Jump to content



Модерирането в Рамания и злоупотребата с права от модератори


Да се отнемат ли модераторските права на nolee?   

72 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 109
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Аа, ясно, но пак не е правилно по простата причина, че льольо не е обида.

Имах сигнал на ЛС + това така съм преценила тогава.. не виждам къде е драмата за плюс десет нагоре...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах сигнал на ЛС + това така съм преценила тогава.. не виждам къде е драмата за плюс десет нагоре...

Не, бе, няма драма, просто като се дават банове и проценти нека има основателна причина.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, бе, няма драма, просто като се дават банове и проценти нека има основателна причина.

Всичко минава през ръцете на момо, нека той да прави забележките. Твоето в момента е заяждане, само защото преди няколко дни ти казах, че вече не ме кефиш кат човек. :)

пс: От моя страна винаги е имало основателна причина, когато съм слагала бан. Толкова по темата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като Патрик се е оплакал, очевидно се е почувствал обиден от твоето определение.

Ахаха, чакай, чакай.. Ако всеки тръгне да се обижда от едното нищо к'во прайм?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко минава през ръцете на момо, нека той да прави забележките. Твоето в момента е заяждане, само защото преди няколко дни ти казах, че вече не ме кефиш кат човек. :)

пс: От моя страна винаги е имало основателна причина, когато съм слагала бан. Толкова по темата.

Пълни глупости, просто се сетих за тия излишни %-ти и ги включих в поста си, баш пък ще се заяждам заради т'ва че видиш ли не тъ кефъ...

 

Питай Момо, не нас, той диктува правилата, ти ще ги изпълняваш. ;)

Ок.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости, просто се сетих за тия излишни %-ти и ги включих в поста си, баш пък ще се заяждам заради т'ва че видиш ли не тъ кефъ...

Да бе, 100% не е заради онова оня ден. cheers.gif

Та чак и "Деската" ме нарича.. ох ше почина.:Д

 

по темата: става разводняване и чича Ви Фокс ще се кара. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Категорично не. Един от малкото, които си вършат работата, както трябва.

 

Сори, ама никога не съм те засичал във форума, освен понякога да гласуваш в класациите. Не ме кефи такива потребители да дават мнение, как се появяват ей така от нищото, днес цял ден ги гледам отдолу някакви дето до сега ги нямаше, а сега влезнали в тая тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тия, които скачат на Фокса първо да си направят равносметка какво са направили в живота си, защото "чичката без работа" има семейство с две деца, добра работа, собствен дом. А вие, които давате акъл, всеки ден чакате пари за закуска и живеете във форума, вместо да търсите работа.

Да, между другото. Изключително елементарно е да се държи такъв речник на човек много по-голям от тях, че и със семейство, дом и професия.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Хубена липсва тука да раздаде правосъдие :roll1:

 

Иначе не мога да взема отношение по темата, защото нямам наблюдения. В поп фолка раздела почти не влизам, а и бан съм имала само веднъж 2008-ма година от Мирела, защото си дадох паролата на Фокси да пише от моя акаунт. А с ноле лично аз съм се разбирала отлично извън форума.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, между другото. Изключително елементарно е да се държи такъв речник на човек много по-голям от тях, че и със семейство, дом и професия.

Този човек неведнъж си е позволявал да се държи арогантно, надменно и дори да обижда, така че не го изкарвайте чак толкова безгрешен. Постиженията му в живота не мисля, че играят някаква роля. Ние си правим изводи съдейки по това как той се държи във форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Твърдо не. Не виждам какъв е проблема. Аз лично нямам никакви оплаквания от него. Той е много свястно момче и това вече е прекалено. Щом има права на модератор, който му ги е дал, е сметнал, че е подходящ. А някои могат да си злобеят,че не са негово място това е. А колкото до живота му, фокси- не се притеснявай. Миро си има страхотен живот, учи си, забавлява се.

Да ти имам проблемите фокси с кой да се заяждаш само, ще кажеш,че живееш в този форум.

 

Смятам,че темата е излишна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувам с ''Да''!

Причини:

- Когато някой каже истината за Галена го отнася с бан.

- Когато съм засягал същата темата (отворена от фокси сега) в Поп-фолк скандали съм получавал бан.

 

Смятам, че един модератор трябва да е безпристрастен, какъвто въпросния със сигурност не е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Влизам от много време във този форум, но такъв хаус какъвто е от 1 година сигурно вече не съм виждал. Аз също гласувам с "Да". Никога не бих си позволил да банирам някой само, защото примерно е казал нещо за Глория. Може би преди 4-5 години да, но вече съм над тия неща! Подкрепям Фокси с 2 ръце!
zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има такива , които злоупотребяват и си придават повечко привилегии . Но в случая за ноле , нищп не мога да кажа ,други са наглите според мен . Иначе трябва сериозно да се разгледа тая тема от админа , понеже ми писна за щяло и нещяло да се раздават банове , като някви цербери са повечето ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина в последните няколко години, нещата във форума коренно се промениха, но не мисля, че проблемите идват от модераторския екип, а от самите потребители. Не може да обиждаш някого, а после да се оплакваш, че са те предупредили или баннали. Човек трябва да се научи да понася последствията от постъпките и думите си. И в истинския живот е така, защото във форумите да не е така?! Лично мнение!
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко минава през ръцете на момо, нека той да прави забележките. Твоето в момента е заяждане, само защото преди няколко дни ти казах, че вече не ме кефиш кат човек. :)

пс: От моя страна винаги е имало основателна причина, когато съм слагала бан. Толкова по темата.

МОля ти се , ти и още 2ма се пукате да правите заележки и да слагате банове , за щяло и нещеляо . Ами сори ако хубу че сме няколко форумци да завъжем дискусия/спор/скандал че да стане интересно в тоя умрял форум , в който освен да се плюнчите кво сте правили , яли и срали друго не правите . И когато стане нещо такова ива някой от вас и започва да се прави на шеф ... Аре по-спокойно го давайте , явно на повечето ни е писнало от вашето церберско отношение ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо да му бъдат отнети модераторските права? Защото Фокси се е събудил с тази мисъл сутринта? Не го познавам лично момчето, но си върши работата, и поне модерира форума за разлика от някои други модератори, които само дето имат табелка и права. Айде гледайте си личния живот и недейте да приемате форума толкова насериозно.

Дайде да направим анкета ако искате дали да отнемем конспирационните теории на Фокса, простотията на Биди фер, да баннем името Татяна, да забраним на Зайка да споменава Рики.. само защото на един не му е приятно..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо да му бъдат отнети модераторските права? Защото Фокси се е събудил с тази мисъл сутринта? Не го познавам лично момчето, но си върши работата, и поне модерира форума за разлика от някои други модератори, които само дето имат табелка и права. Айде гледайте си личния живот и недейте да приемате форума толкова насериозно.

Дайде да направим анкета ако искате дали да отнемем конспирационните теории на Фокса, простотията на Биди фер, да баннем името Татяна, да забраним на Зайка да споменава Рики.. само защото на един не му е приятно..

 

:D

 

Обаче, Ивка сигурно с 3 поста за цялата си година изказва големи наблюдения за форума. И аз не мисля, че някой потребител нарушава някакви права, ако на някой някого не му изнася, да го блокира както ти си блокирала мен и Таня например. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...