Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Ед Ширан не иска да е като Гага. :3fdb8960598fa63e:

Страхувал се да не конкурира албума му с албуми от Бионсе, Д Уикънд и Бруно Марс.

Албума на Теилър Суифт в края на годината.

 

C6_CFo2d_XEAAz_SOM.jpg

C6_CIz2r_XQAAZILo.jpg

Извинявай, ама този не може да стъпи на малкият пръст на Гага :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама този не може да стъпи на малкият пръст на Гага :mf_surrender:

 

Той не е споменал Гага, просто нейните феновете започнали да го нападат че имал в предвид любимката им. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя пък Ed Sheeran е толкова противен- на вид нищо особено, а иначе пее.

Единствената му песен "Shape Of You" ми харесва. И толкова голямо самочувствие да има. Бруно Марс пък е много по-як от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн пак не е е спечелил за нов изпълнител на I heart awards. Енрике Иглесиас този път не е спечелил за латино изпълнител на годината, а само за латино песен за Duele EL Corazon, CNCO са взели за най-добър нов латино изпълнител и Бруно Марс е спечелил също награда:

CNCO вземат поредна награда- Рики може да се гордее с тях. :P

Не знам тези The Chainsmokers с какво са толкова добри, че толкова награди.

http://www.billboard.com/articles/columns/...17-winners-list

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн пак не е е спечелил за нов изпълнител на I heart awards. Енрике Иглесиас този път не е спечелил за латино изпълнител на годината, а само за латино песен за Duele EL Corazon, CNCO са взели за най-добър нов латино изпълнител и Бруно Марс е спечелил също награда:

CNCO вземат поредна награда- Рики може да се гордее с тях. :P

Не знам тези The Chainsmokers с какво са толкова добри, че толкова награди.

http://www.billboard.com/articles/columns/...17-winners-list

 

Зейн е спечелил Best Music Video

https://twitter.com/TheFactsOfShade/status/...524493102366720

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре кралицата на хип-хопа пуска lead single от новия албум!

Дано мине по популярност 'Anaconda''.

И тя се позабави доста, да видим дали ще й се отрази.

 

Мен тези дни ме е яд да гледам как моткането се отрази и на Lorde. Тези хора с какъв акъл чакат по 3-4 години? Само такива като Тейлър и Адел, с чудовищни предишни ери с по няколко хита, могат да си позволят по-големи паузи. Интересно ми е да видя дали и при Майли ще има спад след същия период- така де, ако не зачитаме наркоманския албум... :D

 

За Кейти поне съм радостен да видя, че CTTR има longetivity и вече е далеч от названието 'флоп', дори и като за нивото на Кейти. Никой не е казал, че е задължително lead синглите й винаги да са номер 1, не мисля че има изпълнител при който винаги да е било така. Достатъчно е да видиш как след почти 1 месец песента все още е в ТОП 10 по продажби в Америка и ТОП 3 по света, въпреки суматите намалени и нови песни, които влизаха и излизаха от там, и въпреки зверската конкуренция на мега хит като Shape of You и останалите нови песни на същия изпълнител. И то с по-трудно смилаем проект, подиграващ се с президента на Америка и поддръжниците му. Добре е откъм развитие, да видим какво ще направи изпълнителката по-натам, като евентуално се завърне и към по-комерсиалното. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ники Минаж ги разби! 1, 3 и 4 място в iTunes USA! Явно тя все пак е от изпълнителите, които могат да си позволят по-дълга пауза, или по-скоро подходящо дълга пауза, защото тя не беше пускала сингли от 2 години- максималното позволено за която и да е звезда, според мен. Не се мота като други по 3-4 години и днес виждаме резултата- хората още са тук за нея.

Ед Шийрън пък разбива с албума- евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ники Минаж ги разби! 1, 3 и 4 място в iTunes USA! Явно тя все пак е от изпълнителите, които могат да си позволят по-дълга пауза, или по-скоро подходящо дълга пауза, защото тя не беше пускала сингли от 2 години- максималното позволено за която и да е звезда, според мен. Не се мота като други по 3-4 години и днес виждаме резултата- хората още са тук за нея.

Ед Шийрън пък разбива с албума- евала!

 

Ж Е С Т О К А !

 

Смаза!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ж Е С Т О К А !

 

Смаза!

Страхотна! Вече си имаме Grammy Winner в категорията за филмова музика... :3fdb8960598fa63e:

 

Къде е тази нова песен на Минаж ? :D

Три са новите песни, но ги няма в YouTube, само в iTunes. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно, че ги има качени в Spotify. :1000 (29):

Не са лоши, но не мисля че са и нещо нечувано от Ники Минаж. Regret in Your Tears ми звучи най-различна и съответно ми харесва най-много, надявам се да бъде третирана като сингъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес май трябва да излезе салса версия на Despacito.

A Хуанес записа за първи път песен на английски, която ще бъде в следващия му албум, който записва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...