Jump to content



13 години Планета ТВ - коментари


Препоръчани коментари

Като цяло много силен концерт - може би един от най-силните на Пайнер. Много силни приеми на 90% от пеещите.

 

Успехи: Джена, Емилия, Десислава, Яница, Ивана, Фики, Азис и като цяло, много

 

Провали: ГАЛЕНА, Анелия, Галин

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен концерт!Ако знаех, че ще е толкова добър щях да отида да го гледам на живо в залата!Евала Пайнер!Доказахте, че незаменими хора няма!

Доказахте и защо сте номер 1 толкова години!Браво!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много адреналин, много закани, но като гледам, есенцията на концерта бяха ония от колажа вчера. :1000 (29):

 

Хитри кучки са Мара и Преса. :1000 (1):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина си и този концерт. Такава емоция обаче не съм изпитвал на никой друг. В началото и аз оплюх подредбата, но се получиха нещата. Като изключим напълно излишните Есил, онази новата, Ани Хоанг, Милко Калайджиев, бяха добре нещата. Цура и Галена се опитаха да направят някакво шоу, но не може да се каже, че е нещо уникално и ще се помни дълго. Приятно изненадан останах от Татяна, Соня Немска, Даяна и Ави за живото им пеене тази вечер. Яница и Теди Александрова, ако продължават с този тип песни, ще се наложат. Фики и Галин се нуждаят от хитове, все още нямат твърда фенска маса. Ивана, за сметка на това, я има и пеят и супер слаби песни, и вечните ѝ хитове. Джена, въпреки че песните ѝ са безкрайно еднотипни, се харесват от хората. Галена е кралица в това да си съсипе представянето и приема.

Най-добрите, поне за мен на този концерт бяха Преслава, Деси Слава и Емилия. Концертът ще го запомня с Деси Слава и завръщането ѝ, още ме държи емоцията от Две сърца. Преслава е уникална и каквото и да изпее тази жена, то хората ще го харесат. Силата на Емилия е в песни от типа " Да бях от гадните", а не като тази новата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен концерт!Ако знаех, че ще е толкова добър щях да отида да го гледам на живо в залата!Евала Пайнер!Доказахте, че незаменими хора няма!

Доказахте и защо сте номер 1 толкова години!Браво!!!

 

Само се чудя къде бяха Андри, Магда и Валя :whistling:

 

Между другото, забелязахте ли, че само Налина и Милко бяха фас пауза. Друг път само пъшкаме и охкаме кога ще се махат повечето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте как първия концерт на фирмата без присъствие на Камелия в него беше толкова брутален. Тровила ги е със злобата цялата компания. :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...