Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Заслужено за 1D - много сантиментален клип. :Vishenka_05:

Наградата на Дрейк наистина беше за Абел.

А Ед е нереален! Само той, Абел и Адел могат да звучат по-добре на живо, отколкото на запис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващата година се надявам да видим Яни и Селена на тази сцена.

Евала на промотирането което правят Кейти и Ед!

Не се спряха - така се прави. Селена да се учи

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Шакира явно Пике отново не я пуска да си изпее и днес Bicicleta на Premio Lo Niestro, че Carlos Vives пак ще си я пее сам

Aма той пък има по-яка нова песен, която ще я изпее днес за първи път.

 

Ама по-интересно ще е представянето на Рики и дали ще спечели за Певец на годината.

 

Джей Ло просто няма остаряване- толкова красива жена:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кейти мина по гледания Гага за 1 ден.

Не знам какво се случва с Гага, но тя наистина е на дъното. Дори със стария си стил не можа да направи дори популярна песен.

 

Песента на Гага не е сингъл - няма чартове, няма телевизии, няма радио - ротация, нищо ...

 

Което е доста тъжно, последната песен на Гага, която ми бе харесала толкова, е "The Edge of glory".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Гага не е сингъл - няма чартове, няма телевизии, няма радио - ротация, нищо ...

 

Което е доста тъжно, последната песен на Гага, която ми бе харесала толкова, е "The Edge of glory".

 

"Reminder" на The Weeknd също е така, но има 21 милиона за по-малко от седмица. Яд ме е, че не е сингъл, песента има потенциал, но ще потъне в забвение.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано, според мен Гага си е все така приключила (със супер успехите, иначе като артист си е голяма), и то още от ARTPOP ерата. Joanne е страхотен албум, но преди Super Bowl той и Гага въобще не бяха сред най-отразяваните неща в музиката, колкото и реклама да се правеше. Доброто й представяне там и намалението на Million Reasons помогнаха парчето да влезе в ТОП 5 на Билборд, но според мен това ще си е и последния по-голям успех на Гага. Пак добре, че го има, защото иначе албумът щеше да си остане със сингли с върхове съответно 15 и 52. :helpsmilie:

Да пробва все пак с Кръговете, може пък да обори твърдението ми и да създаде успешна песен дори и без супер реклама в най-гледаното американско време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Maлума стигна да пее и на Vina Del Mar 2017 вчера. Това е голямо постижение да го поканят да пее на този престижен фестивал:

 

Рики е пял доста пъти на Vina Del Mar. Последно беше 2014 мисля. А този фестивал съществува от години. Рики е пял на него още в самото начало на кариерата си, после и през години като стана още по-известен- към 10 пъти са го канили и винаги обира трофеите там от публиката. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Chained to the Rhythm вече пореден ден прави по над 4 милиона гледания на денонощие- доста добре, запазва си по-доброто ниво спрямо Rise. Общата гледаемост на лирик видеото и официалното видео вече наближава 70 милиона. В iTunes в САЩ успя да се задържи в ТОП 10 над 2 седмици, въпреки много голямата конкуренция и намалените песни. В световен мащаб пък е ТОП 5 по продажби, което също си е доста силно- това ме навежда на мисълта, че в Америка се представя по-слабо заради политическата насоченост.

За тотален хит не може да се говори, но хит със сигурност си е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аврил Лавин е напуснала EPIC и вече е към BMG. Новият албум щял да излиза скоро и тя го описва така: "I challenged myself as a songwriter and I wanted to write about topics I hadn't hit on before... There's the love topic, but a lot of these songs are about life. I've experienced a lot over the past few years, and some of the songs just came to me. Concepts and lyrics were flowing and I would have to grab my phone to sing into voice memo and write out my lyrics." She says that the new album will see her "going back to my roots a little bit... I got my start in church and at country fairs when I was a young child, and I think those earlier influences are definitely coming out now."

Като главни вдъхновения посочва Ед Шийрън и Шон Мендес, също и Били Холидей, Франк Синатра. Песента, която обмисля за пръв сингъл се е появила в съзнанието й когато е била много зле, по време на болестта и я описва като 'one of my most true and moving songs'.

 

Нямам търпение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ми допада албума на Ед Ширан защо такви негативни оценки получава :mf_surrender:

"The Guardian gave the album a negative two-star rating out of five, calling it "no less calculating than his peers at the very top level of pop stardom". Roisin O'Connor of The Independent gave it a four-star rating, claiming "[the album] leans on little asides from Sheeran's own talent" and claimed that it was "astonishing for its sheer ambition alone"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...