Jump to content



Online: Фики ft. Преслава - Горе-долу


Препоръчани коментари

  • Отговори 125
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

xaxaxax, на мене ми е много забавна, Фики изглежда доста добре в това видео, различен е. Песента му е първата веселяшка и му се е получило, много ще й се кефя в дискотеката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе що Жики през цялото време е застанал на една страна в клипа. Да не са му бушонирали десния профил ;ддд

 

Не, носът му така е по-изразителен...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 24 часа и да удари 200,000 .

Над 30 мои приятели във фб са си я споделили, очакваше се да направи доста повече от очакваните 100 хил.

А и все пак Фики и Преслава ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики в момента е най-котираното име в жанра. А и присъствието на Преслава в заглавието вдига гледанията още повече. Песента ще е тотален хит, убеден съм. На мен лично няма да ми стане най-любимата, но след няколко слушания взе да ме зарибява малко :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори жената на Токича пишеше по-интересни текстове преди години.

Като прибавим и несъответствието на музика и изпяване в куплетите, излишната увиваща част към края и задръжте ..Преслава с "Фики ще те ИЗЯМ" става имамбайълдъ.

Има ли кадър, в който Фики да гледа към камерата ?! :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Над 30 мои приятели във фб са си я споделили, очакваше се да направи доста повече от очакваните 100 хил.

А и все пак Фики и Преслава ...

Щото си добавил целия форум и сигнал у фейса. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реален шанс за Галин с новата песен да "изпревари" Фикрет. Голям гаф е това парче - нито текст, нито музика, нито аранжимент, нито видеоклип са на нивото, което трябваше да се гони от новата "златна кокошка" в Пайнер. Вокалчета от татко и кака не винаги са гаранция за успех.

Да видим какво е подготвил Галин - основната конкуренция на Фики. Като цяло аз симпатизирам на Галин, музикалните му проекти следват една идея по-модерна линия от тези на Фики, по-забавни, по-разчупени парчета и клипове, извън стереотипа "чалга певец". Да видим...Галин ако е докопал и Десислава за някой дует ще е супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горките, все още се съмняват в хитовостта на тази песен. :hahaha:

 

Боза за 2 месеца, къде е проблема? Или нещо ни говориш, че тази кражба е хит на хитовете? :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

142,167.... шшш, кво става тука?

Никой не му пука. :1000 (29): При мен също е споделяна, ама няма да се очудя и да е играла парата. Баща му яко го бута навсякъде. 100% е изврънкал и Преслава.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боза за 2 месеца, къде е проблема? Или нещо ни говориш, че тази кражба е хит на хитовете? :hahaha:

 

Ей Фокси, Фокси к'ъв сладур голям, ще те, ще те, ще те изям. aj.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...