Jump to content



13 години Планета ТВ - коментари


Препоръчани коментари

Десислава пя страхотно, браво. Но Две сърца не беше приета така, както очаквах. Моето зайче беше по-добре. Забравили са я явно или децата, или мангалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичам я, сори Емилио, но любимката ми от дество се завърна. :Vishenka_05:

вярно така е,Деса ме накара да се върна в ония години,които бяха супер безгрижни и щастливи.Емилия ми е любимка в момента,но да тя е най-застрашена от връщането на Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм, Деса малко под очакваното мина, за сега топ 3 по прием за мен е:

 

Фики

Галин

Деса

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешкоооо, смешко...

 

Публиката се срина от пеене, тоя пак не чул :1000 (29): :1000 (29):

 

Фоксеееее, къде са ти смешните прогнози? :1000 (27):

 

С годините слуха му е отишъл на кино ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десс не получи и половината прием на Яница на Егати боклука още на първия тон всички бяхме на крака

 

 

много очаквания имах и съм разочарован

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приема й беше супер, спрете се с тези бисове.Достатъчно беше, че залата е на крака и пееше песните й.Ако беше седяла щеше да си получи биса, пределно ясно ви е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава пя страхотно, браво. Но Две сърца не беше приета така, както очаквах. Моето зайче беше по-добре. Забравили са я явно или децата, или мангалите.

 

С това пеене как да стане. Куплетите бяха ужасни. Иначе съм много доволен. Тая "Някой ден" не предполагах, че е такъв хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-яко е силните изпълнители и песни да са разпръснати. Иначе после ще викате, че само последните 30 минути са били интересни.

Тези, които пеят след силните и не могат да задържат публиката трябва да се замислят защо е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешкоооо, смешко...

 

Публиката се срина от пеене, тоя пак не чул :1000 (29): :1000 (29):

 

Фоксеееее, къде са ти смешните прогнози? :1000 (27):

 

Като го прегледаш пак ще ти се посмея искренно. С месеци живяхте за този момент и с най-големия си хит мина като Яница. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, чак с това изпълнение на Деси Слава разбирам каква носталгия по отминалото време изпитват по-възрастните хора и като чуят песен, която е била хит през младините им, как изтръпват! Това се случи и с мен сега. Деси Слава си ми е детската любимка, бях и голям фен и сега като я слушам и ми става толкова хубаво.

Уникален талант е. Радвам се, че се върна.

Можеше и много по-добър избор на песни да направи, но няма значение. Доволен съм и на това.

Иначе да, няма какво да си кривим душите, публиката я прие по-слабо в сравнение с циганите, но какво да се прави. Тя излиза с балада и две умерени песни. Нямат значение за мен нищо, честно казано. Просто исках да видя и чуя на сцената. Това ми е достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много по-яко е силните изпълнители и песни да са разпръснати. Иначе после ще викате, че само последните 30 минути са били интересни.

Тези, които пеят след силните и не могат да задържат публиката трябва да се замислят защо е така.

 

Напълно съгласен съм!!!

 

 

ИВАНААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като го прегледаш пак ще ти се посмея искренно. С месеци живяхте за този момент и с най-големия си хит мина като Яница. :1000 (19):

 

 

Къде е Кама Фоксе... :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...