Jump to content



Модерирането в Рамания и злоупотребата с права от модератори


Да се отнемат ли модераторските права на nolee?   

72 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Здравейте, на повечето е ясно за какво правя темата и е ясно защо аз я правя. В този форум от години има проблем с модерирането, но новата вълна модераторчета направо се насраха с дадената им власт. Всичко всъщност се върти около един тип, който в последната година особено, е взел едва ли не Рамания на концесия и си прави каквото знае с ясното съзнание, че на Момо в последно време не му се занимава. Този тип е Ноле и ако не друго, в тази тема ще му помогнем да напише поне 2 поста на кръст, в които не заплашва и не наказва, задовалявайки низките си страсти, очевидно предизвикани от не много запълнен със съдържание живот, а да напише и той нещо като редови форумец.

 

Този феномен, да си мисли човек, че първо му име не е Мирослав, а Модератор, ми е познат от много години и явно с тази тема трябва да проведем нужната терапия, с която да окажем психологическа помощ на този наш съфорумец. Защото отклоненията при него са сериозни и прерастват в зависимост от дадената му по незнайни причини власт в Рамания. В хода на дискусията ще припомня доста факти от "дейността" на Нолито, защото след хиляди реверанси и благосклонно отношение от моя страна, предизвикани от годините и житейският ми опит категорично смятам, че такава дискусия е необходима спешно, за да се превърне Рамания от кошче за душевни отпадъци, докъдето Нолито с модерирането си я докара, а във форум, където почитатели на музиката прекарват приятно своето свободно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ти си болен, бе, човек......Как може да се вглъбяваш в толкова незначителни неща? Спазвай правилата на форума и никой няма да те банне. По цял ден спамиш и накрая очакваш модераторите да бездействат ли?

 

По темата - Не

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този форум има 5-ма модератори на кръст, които правят нещо и следят за спазването на правилата, Ноле е един от тях. Гласувам с "Не", нека и другите да се изкажат.

 

п.с. Нека тези, които гласуват с "Да", да си кажат, не се крийте като мишки. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, първо поздравления за темата. Аз лично нямам нищо против nolee, но все пак модерирането трябва да се коментира публично. Казвам и апелирам тази тема, не поради факта, че не съм доволен от модераторите, а защото това е решение на конфликтите между нас. Можем да използваме инициативата на фокса, като генерален портал за обсъждане на такъв род проблеми.

 

Далеч съм от мисълта, че всеки ще разбере фокси в този форум. Повечето тук са лиз, лиз, но има й хора дето ще схванат. По въпроса: Не мисля, че Ноле понякога е прав. Банва хората, понякога без видима причина. Но както се казва - хора сме, грешим. Всичко е в ръцете на момо накрая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз имам само хубави впечатления от Ноле. Винаги, когато съм имал нужда, ми е помагал. Уважавам го, кефи ме, от кореспонденцията, която съм имал с него, съм останал с впечатлението, че има яко чувство за хумор, носи на шега. Общо взето готин човечец.

 

Колкото до модераторските му действия...мога да говоря само за себе си- за мен си върши работата. Винаги, когато ми се е налагало нещо, е бил насреща. Гласувам с "не".

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мотивите ти са....?!

Остави той да поиска обяснение. Не те е назначил за официален представител. Сега всеки има право на глас в анкетата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се отнемат ли модераторските права на nolee? - Не.

На мнението на Сайлър съм - малко са модераторите в този форум, които правят нещо. nolee помага и то доста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си болен, бе, човек......Как може да се вглъбяваш в толкова незначителни неща? Спазвай правилата на форума и никой няма да те банне. По цял ден спамиш и накрая очакваш модераторите да бездействат ли?

 

Не, не са незначителни неща. Не може когато нещо не му изнася на някой модератор да прави каквото си иска. Винаги може да си измисли причина да ти сложи БАН, аз съм имал поне 2 пъти БАН, защото уж съм се бил заяждал с него. Лично той за неща като спам ми е давал БАН, а не предупреждения. Когато някой ме е нападал в скандалите пък, за да не спамя и им отговоря на ЛС, съм получавал БАН поради : "флууд в скандалите досаждане на потребители с лични (заядливи) съобщения.), отделно съм имал наказания от други модератори и той ме е наказвал за същото. Още от началото като разбра, че не съм фен на Галена ме нарочи и имах за щяло и нещяло наказания. Винаги извърташе нещата, че аз да съм виновен. Хора са си позволявали да ме обиждат, но той не им е слагал БАН, аз си го отнасях. Мисля, че твърде много фенове на Галена са с тези права и е редно един поне да се махне. Изобщо не ми го хвалете, че е активен модератор, даже доколкото съм чувал е имал периоди в който не може да слага БАН заради злоупотреби с правилата. Веднъж даже имах БАН за: "

Флууд под формата на забележки към потребителите (когато станеш модетатор, тогава можеш да си ги позволиш)".

Това парадиране с поста му е нелепо за мен и гласувам да му се махнат правата!

 

 

П.п. Отделно след като си мод не може да е блокирал потребител и да не получава ЛС от него, като си на тоя пост ще търпиш подадените сигнали, щом не мога да му пращам сигнали, значи ми е ненужен тоя модератор!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен анкетата не трябва да се взима под внимание, а само реалните гласове в темата. Всеки може да направи( или вече е направил за други цели) по много акаунти и да гласува в анкетата. А аз се сещам за поне двама психо-болни, които са способни на това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз разбира се съм гласувал с ДА, защото затова направих темата.

 

И не я направих преди два месеца, когато Ноле ме банира за 7 дни само за това, че съм цитирал негови постове с линкове към рекрама на YSL, които той подло изтри, а после се направи на обиден и ми сложи бан. Не я направих и когато в тези 7 дни наказание той търсеше повод да ми сложи още банове, защото се е оакал авансово, с пуснато от Галена конфиденциално инфо. Не я направих и когато без да има възможност да провери дали съм писал от профил на друг форумец ми сложи направо още 7 дни бан само защото Момо казал, че профилът пише от Видин и нищо друго. И дори последното да е вярно, а то е вярно, не е Ноле човекът който трябва да наказва, а само и единствено Момо. Момо обаче не ме наказва, а Ноле, с което превишава правата си в пъти.

 

Темата направих, заради бана на stereoto, защото той е малоумен, пристрастен, тенденциозен, реваншистки и лишен не само от логика, а и от право да бъде поставен. С това чашата преля. Не може в 21 век тук да се действа по лично усмотрение и лични пристрастия като се наказват потребители само защото са написали невярна или непотвърдена информация. Ние тук къде сме? В сайта на Министерския съвет или в "Държавен вестник"? Ай сиктир, да му се махат правата и да си сядат на гъза и другите модераторчета. На какво е заприличал тоя форум? :gun_bandana:

 

 

Да се отнемат ли модераторските права на nolee? - Не.

На мнението на Сайлър съм - малко са модераторите в този форум, които правят нещо. nolee помага и то доста.

 

Достатъчно хора сте модераторите и някои се справяте чудесно без да се натрапвате. Ще минете и без Ноле, той е изпята песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм гласувал. Но фрийгъл е прав. Нека видим, кой с каква позиция е. Аз както казах нямам отношение и няма да взема позиция. Нека все пак дискутираме.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Достатъчно хора сте модераторите и някои се справяте чудесно без да се натрапвате. Ще минете и без Ноле, той е изпята песен.

Доста сме, но половината или не влизат изобщо или не са активни вече. nolee си влиза всеки ден и както виждам чете всичко от-до, тва също е от значение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам особени наблюдения върху работата на nole, но според мен проблема е че хората тук свикнаха без наказания и на постоянен спам, в която и да е тема. Скандалите не приличат на нищо от край време, първоначалната им идея беше много далеч от това, което са сега. Тези работи няма да се оправят с наказания, а с желание от страна на потребителите, което го няма защото всички са много отворени, готини, пълни с лафчета и напомпани фразички.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси, кой е RamireS? Никога не съм го засичал във форума, а е глобален модератор май.

Ами и аз не съм го засичала, но май едно време е бил админ. Може и да се бъркам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...