Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Chained to the Rhythm - номер 4 в Билборд!

И в крайна сметка се оказва, че всички я подценихме само защото не започна с цифрите, които се очакват от Кейти Пери. А представянето на парчето е доста добро. Честито на Бонбонената принцеса- започва новата ера с ТОП 5 хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Chained to the Rhythm - номер 4 в Билборд!

И в крайна сметка се оказва, че всички я подценихме само защото не започна с цифрите, които се очакват от Кейти Пери. А представянето на парчето е доста добро. Честито на Бонбонената принцеса- започва новата ера с ТОП 5 хит!

Т'ва, че в Америка я бутат като луда нищо не означава.

Не може песен която от 4 дни (част от миналата седмица) е на 8-9 място по продажби и на същото място в spotify да е топ 4!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Т'ва, че в Америка я бутат като луда нищо не означава.

Не може песен която от 4 дни (част от миналата седмица) е на 8-9 място по продажби и на същото място в spotify да е топ 4!

Песента имаше страшно добри цифри в радиото, плюс това за седмицата за оценяване мисля, че не беше излизала от ТОП 5 по продажби. Дебюта в Spotify беше супер силен, в Ютуб имаше към 25 милиона. Заслужен ТОП 5.

 

Много съм доволен и от представянето на клипа на Лана- не само че има 5 милиона гледания, ами е и ТОП 5 по продажби. Надявам се да успее да дебютира в ТОП 10, това ще е голямо постижение като за Лана, тъй като на нея само Summertime Sadness й влезе там, и то покрай ремикса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Chained to the Rhythm направи 8.2 милиона гледания за първото денонощие! Това е 3 пъти по-добре от Rise. В момента се бори с хита на Ед Шийрън за първото място в YouTube.

И аз съм приятно изненадана, а и песента почна да ми допада. Клипът с повече гледания ми харесва още повече.

Довечера са наградите Бритс, Ед Шийран ще пее нова песен. На някой ако му попадне live streaming, да дава.

 

Edit: Намерих, в официалния ютуб канал ще ги дават:

https://www.youtube.com/watch?v=SSN5nx1fK8I

Link to comment
Сподели в други сайтове

Shining влиза на 62-ра позиция в BBH100 :3fdb8960598fa63e:

Love on the brain на позиция 8 и с това става 30-ти топ 10 хит на Рира. :1000 (30):

 

"I Feel It Coming" също влиза в ТОП 10, който става 6-тият топ 10 на Абел!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче с този нов ТОП 10 хит Риана минава дори и самия Майкъл Джексън откъм брой ТОП 10 хитове. Застава на второ място зад Мадона, която като нищо също ще надмине по някое време. А още няма и 30 години! Евала!

 

Някой гледа ли Бритс?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо но всички Европейски награди са ми скучни. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Конкретно настоящите награди биват, чакам Роби Уилямс, Ед Шийрън и Кейти с интерес.

Много чувствен tribute за Джордж Майкъл!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче с този нов ТОП 10 хит Риана минава дори и самия Майкъл Джексън откъм брой ТОП 10 хитове. Застава на второ място зад Мадона, която като нищо също ще надмине по някое време. А още няма и 30 години! Евала!

 

Някой гледа ли Бритс?

Гледам ги, да. Нищо интересно до момента. Малко са ми странни номинациите - защо Адел не беше номинирана за Female Solo Artist?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам ги, да. Нищо интересно до момента. Малко са ми странни номинациите - защо Адел не беше номинирана за Female Solo Artist?

Тя въобще номинирана ли е някъде, че досега май не я видях? :1000 (29):

Също и 1D не са номинирани за Група...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя въобще номинирана ли е някъде, че досега май не я видях? :1000 (29):

Също и 1D не са номинирани за Група...

Май миналата година бяха.

Била е в предварителните номинации за клип, но е отпаднала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май миналата година бяха.

Била е в предварителните номинации за клип, но е отпаднала.

Странно, че не са я номинирали, тя им е най-голямата гордост последните години.

 

Уау, че те най-големите хитове на 2016 се водят британски- Faded, This Is What You Came For, Hymn for the Weekend... :1000 (29):

 

Кейти сега!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, че все пак дадоха награда на Адел. Макар че си е малко странно след всевъзможните статуетки, които са й изсипвали през годините, сега тепърва да й дават Международни успехи- това е все едно на наградите на Пайнер на Преслава да й дадат Прогрес. :1000 (29):

 

Представянето на Кейти беше интересно, продължава си тя посланието на сингъла... Това със скелетите ме накара да се разсмея... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като видях, че Zayn не спечели клип, направо ще ги спирам..Не мога да продължа да гледам този цирк!

Опа, връщам си думите назад, ще остана заради Ed.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...