Jump to content

13 години Планета ТВ - коментари


Препоръчани коментари

Ето за това тя не можа да пее https://www.facebook.com/OfficialPageAndrea...959684614060281

Дрън дрън... Каква чужбина, като днес в 16:00 часа се е тагнала в инстаграм от София..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристиана от началото беше голяма излагация. Дебил!

Милко е пълнеж от "За да те забравя" насам.

Татяна пя ПОКЪРТИТЕЛНО. Просто намалих по време на нейното изпълнение, защото не се издържаше.

 

Други сякаш не ме издразниха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристиана от началото беше голяма излагация. Дебил!

Милко е пълнеж от "За да те забравя" насам.

Татяна пя ПОКЪРТИТЕЛНО. Просто намалих по време на нейното изпълнение, защото не се издържаше.

 

Други сякаш не ме издразниха.

 

Татяна си пя доста добре, покъртително пя Галена например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна си пя доста добре, покъртително пя Галена например.

 

Галена пя на живо една песен, и то много добре. Плейбека накрая няма да го коментирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТИЯ ОТ ПАЙНЕР СА ДЕБИЛИ, ЗАЩО ВАЛЯ Я НЯМА БЕ СЛЕД КАТО ПЕСЕНТА Й Е МНОГО ДОБРА И АКТУАЛНА?

Защото Валя е заета - има 3 участия този месец и не остава време за разходки по главната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена пя на живо една песен, и то много добре. Плейбека накрая няма да го коментирам.

 

Ми на мен не ми хареса. Татяна си изпълни супер правилно песента, показа и възможности в кулминационната част на песента, а ти я обиждаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте истинската кралица тази вечер: ЯНИЦА!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Наистина не сте добре с главата. Какво да и коментираме ? Приличаше на пиян травестит и правеше едни такива несвързани движения, а в лице е просто като годзила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина не сте добре с главата. Какво да и коментираме ? Приличаше на пиян травестит и правеше едни такива несвързани движения, а в лице е просто като годзила.

Подкрепям. Жалко е да си от 11 години на сцена и все още да не знаеш как да се държиш на голяма сцена. Голяма работа, че има някаква вървежна песен от Оцко, която аз лично не харесвам. ДО наградите е забравена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще мачкаш ли сърцето ми пак? Ще караш ли да плача, защото ти е лош деня?

 

Плачете на хита.

-А.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям. Жалко е да си от 11 години на сцена и все още да не знаеш как да се държиш на голяма сцена. Голяма работа, че има някаква вървежна песен от Оцко, която аз лично не харесвам. ДО наградите е забравена.

Тъпото в случая е че реват когато някой не пее добре, а Даяна ги помете от-до и никой даже не коментира това, а ми коментират тая надута и грозна Яница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, прости му на тоя човечец. Яница просто ме изпълни, даже след Провалена си пуснах нея, да с отърся от разочарованието.

 

Значи Татяна си я намалил, а Яница си я оставил и я слушаш пак? И ти трябва да си критерии за нещо ли? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...