Jump to content



Online: Фики ft. Преслава - Горе-долу


Препоръчани коментари

  • Отговори 125
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Твърде късно е- колко гледане направи за 24 ч?

210.000?

Твърде късно е направи 180 хилки,със сигурност Фики и Преска ще я минат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено му се получи, сигурно от 5 коли я чух докато се прибирах. И това е първия ден, петък и събота и покрай празниците си представям как ще дръпне. На Фикрет със сигурност вече не му трябват нито Галена, нито Преслава. И на мен не ми е от любимците, но е напълно ясно, че той е новата голяма звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще и 10 милиона да направи за секунда, тва не променя факта че песента е хипер тъпа и не става за нищо.

Да де, но това според теб, явно останалите мислят по друг начин. То и на Криско са още по-безумни песните, включително дуета с Илиева, но това не пречи да е тийн идола вече няколко години. Някак си заедно с плюенето трябва да ги признавате и тези неща, иначе изглежда сякаш се е провалил, а е точно обратното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същата работа, всичко са арабски оригинали. Фивос има цял екип от 20 души, които цял ден слушат пакистански и ирански радиостанции, за да свиват това и онова.

 

:mf_surrender: Там изобщо е забранена музиката и нямат никакви песни. Индийски искаш да кажеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

вчера в работата бяха пуснали Планета и слушаха точно тая песен.. и 2 така по-възрастни колежки се възмущаваха на "ти горе-долу, я ме целуни" Не му стига горе, а у долу 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо, като видите повече гледания и се почва с това, че са купени....

Песента е жестока, на мен много ми харесва. Текста не е кой знае какво, но е забавен, а до сега Фики пееше все по-сериозни. Така се е получило по-разчупено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...