Jump to content

"American Horror Story"


Препоръчани коментари

"6" ли е темата ?

 

Не, не я обявават още... :feminist_en:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Четох някъде, че само един от постерите и тийзърите е официален.

Другото е заблуда.

 

Да, така е. Един от тийзърите, които пуснаха, разкрива темата за новия сезон!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И той е?

 

Неговото име е?....

:)

 

Надявам се да е това:

 

 

!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече много ме дразнят с тия PR ходове.

Накрая най-тъпата тема ще са избрали.

 

На "HOTEL" имаше брутални тийзъри, а накрая нищо общо.

То винаги е така, за да натрупат зрители, ама после рейтингите спадат, спадат, спадат, докато не стигнат по 0,90к.

Разочароват ме последните сезони..

Link to comment
Сподели в други сайтове

От всички тийзъри тук: https://www.youtube.com/playlist?list=PLJ7O...QuPsa6o9j1ZXEvA

 

Силно се надявам да не са избрали #12

 

Допада ми идеята за извънземните в #11 и #15

 

Абсурд да е 12, иначе дори са сложили именно снимка в страницата от този тийзър, но според мен е за заблуда.. Очаквам много силен сезон!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво чакате.

Първият сезон беше интересен.После го спрях,опитах да гледам сезона в цирка,но ми беше ужасно скучен.После опитах да гледам последния,но превъртях 3 епизода и го спрях.Мега тъпият сериал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип, в последните сезони, силни са само първите епизоди, след това се проточва историята, става скучно и хоп, набутват всичко във финала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да се съглася с вас, 2-ри и 4-ти сезон бяха невероятни от-до. Само "Вещиците" и "Хотелчето" бяха по-слабички, но пак се ядваха.

4ти сезон го гледах редовно до 6,7 епизод; след това изгубих интерес и кото свърши изгледах епизодите от любопитство. Същото бе и с 5ти сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...