Jump to content



Фитнес, тренировки, здравословно хранене и още нещо..


Препоръчани коментари

Фитнес, та фитнес...пълни глупости. Тичане, коремни преси, лицеви и набиранки и ви увеярвам, че резултатът ще е много по-добър. Аз дори и от храна не се ограничавам, ама по рождение си имам добра структура и не ми се налага. :) Влизайте в google и търсете упражнения.

 

П.п. И много вода.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 465
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Някой да ми препоръча добра диета?

И по възможност някакви упражнения в домашни условия - няма как да ходя на фитнес сега. (Смятам да бягам и да правя коремни преси.)

Какви цели имаш и ще се опитам да ти отговоря.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви цели имаш и ще се опитам да ти отговоря.

 

За момента искам да сваля килограми, а съм сигурен, че само с лишаване от храна, без физическо натоварване, ще е много по-трудно и нездравословно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента искам да сваля килограми, а съм сигурен, че само с лишаване от храна, без физическо натоварване, ще е много по-трудно и нездравословно.

Силови тренировки три пъти седмично и ето това -> http://www.bodyconstructor.com/%D0%B4%D0%B...%B3%D0%BB%D0%BE

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи силови тренировки за отслабване? Кардио тренировки са най-ефикасни за изчистване на мазнини, после като иска да трупа мускулна маса да си прави силови, ама по-добре да изчисти първо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрата диета е без газирано, сладко и хляб.

Подкрепям.Както и повече месо,зеленчуци,плодове и ограничаване на бързата храна - хамбургери,чипсове,снаксове и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо и как, но за една година отслабнах с 12 килограма. Може би от някой хормон ли или не знам и аз, но без да съм си спирал нищо, без да водя активен живот или да тренирам, и стана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи силови тренировки за отслабване? Кардио тренировки са най-ефикасни за изчистване на мазнини, после като иска да трупа мускулна маса да си прави силови, ама по-добре да изчисти първо.

Айде почети малко преди да даваш мнения -> http://lubomirivanov.com/3049/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде почети малко преди да даваш мнения -> http://lubomirivanov.com/3049/

 

Нищо няма да чета, не ми е нужно, аз съм си природно начетен и ще се обоснова. Когато сваляш килограми, сваляш и мускулна маса, каква е логиката да тренираш за мускули според теб и да отслабваш в същото време?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо няма да чета, не ми е нужно, аз съм си природно начетен и ще се обоснова. Когато сваляш килограми, сваляш и мускулна маса, каква е логиката да тренираш за мускули според теб и да отслабваш в същото време?

:3fdb8960598fa63e:

 

прочети статията :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво значи силови тренировки за отслабване? Кардио тренировки са най-ефикасни за изчистване на мазнини, после като иска да трупа мускулна маса да си прави силови, ама по-добре да изчисти първо.

 

Много хора не са съгласни с това. Със силовите тренировки има по-голям afterburn effect.

Нищо няма да чета, не ми е нужно, аз съм си природно начетен и ще се обоснова. Когато сваляш килограми, сваляш и мускулна маса, каква е логиката да тренираш за мускули според теб и да отслабваш в същото време?

 

:mf_surrender: :mf_surrender:

 

Когато сваляш килограми, сваляш ненужни мазнини. Не ти се намалят мускулите..

Всяко движение и усилие гори калории и мазнини и в същото време тренира мускулите, чел съм обаче че със силовите е по-ефикасно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хора не са съгласни с това. Със силовите тренировки има по-голям afterburn effect.

 

 

:mf_surrender: :mf_surrender:

 

Когато сваляш килограми, сваляш ненужни мазнини. Не ти се намалят мускулите..

Всяко движение и усилие гори калории и мазнини и в същото време тренира мускулите, чел съм обаче че със силовите е по-ефикасно.

 

Пф, стига глупости, като се свалят килограми, се сваля и мускулна маса много ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пф, стига глупости, като се свалят килограми, се сваля и мускулна маса много ясно.

 

Мускулната маса се сваля, когато човек не тренира.

 

Мазнините, освен от правилен хранителен режим, се свалят и от движение и трениране. А всяко движение и трениране допринася за по-големи и оформени мускули. Ако човек бяга няколко седмици всеки ден, ще свали килограми от мазнини, но мускулите на краката му ще станат по-големи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мускулната маса се сваля, когато човек не тренира.

 

Мазнините, освен от правилен хранителен режим, се свалят и от движение и трениране. А всяко движение и трениране допринася за по-големи и оформени мускули. Ако човек бяга няколко седмици всеки ден, ще свали килограми от мазнини, но мускулите на краката му ще станат по-големи.

 

Да, на краката, може и да стегне коремче даже, ама за горната част е абсурдно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Най-добре се свалят килограми с високо интензивно кардио и силови тренировки, доказано е... ако тренираш само кардио и то ниско интензивно, се сваля също, но не се оформят мускулите. За пример най-често се дават телата на бегачите на маратон и на спринтьорите - и двата типа спортисти тичат, но едните го правят с ниска натовареност и продължителност, докато другите - високоинтензивно и кратко.

Ето нагледно - вляво е спринтьор, вдясно - маратонец.

tumblr_inline_n0pr1pIqJp1s0ad7a.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добре се свалят килограми с високо интензивно кардио и силови тренировки, доказано е... ако тренираш само кардио и то ниско интензивно, се сваля също, но не се оформят мускулите. За пример най-често се дават телата на бегачите на маратон и на спринтьорите - и двата типа спортисти тичат, но едните го правят с ниска натовареност и продължителност, докато другите - високоинтензивно и кратко.

Ето нагледно - вляво е спринтьор, вдясно - маратонец.

tumblr_inline_n0pr1pIqJp1s0ad7a.png

 

Съгласен съм с всичко казано.

Отделно кардиото го правете, след силовата тренировка задължително. Така ефектът е много по-добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да се освободя от излишната кожа? Това е моят въпрос. Без да си давам зор и без много движение, за една година свалих 15 килограма. В момента тежа 73, което се води перфектно за ръста ми (към 1,84 съм висок). Обаче на много места имам доста излишна кожа, която просто си виси, и много се дразня, когато я видя. Тук виждам, че доста са запознати, ако може да ми се даде някакъв съвет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да се освободя от излишната кожа? Това е моят въпрос. Без да си давам зор и без много движение, за една година свалих 15 килограма. В момента тежа 73, което се води перфектно за ръста ми (към 1,84 съм висок). Обаче на много места имам доста излишна кожа, която просто си виси, и много се дразня, когато я видя. Тук виждам, че доста са запознати, ако може да ми се даде някакъв съвет.

 

Проблем с увиснала кожа. Това най-често се среща при хора, които са отслабнали много в рамките на няколко месеца и не може кой знае какво да се прави. С времето се прибира или съм чел, че можеш да се мажеш с някакви масла, но колко може да ти помогне е отделен въпрос. Чел съм, че някои хора се подлагат на пластични операции, но това е като цяло. Поне аз не знам какво може да се направи толкова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблем с увиснала кожа. Това най-често се среща при хора, които са отслабнали много в рамките на няколко месеца и не може кой знае какво да се прави. С времето се прибира или съм чел, че можеш да се мажеш с някакви масла, но колко може да ти помогне е отделен въпрос. Чел съм, че някои хора се подлагат на пластични операции, но това е като цяло. Поне аз не знам какво може да се направи толкова.

 

Много жалко. :( Значи трябва да се амбицирам и да я напълня с мускули! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

От два месеца тренирам редовно и за мое щастие има видим (поне за мен, на този етап) ефект.

Започнах, защото съм доста слаб.Въпреки, че никога не ми е пречело и съм се чувствл добре, реших, че може по-добре.. :D

Най-важното за мен на този етап е, че качих няколко килограма и продължавам упорито напред.

Преди също съм се захващал, но съм се отказвал.. 2 месеца за мен са си рекорд. :D Дано до лятото успея да постигна това, което искам.

Като изключим всички ползи от тренировките.. че сте по-здрави, по-красиви и т.н., вътрешно всичко това се усеща и е много приятно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От два месеца тренирам редовно и за мое щастие има видим (поне за мен, на този етап) ефект.

Започнах, защото съм доста слаб.Въпреки, че никога не ми е пречело и съм се чувствл добре, реших, че може по-добре.. :D

Най-важното за мен на този етап е, че качих няколко килограма и продължавам упорито напред.

Преди също съм се захващал, но съм се отказвал.. 2 месеца за мен са си рекорд. :D Дано до лятото успея да постигна това, което искам.

Като изключим всички ползи от тренировките.. че сте по-здрави, по-красиви и т.н., вътрешно всичко това се усеща и е много приятно.

 

Като изляза от тренировка, чувствам се сякаш съм правил секс-удовлетворен и щастлив. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жалко. :( Значи трябва да се амбицирам и да я напълня с мускули! :D

 

Ами то трябваше като забелязваш, че отслабваш, да тръгнеш и на спорт, за да се стегнеш. Иначе кожата по принцип е еластична и например на родилките коремът след раждането до няколко часа значително се прибира, така че с времето сигурно ще стане, но се консултирай и с някого, който разбира, какво допълнително може да направиш.

 

Аз тая година засега съм редовен с тренировките, дай Боже и занапред така! :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като изляза от тренировка, чувствам се сякаш съм правил секс-удовлетворен и щастлив. 1000%20(29).gif

 

 

Точно.

Много правилно сравнение.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...