Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

C4OXW6QWcAETQ-f.jpg

Т'ва от продуцента на Селена. :3fdb8960598fa63e:

пс от последните минути: цък.

 

Дано само да не е ft. Kygo!

 

Чакам с трепет!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано само да не е ft. Kygo!

 

Чакам с трепет!

''It ain't me'' няма да бъде първия сингъл от #SG2 а първата песен която ще чуем от Selena за 2017.

Очаква се да излезе до няколко дни и дори не се знае дали ще участва в клипа.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ELLEUK

Katy Perry Dropped A New Song And No One Cared http://bit.ly/2kDNGat

 

Не го очаквах това честно казано.

Мислех, че пресата ще се опитва да наложи песента а се случва точно обратното.

Но ако трябва да бъдем обективни дори Britney Spears с ''Make me...'' се изкачи на върха в Itunes а Katty се закова на трето място и дори разликата между ''Million reasons'' и нейната песен намалява съответно може да падне на 4-то.

 

След четири години Lady се завръща в top 10 на Billboard Hot 100 под номер седем!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами с толкова слаба песен не знам какво очакваше да стане.

 

Обаче не съм съгласен за това с медиите. Всички я хвалят колко умно било това с посланието и вече не била комерсиална певица, а нещо повече. Малко ми е пресилено на мен, ама така де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами с толкова слаба песен не знам какво очакваше да стане.

 

Обаче не съм съгласен за това с медиите. Всички я хвалят колко умно било това с посланието и вече не била комерсиална певица, а нещо повече. Малко ми е пресилено на мен, ама така де.

В USA може и да се опитват да надуват балона, но не мисля, че ще се получи.

Коментирай, че след 6 дни излиза новия сингъл на Селена.

Дали ще продаде повече от Katy ? :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ELLEUK

Katy Perry Dropped A New Song And No One Cared http://bit.ly/2kDNGat

 

Не го очаквах това честно казано.

Мислех, че пресата ще се опитва да наложи песента а се случва точно обратното.

Но ако трябва да бъдем обективни дори Britney Spears с ''Make me...'' се изкачи на върха в Itunes а Katty се закова на трето място и дори разликата между ''Million reasons'' и нейната песен намалява съответно може да падне на 4-то.

 

След четири години Lady се завръща в top 10 на Billboard Hot 100 под номер седем!

Гага с Причините или Джон Уеин?

И въобще,Джон Уеин ли е официален 3-ти сингъл?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо някой въобще е изненадан от комерсиалния неуспех на Кейти? Няма нищо общо с това дали песента е добра или не, нито с това какво казват медиите... Както ви казвах и преди, вината си е в самата изпълнителка, която си повярва, че ще успее да задължи ТОП позициите си без да издава албум 4 години, въпреки че дори и име като Адел след подобна пауза не успя да направи повече от един мега хит. "Chained to the Rhythm" щеше да е нещо супер мощно ако беше излязъл през 2015, когато трябваше да е издаден KP4.

Аз въпреки всичко много се кефя на проекта. Голяма промяна в насоката на творчеството, замаскирана под на пръв поглед обичаен продукт от Кейти Пери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това са оправдания. Ако беше пуснала някаква резачка, както е правила винаги преди, дали нямаше да се изстреля веднага на върха?

Ами за мен лично Chained си е резачка. Но дори и да беше пуснала по-голяма резачка, пак не мисля, че щеше да постигне нещо. Най-много да беше успяла да изкачи върха в iTunes, а после- free falling, както беше с Rise. Както казах, дори и Адел пострада от това, че чака твърде дълго, камо ли Кейти, на която последните два сингъла от PRISM не бяха чак толкова успешни и на практика тя няма хит от точно 3 години. Много звезди са рухвали след като са си позволявали такива периоди, явно и тя няма да е по-различна от тях. Все пак се надявам ерата като цяло да е на ниво, новата песен има шанса все пак да си е ТОП 10 хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Кейти колкото е зле откъм продажби, толкова добре се оказва откъм стрийминг и радио. Счупила е рекорда на Spotify за първото денонощие за жена, в Ютуб върви доста добре като за лирик видео, по американското радио е дебютирала с огромна цифра... а същевременно в iTunes- падение. Не съм сигурен как да възприемам това парче, наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Кейти колкото е зле откъм продажби, толкова добре се оказва откъм стрийминг и радио. Счупила е рекорда на Spotify за първото денонощие за жена, в Ютуб върви доста добре като за лирик видео, по американското радио е дебютирала с огромна цифра... а същевременно в iTunes- падение. Не съм сигурен как да възприемам това парче, наистина.

Ти коментирай факта, че Интерскоуп пак правят мръсно на Гага!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отрекли са Джон Уеин да е официален трети сингъл! Аз съм.без думи!

Явно с тази песен само са искали да направят посланието, че Гага няма да се връща повече, а Джоан е на дневен ред... :1000 (29): Или са видяли, че не се развива добре комерсиално и са я зарязали. Предвиждам Dancing in Circles.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...