може да ме вини, де - като видиш спама на зайка, в коя тема да си помисля, че съм? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Селена пак си взима почивка. -_-

Аман! Тъкмо навлезе в чартовете, ся пак излиза.

Няма такова нещо.

До няколко дни излиза клипа на It aint me и тя участва в него.

Очаква се много скоро информация за новия сингъл.

Снимала е две реклами.

Сега е в Южна Америка при Абел.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо.

До няколко дни излиза клипа на It aint me и тя участва в него.

Очаква се много скоро информация за новия сингъл.

Снимала е две реклами.

Сега е в Южна Америка при Абел.

Засякох една реклама наскоро с нея по телевизията, за хубавата й и здрава коса, подобна на тези на Ева Лонгория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква почивка няма Селена. Просто е отишла при Абел, дори в момента е на негов концерт, има снимки, а и е пуснала видео в Инстаграм сторито си :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Don Omar пусна новия си сингъл "Encanto" от предстоящия си албум. Албумът ще излезе през лятото. Тогава ще трябва да чуем и съвместния му сингъл с Рики :P

 

https://www.facebook.com/notes/don-omar/don...154744406103355

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица Кейти отново е ТОП 10 навсякъде!

 

hf4Nh45.png

 

И аз това забелязах, браво!

 

ТОП новината на деня:

 

The Weeknd is featured on a track called "Lust For Life" on the Lana Del Rey's upcoming album!

 

:ba: :ba: :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трейлъри като този показват защо Лана Дел Рей винаги ще има своето място в музиката, независимо дали проектите ѝ са успешни или не!

 

 

Обичам я тази жена... просто е едно от най-добрите неща, случили се в музиката....

 

А и да не пренебрегваме този знак :ba: Още един дует между нея и Абел - сбъдната мечта! Очаквам албума с нетърпение.. Всички фенове пишат, че има голям преход от "Born To Die" към "Lust For Life" ... изумителна!

 

7090966948f993b2.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж Кейти ще пуска скоро Witness, дано е факт.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...