Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Според Спотифай, песента на КП била просто бъз сингъл. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Шокиращо е, че песен на 4 месеца, която два пъти вече беше на върха е на 3-то място в iTunes, а новата на КП е на 4-то. :helpsmilie: Нека всичко това е за урок на всички онези нагли маймуни, които се подиграваха заради представянето на ARTPOP..

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой ще гледа ли Грамитата тази вечер? Очертават се доста интересни.

От колко часа бг време ще започнат? И къде ще може да се гледа онлайн?

Абсурд. За Гага не успях да стана миналата седмица, камоли за грамитата :3fdb8960598fa63e:

https://www.grammy.com/

Вдясно има брояч до церемонията - 17 оставащи часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според Спотифай, песента на КП била просто бъз сингъл. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Шокиращо е, че песен на 4 месеца, която два пъти вече беше на върха е на 3-то място в iTunes, а новата на КП е на 4-то. :helpsmilie: Нека всичко това е за урок на всички онези нагли маймуни, които се подиграваха заради представянето на ARTPOP..

 

Ок, Кейти флопна... но това не променя факта, че Гага флопна преди нея. Нито, че и двете са готини и заслужили изпълнителки.

Много добре знаеш защо Million Reasons е с такива добри позиции. John Wayne къде е?

Тъпо е да се подкарва отново някаква вражда между феновете на двете, не се опитвай да го правиш. Случаят май ще излезе двама се карат- трети печели. Тейлър е номер 1 в iTunes, нали? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, Кейти флопна... но това не променя факта, че Гага флопна преди нея. Нито, че и двете са готини и заслужили изпълнителки.

Много добре знаеш защо Million Reasons е с такива добри позиции. John Wayne къде е?

Тъпо е да се подкарва отново някаква вражда между феновете на двете, не се опитвай да го правиш. Случаят май ще излезе двама се карат- трети печели. Тейлър е номер 1 в iTunes, нали? :whistling:

Джон Уеин не са я пуснали за ротация, имам чувството, че Интерскоуп умишлено съсипват кариерата й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джон Уеин не са я пуснали за ротация, имам чувството, че Интерскоуп умишлено съсипват кариерата й.

Ами не, според мен и John Wayne, подобно на Chained to the Rhythm, умишлено беше пусната с потенциала да е сингъл, за да опипат почвата и да видят накъде ще се развият нещата. Като Interscope видяха, че не се получава- обявиха, че не е сингъл. А положението не е въобще по-различно от това на песента на Кейти, която на практика също не е обявявана за сингъл и няма да се изненадам накрая наистина да я водят buzz. А това, че Spotify уж вече я били нарекли buzz не значи нищо, не съм сигурен Боби къде го е видял това инфо, но аз лично още вчера го видях в някакъв много съмнителен мейл уж от Spotify, който кръжеше насам-натам и уточняваше какъв рекорд е счупила Кейти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд. За Гага не успях да стана миналата седмица, камоли за грамитата :3fdb8960598fa63e:

https://www.grammy.com/

Вдясно има брояч до церемонията - 17 оставащи часа.

По моите сметки почват в 5ч сутринта наше време?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не, според мен и John Wayne, подобно на Chained to the Rhythm, умишлено беше пусната с потенциала да е сингъл, за да опипат почвата и да видят накъде ще се развият нещата. Като Interscope видяха, че не се получава- обявиха, че не е сингъл. А положението не е въобще по-различно от това на песента на Кейти, която на практика също не е обявявана за сингъл и няма да се изненадам накрая наистина да я водят buzz. А това, че Spotify уж вече я били нарекли buzz не значи нищо, не съм сигурен Боби къде го е видял това инфо, но аз лично още вчера го видях в някакъв много съмнителен мейл уж от Spotify, който кръжеше насам-натам и уточняваше какъв рекорд е счупила Кейти.

Като е само проба защо не я пусна с Лирик видео като Кейти?!

Много са долни! Иначе и песента, и клипа са топ. Най-важното е, че феновете сме доволни и почти няма отрицателен коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОМГ!! Как не го бях чувал това преди?!

Баси яката песен, що не е заложила на нея?! :1000 (34):

Може да заложи. Тя винаги пее нови песни на лайфове, концерти, турнета. Тази песен ще е в албума. :ba: Който сега пък излизал на 2ри юни -_-

 

:happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като е само проба защо не я пусна с Лирик видео като Кейти?!

Много са долни! Иначе и песента, и клипа са топ. Най-важното е, че феновете сме доволни и почти няма отрицателен коментар.

Според мен Interscope не биха прецакали едно от най-големите си имена. Все още изкарват големи пари от нея, все пак. Видеото го пуснаха, за да пробват дали има шанс за песента, с лирик видео навярно щеше да е същия ефекта, защото то вече почти няма разлика между двата типа. :D Не се получи голям интерес в YouTube и iTunes- отрязаха парчето, няма нищо изненадващо. Другия вариант е просто на самата Гага да й се е искала да направи някаква реализация на песента.

Щом се отказват от супер яката John Wayne не съм сигурен коя искам да е следващ сингъл. Кръговете са гарантиран хит, но все още твърдя, че с подобна песен Гага просто ще се повлече по актуалното течение, а това не пасва със стила й на 'различна'.

Сега осъзнах, че все още не съм си купил Joanne. Тези дни тази голяма грешка трябва да бъде поправена. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои искат Diamond heart, иначе дано Джон Уеин натрупа популярност, надявам се поне 100 мИлиона на видеото. Иначе ПИ направи 80.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага в едно от последните си интервюта заяви, че ѝ е втръснало от славата, липсва и това да се разхожда като нормален човек по улицата. Липсва и да прави това, което иска тя, а не което хората очакват да прави, дори се разплаква. Това си и проличава.. не всичко е Хит номер 1 :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага в едно от последните си интервюта заяви, че ѝ е втръснало от славата, липсва и това да се разхожда като нормален човек по улицата. Липсва и да прави това, което иска тя, а не което хората очакват да прави, дори се разплаква. Това си и проличава.. не всичко е Хит номер 1 :)

И аз знам така. То е нормално на един толкова известен човек да му втръсне. Може и това да е причината като цяло вече да не си дава толкова зор, с някои изключения като Super Bowl.

 

SG, още в деня на излизането на ''John Wayne'' те заявиха, че няма да е сингъл.

Това е подарък от Lady Gaga към ФЕНОВЕТЕ и това, че я подкрепят. ;)

Това не го знаех. Значи навярно истината се крие в горното, което написах. Макар че според мен ако парчето беше постигнало някакъв успех, щяха внезапно да го бутнат за сингъл, както беше с Do What You Want и Million Reasons. Имаше си някакво тестване, това все пак беше една от двете най-желани песни от страна на феновете.

Аз се чудя дали Гага няма да вземе да остави ерата така, без повече сингли. Доста се говори, че мислела да издава още един албум тази година, та може да е решила да се отдръпне леко преди него. Според мен следващият й албум би имал потенциал да е по-успешен, защото тя си направи страхотна реклама покрай Super Bowl и това помогна на някои нейни парчета, защо не и на предстоящ албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе отнесе наградата за Видеоклип :1000 (33):

 

E там няма конкуренция. :3fdb8960598fa63e:

При нас започват от 2ч.

Тогава е наи-интересното. :Vishenka_05:

Би може би ще пеела Sandcastles и Love drought.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...