Jump to content



"American Horror Story"


Препоръчани коментари

Изгледах 2 сезон,изненадващо ми хареса,но първият е по-добър.

Трети няма да го гледам,защото коментарите ви не са добри за него.Четвърти и пети съм гледал по 2,3 епизода и са мега боза.

Шестия няма и да го почна.

Влюбен съм в русичкият,който беше дух в сезон 1 ,а сега го отвлякоха извънземните.

Само да кажа,че е свръх тъпо,когато се случват някакви неща и няма никакво обяснение - като например : защо го отвлякоха извънземните и защо като чукаше мацките ги отвличаха извънземни

Нямаше ли да забременеят и без да са отвлечени ? Супер простотия ....

Друго,което се сещам е надписа на негъра на стената на някакво име,за което изобщо не се разбра,а уж бил призовал някой .... имаше и други.

Абе като цяло определено не ми е от топ сериалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не се знае още, утре на премиерата ще се разкрие официално.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Петък за нас :(

 

В четвъртък бе :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петъъък :D в 03:00ч., ама няма кой да стои. :Д *school problems*

 

Е нали официалната премиера е на 14, което значи, че при нас е 15 :D

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е нали официалната премиера е на 14, което значи, че при нас е 15 :D

Оф, Божеееее :DD Аз си мисля, че днес сме четвъртък хДДДДДДД

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не съм доволен, ама изобщо, даже Хотел започна по-обещаващо. :mf_surrender: И това с разказите и различни актьори в тях е мега тъпо, на ниво "Истории за духове" по TLC. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален пилотен епизод! Много ми хареса, а първоначално ми се стори супер тъпо..

 

Идеята да има разказвачи е брутална, историята си се движи добре, не усетих кога свърши епизода.. Този сезон се очертава много силен, взеха си поука явно от критиктие към Хотел.

 

Нямам търпение за новия епизод! И много се радвам, че върнаха Lily Rabe, уникална е..

 

И сега осъзнавам, че много от тийзърите всъщност са за сезона, но сякаш този подхожда най-много...

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Раздвоен съм. Биваше епизода, но е твърде слаб като за премиерен.

Не ми харесва, че разказват. Това да не е TLC? И ми липсва стария им начин на заснемане. Преди имаше сцени, все едно записани с любителска камера.

Дразня се от гласа на Куба Гудинг Джуниър, някакъв дразгав и лигав - отвратителен! Как ще го изтърпя цял сезон, не знам.

Имаше уау моменти, особено ако си със слушалки *не ви го препоръчвам*, имаше моменти, в които се разтрепервах от звука и сцените.

Единственото хубаво засега е Сара. Радвам се, че пак е главна.

Не знам нали ще го следя, но времето ще покаже.

5/10.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Оф, тоя сезон е направо потресаващо тъп.

 

Аз още първи епизод не съм изгледал до края. Два пъти го пускам и прекъсвам заради нещо по-интересно. Това не е било никога. Но може би ще се насиля да гледам колкото мога повече заради доброто старо време.

 

Гага нямаше ли да участва и в този сезон?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още първи епизод не съм изгледал до края. Два пъти го пускам и прекъсвам заради нещо по-интересно. Това не е било никога. Но може би ще се насиля да гледам колкото мога повече заради доброто старо време.

 

Гага нямаше ли да участва и в този сезон?

Тя участва вече. Във втори епизод. Но без реплики, беше чудовище там. Онази дето идваше с един кол и носеше горната част на главата на някого :Д

 

Изключително скучен сезон. Изчерпаха се след Freak Show.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...