Jump to content



Online: Анелия - Не мога да губя


Препоръчани коментари

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много хубава песен, обаче аранжиментът е малко слаб. Анелия е красива във видеото, което като цяло не ме впечатли с нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална е тая жена. Толкова е красива, че просто нямам думи да го опиша...Толкова семпла, а излъчва толкова красота.

Песента е многооо яка, а клипа е много добър. Страхотен проект, отдавна чаках подобен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми в краен вариант .. там с демото беше по-зле. Но много ми прилича на някоя българска песен. На моменти клипа много напомня на "Твоя съм" и "Предадох те".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърдо не ..

 

Изчистили са много аранжимента.Гръцкия е толкова богат и красив за ухото, с много вокали ..

Текста е много добър, но ми липсва жега в изпяването.Видеото с нищо не впечатлява, освен това, че Анелия явно е минала от Бионсе на Риана.Дори не е красива както обикновено.С този проект определено не затвърди претенциите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Версията от концерта е много по-добра.

Песента е много приятна за слушане, но не хита от който се нуждае Анелия за да я правят пак ''Идол''.

Клипа ми напомня на ''Stay'' и ''Боже, прости''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва аранжимента. Развалили са го с този бийт, иначе няма да върви по клубовете.

А финалния отсвир в още колко песни ще го пробутват - "Не исках да те нараня", "Няма да съм друга", сега и тук. Айде стига вече с тия "класически" препратки.

Клипът е повече грим, отколкото смисъл, не ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми песента, получило се е добре с по-бързия ритъм, изпяла я е страхотно. Клипът не е кой знае какво, но вероятно не е успяла да вложи повече и за него покрай този концерт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

харесвам когато променят коренно аранжиемнта (напр. Спри ме на Гален), но тук като че ли не е голям Плюс. Все ще я наложи, тематиката е интересна.

Видеото - типично за Аня ...Във ваната нещо не се е получил "без грим" ефекта - доста намазана си ми изглежда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятен проект.

 

Песента е по-бърза, някак си по-дискотечно звучи от оригинала, харесва ми.

 

Текстът е зарибяващият елемент в песента, наистина е добър.

 

Клипът е много хубав, но можеше да минем без кадрите пред огледалото и ваната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оригиналът е по-добър, въпреки че и той не е от моя тип песни.

Клипът свърши отчайващо тъпо, а можеше в края да има някаква изненадка. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен припев, с типичните за последните й песни мрън-мрън куплети.

 

Клипа е абсурден, в "Нямам право" на Преслава има повече интересни моменти. Може би най-слабото й видео от "Все едно ми е" насам. В наистина кошмарни клипове като "Сложно-невъзможно" и "Феноменална" имаше повече динамика и интрига.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много силен припев, с типичните за последните й песни мрън-мрън куплети.

 

Клипа е абсурден, в "Нямам право" на Преслава има повече интересни моменти. Може би най-слабото й видео от "Все едно ми е" насам. В наистина кошмарни клипове като "Сложно-невъзможно" и "Феноменална" имаше повече динамика и интрига.

 

Бюджетът за тази година е изчерпан. Простено й е за видеото, на фона на останалите проекти, които представи през годината, може да се направи компромис, пък и не мисля, че е кошмарно, бива. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно всички кадри сме ги виждали в други клипове вече. Дори Магда си хвърли миглата в уискито преди Анелия.

Песента става да си я пуснеш единствено като фон докато чистиш с пракосмукачка, за да не я чуваш. Оригинала е класи отгоре този път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бюджетът за тази година е изчерпан. Простено й е за видеото, на фона на останалите проекти, които представи през годината, може да се направи компромис, пък и не мисля, че е кошмарно, бива. :)

 

Не ме интересува. Да не я клипира. Или държиш нивото, или пускаш ТВ версия, ако нямаш пари. Около концерта сигурно е изгубила и малкото разсъдък, който има, за да пусне в битка срещу "Хавана Тропикана" това. Разбира се, възможно е да знае, че 2013 няма да е нито Певица, нито Идол и затова да е завъртяла това клипче, докато си пробва сенките и червилото дали й допадат.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...