Jump to content



Соня Немска или Татяна?


Соня Немска или Татяна?  

162 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Естествено, че Соня Немска!

 

1.Тя е по-симпатична от Татяна.

 

2.На концертните си изяви пее на живо.

 

3.Не мога да съпоставя нито един "хит" на Татяна с "Правена съм за ръцете ти", "В сряда се приготви", че дори и "Маслинката" и "Талисман". :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна. Всичко е нагласено.

 

+1.

 

 

П.п. Искам само да кажа, че след като мразите мен, не е нужно да си го изкарвате на Татяна. Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1.

П.п. Искам само да кажа, че след като мразите мен, не е нужно да си го изкарвате на Татяна. Благодаря!

Никой не те мрази , даже мисля че си симпатичен на много хора от форума . Аз също нямам нищо против теб вече , дори мисля че си обективен за много неща и мислиш правилно , но с едно голямо изключение и то е - Татяна .

 

Гласувам за Немска основно заради хубавите и авторски песни , и изявите на живо .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kaто се замисля, Соня през годините е имала доста приятни и интересни песни,може да не са били хитове,но поне не се е излагала с гадни кючеци от сорта на "Раз два" и "Ще полудея" например,поне аз не се сещам,поправете ме ако не е така...като глас също ми е по-приятна...Петко,съжалявам :(

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

+1.

 

 

П.п. Искам само да кажа, че след като мразите мен, не е нужно да си го изкарвате на Татяна. Благодаря!

 

Аз смятам, че си един доста приятен човек, и като изключим вечната тема "Татяна среща който дойде", ми е приятно да комуникирам с теб. Но да подкрепя Соня Немска си е моето лично мнение, наистина смятам, че тя е по-качествената певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само за третото се поразколебах, защото Татяна се включва тук-таме с танц, разходка, шезлонг или тога, но живите изпълнения на Соня и пеенето на публиката надделява.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че Соня Немска!

 

1.Тя е по-симпатична от Татяна.

 

2.На концертните си изяви пее на живо.

 

3.Не мога да съпоставя нито един "хит" на Татяна с "Правена съм за ръцете ти", "В сряда се приготви", че дори и "Маслинката" и "Талисман". :dontknow:

+1

 

Да отбележа, че Татяна също има песни, които й харесвам много, но все пак Соня ми е по-симпатична, пее на живо, има повече хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...