Jump to content



"American Horror Story"


Препоръчани коментари

250487-20.jpg


"American Horror Story: Freak Show" ще ни отведе през 50-те години на ХХ в. в Джупитър, Флорида, където немската емигрантка Елза Марс (Джесика Ланг), управляваща едно от последните „freak shows” в страната, прави всичко възможно шоуто да продължи, докато странни мрачни сили взимат жертви както от градчето, така и от самото шоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ли си да почна да го гледам ако съм почитател на жанра "Ужаси" ?

Да, сериалът е убийствен. Вчера изгледах половината първи сезон, днес ще си го догледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече съм на средата на втори сезон. Брутален е, любимият ми персонаж от лудницата е психото Оливър, много добър актьор, все пак е играл Сайлър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото забелязахте ли приликата между Лана от 2-ри сезон и Лана Дел Рей? Особено в последния епизод като отива в училището на момчето и е със слънчеви очила са 1:1.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото забелязахте ли приликата между Лана от 2-ри сезон и Лана Дел Рей? Особено в последния епизод като отива в училището на момчето и е със слънчеви очила са 1:1.

 

tumblr_mg5zhiwsR51ruez3ao1_500.jpg

О, да :3fdb8960598fa63e:

Иначе много ми хареса развитието на Лана като цяло. Осъзна каква трябва да е, за да оцелее и преуспее в живота. Финала е много силен. С нетърпение очаквам следващия сезон :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

tumblr_mg5zhiwsR51ruez3ao1_500.jpg

О, да :3fdb8960598fa63e:

Иначе много ми хареса развитието на Лана като цяло. Осъзна каква трябва да е, за да оцелее и преуспее в живота. Финала е много силен. С нетърпение очаквам следващия сезон :)

Той 3-ти си го има, сега чакаме 4-ти наесен. Иначе Лана и систър Джуд са може би любимите ми героини от целия сериал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Новият сезон започна брутално, тая Джесика Ланг е страшна.

 

Подкрепям!!!

 

Нямам търпение за втори епизод. Доста добре започна сезонът, но дано не го развалят като в края на трети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепям!!!

 

Нямам търпение за втори епизод. Доста добре започна сезонът, но дано не го развалят като в края на трети.

Да, просто идеята е страхотна и супер оригинална, има яко арт в този сезон. Определено има потенциал да бъде по-силен и от "Лудницата", дано не го развалят, очакванията ми бяха огромни и началото ги оправда напълно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи епизод беше ок, утре ще сваля и втория... засега ми е интересна историята на усмихнатия клоун, голям изрод е, много ме кефи :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май ще ме запалите да почна да го гледам. Само похвали чувам за него.

 

Първи сезон не е нищо особено (е, може и да ти хареса на теб), но от втори става мазало. Трети не е масово любим, но на мен ми допада. А за настоящия, четвърти, всички са във възторг- нещо уникално е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сезоните свързани ли са ? Мога ли да почна направо от 4ти ?

 

Историите са различни- едни и същи актьори играят различни персонажи във всяка част. Можеш да почнеш от четвърти сезон, но истински ще се насладиш, ако страдаш от самото начало. :1000 (29): Просто ще се чувстваш по- различно- все едно познаваш героите, но все пак са други хора.

Но важното е да го почнеш- пък ти избери отпред или отзад. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сезоните свързани ли са ? Мога ли да почна направо от 4ти ?

 

Всеки един сезон е различна история, да. Като арки от страшни или мистериозни сюжети. Можеш да започнеш направо от 4-ти, можеш да ги гледаш под разбъркан ред. Даже ако искаш можеш да пропуснеш 3-ти сезон, защото беше доста странен, нестрашен и честно казано..като че ли ориентиран към 12-13 годишни пикли, мечтаещи да станат вещици. 2-ри е най-добър, 1-ви също го бива доста, 4-ти засега изглежда добре.

Сериалът като цяло носи настроението на Американския юг- вуду, южняшки акценти, сюжети, реплики. Абе много е добър ако си падаш по по-страшнички неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А сезоните свързани ли са ? Мога ли да почна направо от 4ти ?

 

 

Само актьорите са същите. Персонажите, които играят, са различни всеки път. Джесика Ланг е страшна, жалко, че това ще е последният й сезон. Първи и втори сезон са най-яките, третият сякаш стъпи леко встрани, но пак става за гледане. Общо взето, от сериалите с жанр "Ужаси", този е май най-добрият и разпознаваем от всички :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...