Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

https://twitter.com/KathyBethTerry/status/832771161645731840

 

И в крайна сметка Кейти е решила пак да скандализира с високобюджетен клип с послание, въпреки слабото представяне на сингъла. Хубаво е, че след дългото отсъствие все пак се компенсира на публиката, която толкова я чакаше. Яд ме е, че не направи този преход по-рано- през 2015 всичко това щеше да й донесе много повече...

За мен песента продължава да е страхотна, лирик видеото също... а с официален клип като този ще зафорорми пълноценно идеята на проекта! Браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/KathyBethTerry/status/832771161645731840

 

И в крайна сметка Кейти е решила пак да скандализира с високобюджетен клип с послание, въпреки слабото представяне на сингъла. Хубаво е, че след дългото отсъствие все пак се компенсира на публиката, която толкова я чакаше. Яд ме е, че не направи този преход по-рано- през 2015 всичко това щеше да й донесе много повече...

За мен песента продължава да е страхотна, лирик видеото също... а с официален клип като този ще зафорорми пълноценно идеята на проекта! Браво!

Ммммного яко. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шоуто на Гага на SuperBowl е най-гледаното музикално събитие в историята. Над 155млн. зрители на всички платформи! Голям флоп... :girl_witch:

Това не означава, че продукцията й също не е флоп. Повечето песни бяха от минали албуми. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че е невъзможно да се случи, но тази нощ ''It aint me'' е била няколко часа на 2 място в itunes USA!

Поздравления за което!

Надявах се да се задържи малко повече, но Bruno Mars си е сила. Има някакъв шанс скоро пак да си разменят местата, но песента като без никаква реклама се продава като топъл хляб!

 

ps Всъщност ги актуализираха и пак сме на второ място!! :)

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно е как на Гага изпълнението беше на второ място по гледаемост, а сега изведнъж започнаха да събират всички гледания от ютюб, онлайн платформи и не знам си какво си. Личи си колко отчаяно се опитват да го направят най-гледаното.

Айде сега да изкочат с такива данни и на всички останали изпълнения през годините!

Мисля, че като се прави подобна статистика и съпоставка е редно да се прави правилно, а не за всички останали да се водят само гледанията в реално време по телевизията, а за последното да изкочиха още 50 източника за гледане и данни... хах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно е как на Гага изпълнението беше на второ място по гледаемост, а сега изведнъж започнаха да събират всички гледания от ютюб, онлайн платформи и не знам си какво си. Личи си колко отчаяно се опитват да го направят най-гледаното.

Айде сега да изкочат с такива данни и на всички останали изпълнения през годините!

Мисля, че като се прави подобна статистика и съпоставка е редно да се прави правилно, а не за всички останали да се водят само гледанията в реално време по телевизията, а за последното да изкочиха още 50 източника за гледане и данни... хах

На Бей изтриха един клип с доста милиони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно е как на Гага изпълнението беше на второ място по гледаемост, а сега изведнъж започнаха да събират всички гледания от ютюб, онлайн платформи и не знам си какво си. Личи си колко отчаяно се опитват да го направят най-гледаното.

Айде сега да изкочат с такива данни и на всички останали изпълнения през годините!

Мисля, че като се прави подобна статистика и съпоставка е редно да се прави правилно, а не за всички останали да се водят само гледанията в реално време по телевизията, а за последното да изкочиха още 50 източника за гледане и данни... хах

Абсолютно. Представям си какви цифри щяха да имат Бионсе и Кейти ако и на тях им отчитаха всеки портал за стрийминг. :1000 (29): И ако представленията им бяха през 2017, когато стриймингът е в пъти по-развит от 2013 и 2015.

Като цяло положението с Гага отвсякъде показва колко много на нея и екипът й им се иска отново да е ТОП име. Но ми се струва, че няма да успеят да постигнат нищо, защото цялостния интерес на хората към нея като изпълнител вече не се и доближава до предишния. Поне Super Bowl и намалението помогнаха на страхотната Million Reasons да стигне четвърто място в Билборд, защото преди това дори и ТОП 50 не достигаше... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това дали е успяла да надмине It Ain't Me е доста относително, не знам защо са го писали като факт. Chained to the Rhythm се представя слабо като за звезда от ранга на Кейти, но иначе си е доста успешно предложение. Не е излизало от ТОП 10 на iTunes откакто е излязло, а в Spotify и по радиото правеше огромни цифри първите дни, каквито бъз сингълът не виждам да има. В момента Кейти е под тях по продажби, да, но разликата между местата от 2 до 8 не е голяма. Кейти като нищо ще стане номер 2 ако видеото е силно и хората го оценят.

Нямам търпение вече за този клип, ще е нещо голямо! Няма ли да излиза вече?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това дали е успяла да надмине It Ain't Me е доста относително, не знам защо са го писали като факт. Chained to the Rhythm се представя слабо като за звезда от ранга на Кейти, но иначе си е доста успешно предложение. Не е излизало от ТОП 10 на iTunes откакто е излязло, а в Spotify и по радиото правеше огромни цифри първите дни, каквито бъз сингълът не виждам да има. В момента Кейти е под тях по продажби, да, но разликата между местата от 2 до 8 не е голяма. Кейти като нищо ще стане номер 2 ако видеото е силно и хората го оценят.

Нямам търпение вече за този клип, ще е нещо голямо! Няма ли да излиза вече?

Казват, че ще е днес около 18:00

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Лана застана на 4-та позиция, надминавайки песента на Селена, следващата мишена е Зейн и Тейлър, с които ги делят около 100 бройки - мачкай Кралице!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това дали е успяла да надмине It Ain't Me е доста относително, не знам защо са го писали като факт. Chained to the Rhythm се представя слабо като за звезда от ранга на Кейти, но иначе си е доста успешно предложение. Не е излизало от ТОП 10 на iTunes откакто е излязло, а в Spotify и по радиото правеше огромни цифри първите дни, каквито бъз сингълът не виждам да има.

 

Ами виж тогава, на Селена песента е 3-та по стрийм в Спотифай, докато на Кейти е 9та. Приеми, че има флоп просто, не може само изречения "дори и да се продава слабо, има символика, има не знам си какво" ..

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами виж тогава, на Селена песента е 3-та по стрийм в Спотифай, докато на Кейти е 9та. Приеми, че има флоп просто, не може само изречения "дори и да се продава слабо, има символика, има не знам си какво" ..

Ок, флоп е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Spotify WW:

 

3. It Ain't Me (+1) [3,977,093 streams | 15,806,600 total streams]

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...