Jump to content



Как попаднахте в този форум?


Препоръчани коментари

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аз бях в Нов фолк и при някое от скандалните посещения на Фокси беше казал за Рамания, а иначе съм попадал на класацията в YouTube, но като цяло - заради Фокси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересна тема тук попаднах по случайност по онова време събирах много музикални видеоклипове и в p2pbg се качваха такива мисля от Danatada и просто почнах да ровя из интернет по името на файловете докато не попаднах тук по рано не бях чувал за този форум можеби защото името му е особено не е свързано с музика

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помня, че се регистрирах в края на 2007 година главно, за да тегля музика. Даже 2-3 години съм се чудил как може да му се занимава на някой да размишлява на тема чалга. После и аз се зарибих главно заради хората, липсват ми по-старите потребители, които спряха да влизат по една или друга причина. Но и сега има много готини форумци, които ми е кеф да чета, разбира се има и доста откачалки. :D Но то е хубаво да е цветно. Има един, двама души, които ми станаха скъпи и даже единият от тях мога спокойно да нарека добър приятел. :) Любимо ми е, когато има концерт или награди и всички коментираме, хулим и се смеем на чалгарките. Пък падат такива бисери, със сълзи съм се смял на толкова неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можех да си спомня за лафа, който Камелия беше казала пред някакви луди и пишех в гугъл някакви ключови думи и ми излезе резултат от форума, имаше някаква тема с чалгарски бисери. Та от там влязох, после поразгледох другите теми и не можех да повярвам, че се сипе такъв хейт по изпълнителите. Регистрирах се, за да защитя Цветелина Янева... :slapin:

От една страна се радвам, но от друга ми се иска въобще да не бях попадал тук. :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един прекрасен дъждовен ден както си четях коментари в Сигнал.бг , видях коментар на foxy_vd как Кама била натрила носа на тия от Рамания. И реших да проверя кво е тва. Мислех, че е сайт за сваляне на песни, то пък било форум. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли съм разбрала от live magazine - няколко човека от там ми казваха за форума, чудех се какво толкова намират в него. :D И един слънчев ден реших да се регистрирам, колкото да имам регистрация и да не остана по - назад. :D В началото май не влизах, после Лайв като затъна лека полека се пренесох тук :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли съм разбрала от live magazine - няколко човека от там ми казваха за форума, чудех се какво толкова намират в него. :D И един слънчев ден реших да се регистрирам, колкото да имам регистрация и да не остана по - назад. :D В началото май не влизах, после Лайв като затъна лека полека се пренесох тук :o

Ти да видиш, каква изненада .. +1 :o :helpsmilie:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли съм разбрала от live magazine - няколко човека от там ми казваха за форума, чудех се какво толкова намират в него. :D И един слънчев ден реших да се регистрирам, колкото да имам регистрация и да не остана по - назад. :D В началото май не влизах, после Лайв като затъна лека полека се пренесох тук :o
И аз така. Първо не пишех, само свалях песни и после взе, че ми стана интересно и до ден днешен пиша. ;д
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Спряха лайв магазина и един друг форум (някакъв розов беше няква музи4ка ли не си спомням) и Митко Петров ми даде линк за раманиа. Първите няколко години въобще не се включвах и пишех само песни си свалях. ;д

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз бях в Нов фолк и при някое от скандалните посещения на Фокси беше казал за Рамания, а иначе съм попадал на класацията в YouTube, но като цяло - заради Фокси.

 

 

+1

 

foxy_vd

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една приятелка ми каза за форума, тя се пише тук Ив, но вече почти не влиза. Влизам главно за да си тегля песни и за разнообразие. Толкова години вече съм свикнала и ми е станало навик. Запознах се с доста хора тук и с някой от тях станахме добри приятели и си държим връзка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз също пишех преди в live magazine. След една голяма пауза разбрах и за този форум при търсенето си в google за информация за няква песен на Андреа. Не си спомням честно казано коя беше :1000 (29): От там нататък се зачетох по-обстойно в темите във форума и реших да се регистрирам. Вече доста пораснах от времето, когато бях редовен посетител на live magazine и не ми се пише и дискутира толкова разпалено, както тогава, но все пак се включвам понякога. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...