Jump to content



"American Horror Story"


Препоръчани коментари

Трети сезон не ми хареса, беше лигав, чакай да видиш каква лудница е 4-ти. :phpgrin2:

Знаеш, че обожавам вещици така че няма как да не ми хареса.

От четвърти съм гледал някакви снимки и не ми хареса много много честно казано.

Иначе много хора умряла от точно 4 сезон. Мир на праха им!

 

За мен няма по–силен сезон от Лудницата, може би Фреак шоу се доближава до класата му, но все пак е под него!

Лудницата беше нещо страшно!!!

Обаче моята актриса там я нямаше много и ме е яд. Тя беше ''Ангела на мъртвите''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен за Лудницата, гениален сезон. Бяха извън всякакви рамки, даже за извънземни загатнаха, а какъв психар беше откачения доктор дядка. Велико. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само 4 сезон не ми хареса, другите са брутални и супер интересни. :Vishenka_05: Ще има ли 6 сезон?

Да, пак с Гага. Обявяват темата на сезона на 13ти юни. :3

Link to comment
Сподели в други сайтове

В понеделник ще обявят темата – всички тръпнем в очакване!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щяло да бъде много дарк, иначе го чакам с нетърпение, ще е от поредицата четни, чието действие се развива в миналото - Лудница, Фрийкшоу! :Vishenka_05:

Мен фрийкшоу до 6 епизод го гледах всяка седмица.. След това ми стана скучно и като излезе целия сезон тогава го изгледах.. Новия беше добър!

Дано наистина да е много дарк тоя! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хотел беше достатъчно дарк! Нека не задълбават толкова...

 

Лудницата и вещиците бяха номер 1. Нямам търпение да разберем новата тема. Дано Ланг се включи, че много липсваше в последния сезон :(

 

Гага играе добре, радвам се, че пак я включват. Пак ли за цял сезон или епизодично?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хотел беше достатъчно дарк! Нека не задълбават толкова...

 

Лудницата и вещиците бяха номер 1. Нямам търпение да разберем новата тема. Дано Ланг се включи, че много липсваше в последния сезон :(

 

Гага играе добре, радвам се, че пак я включват. Пак ли за цял сезон или епизодично?

Няма да я има Ланг.

Аз имам надежди за актрисата която в първи сезон беше Мойра старши а после Ангела на смъртта.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хотел беше достатъчно дарк! Нека не задълбават толкова...

 

Лудницата и вещиците бяха номер 1. Нямам търпение да разберем новата тема. Дано Ланг се включи, че много липсваше в последния сезон :(

 

Гага играе добре, радвам се, че пак я включват. Пак ли за цял сезон или епизодично?

Ланг категорично е отказала да се връща.

Гага все още не се знае дали ще е главна роля, или епизодична. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се и учудвам, тя е Телец с асцендент Лъв! Иначе има доста интересни предположения каква да е темата.

Аз пък си мисля, че не иска да работи с Гага.

Водеха се преговори с нея. След това се разбра, че другата ще участва и изведнъж ...

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отсъствието на Кралицата Джесика Ланг няма нищо общо с присъствието на Гага. Джесика още след 2-ри сезон започна да правя изявления, че това ще ѝ бъде последен, но все пак си изкара още два сезона след това. Просто вече не ѝ се занимава.. за жалост, тя беше уникална актриса, най–добрата от този сериал.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първия епизод беше леко слабичък.

Само ме изкефи момента с моята любимка Мойра която се надявам да я гледаме по често.

Втория епизод обаче беше бомба!!! Нещата почват да се подреждат и да става интересно.

Актрисата и младата която убива със секс не ме кефят.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Първия епизод беше леко слабичък.

Само ме изкефи момента с моята любимка Мойра която се надявам да я гледаме по често.

Втория епизод обаче беше бомба!!! Нещата почват да се подреждат и да става интересно.

Актрисата и младата която убива със секс не ме кефят.

Чакай да се появи черната вещица, тя направо размазва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятни трети и четвърти епизод!!

Искам само по два на ден да гледам но не знам дали няма да издържа да пусна пети!

Царицата смаза като уби пиклата!! :heart:

Сцените между червенокоса и царица са брутални!! Невероятни актриси.

Сега се появиха всички мъртви - обещаващо!!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да има такова до края на сезона!

Ужас.

Но не е чак толкова зле сезона.

Както винаги Джесика Ланг е с най-яка роля.

От вещиците ме кефят черната и ниската.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...