Jump to content



"American Horror Story"


Препоръчани коментари

Изгледах епизодите наведнъж и мога да кажа, че това е един супер силен сезон. Много ми е трудно да избера кой ми е любим, Лудницата или този.. Финала е просто брилянтен, нямам думи! Това е най-добрия американски сериал! А Джесика е най-великата актриса, появявала се на екран. Перфектна актьорска игра, нямам думи!! С нетърпение чакам следващия сезон. Някъде четох, че тя отново ще участва в него като стара версия на Лейди Гага или нещо подобно. Надявам се това да е факт, защото сериала ще загуби много без нея.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
Опитах да гледам първи сезон, но ми идва туу мъч психото. Харесвам ужаси, но в стил Хостел, Знам какво направи миналото лято... демек повече трилъри. Такива с разни духове май не са ми по вкуса.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитах да гледам първи сезон, но ми идва туу мъч психото. Харесвам ужаси, но в стил Хостел, Знам какво направи миналото лято... демек повече трилъри. Такива с разни духове май не са ми по вкуса.

Всеки сезон е различен Васе, препоръчвам ти да пробваш втори, той беше класи над първи. :ae:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Първи сезон лично на мен ми беше най-слаб и муден .. .

Най-слаб беше трети, голямо разочарование, иначе останалите сезони са трепач. Трети го спасяваха единствено супер силните персонажи, откъм сюжет беше гола вода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доглеждам трети сезон, казаха ми да почна от него и ми допада. Куини е велика!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Майкооо, ще се мачка!!! Тотална лудница!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрах само, Gaga в един епизод ли ще я видим или играе в целия сезон?

 

В 9 епизода участва.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оргазмен сериал!!! Припаднах от кеф на момента, в който зазвуча любимата ми песен евър - "Hotel California"!!!! :Vishenka_05: Гага е невероятна, както и любовника ѝ, супер роли имат. Сара Полсън също е отново на ниво. Ще е силен този сезон, сигурен съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам още кой знае какво мнение, след като изгледах първи епизод. За сега ми харесва играта на Гага.

Тук идеата ми идва прекалено вамп, но може и да се развие. До тук разбрах, че постоянно ще идват някакви хора в хотела и ще умират по някякви мега брутални начини..

Жалко за Джесика Ланг, но пък интересно, че са вкарали Мат Блумър. Той е добър.

За мен най-добър сезон до сега беше с вещиците.

Ще видим нататък...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотен 2-ри епизод! Гага е 111-годишен вампир! Сара Полсън нещо не ме кефи много в този сезон, най-добрата ѝ роля определено ще си остане тази на Лана. Отново супер роля за Фин Уитрок, жалко, че ще участва само в няколко епизода, супер актьор е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оргазмен сериал!!! Припаднах от кеф на момента, в който зазвуча любимата ми песен евър - "Hotel California"!!!! :Vishenka_05: Гага е невероятна, както и любовника ѝ, супер роли имат. Сара Полсън също е отново на ниво. Ще е силен този сезон, сигурен съм.

 

Точно това е най-точната дума описваща този сезон - ОРГАЗЪМ ! :naked:


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега тръгва слабо - изнасилвания, вампири... не ми харесва като цяло -май след тъпия вещерен сезон, този ще е на 2-ро място по слаба реализация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от най-любимите ми сериали е, определено, но към момента ми се струва слабо, спрямо предишните епизоди. Има история, мистерия, секс, кървища, но ми липсва голямата Джесика Ланг! Гага си играе страхотно ролята и е жестока жена, много красива!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова голям фен съм... Обаче тука ме загубиха!

След като изгледах и трети епизод от сезона вече мога категорично да кажа, че този път яко са го омазали.

Май го гледам на сила само заради Гага! Не може да минава толкова монотонно.... Не върви да накъсват така сюжета... Буквално бях пред заспиване!!!

Много жалко наистина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

В началото много ме изкефи атмосферата, но после стана бозаво, сезонът е по-скоро слаб. Имаше готини персонажи, но не успях да ги усетя, все едно нямаше главни герои. Гага и Анджела Басет размазаха, брутални! Трябваше да обърнат повече внимание на героинята на Анджела - Рамона Роял. Беше готино, че направиха връзки с 1-ви и 3-ти сезон, но като цяло беше блудкаво. Финалът беше горе-долу готин, но пак забозя яко към края, личеше си липсата на идеи, не е нормално 10 минути от 40 в последния епизод да ни занимават с Били Дийн от 1-ви сезон. Дано 6-ти сезон да е по-силен и да върнат Джесика Ланг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
В началото много ме изкефи атмосферата, но после стана бозаво, сезонът е по-скоро слаб. Имаше готини персонажи, но не успях да ги усетя, все едно нямаше главни герои. Гага и Анджела Басет размазаха, брутални! Трябваше да обърнат повече внимание на героинята на Анджела - Рамона Роял. Беше готино, че направиха връзки с 1-ви и 3-ти сезон, но като цяло беше блудкаво. Финалът беше горе-долу готин, но пак забозя яко към края, личеше си липсата на идеи, не е нормално 10 минути от 40 в последния епизод да ни занимават с Били Дийн от 1-ви сезон. Дано 6-ти сезон да е по-силен и да върнат Джесика Ланг.

 

Реално погледнато това бе най-слабия финал от всичките!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
В събота почвам трети сезон!!

Нямам търпение защото обожавам вещици!

Трети сезон не ми хареса, беше лигав, чакай да видиш каква лудница е 4-ти. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен няма по–силен сезон от Лудницата, може би Фреак шоу се доближава до класата му, но все пак е под него!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...