Jump to content



Фитнес, тренировки, здравословно хранене и още нещо..


Препоръчани коментари

някой с коремни и ако да, рекорда ви? 1000%20(29).gif

 

Честно,това ми е сред най-трудните неща.Коремните не ми се отдават.На мен ми е 80,ама на серии.

Правя едни други коремни те са комбинирани,намерих си ги в нета,8 минути са упражненията,8 са на брой,само 7-мото не го мога.

Ето ги... Изглеждат лесни,но за мен не са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 465
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Честно,това ми е сред най-трудните неща.Коремните не ми се отдават.На мен ми е 80,ама на серии.

Правя едни други коремни те са комбинирани,намерих си ги в нета,8 минути са упражненията,8 са на брой,само 7-мото не го мога.

Ето ги... Изглеждат лесни,но за мен не са.

 

Оо, аз правя същото от време на време. Не бих казал, че ме затрудняват много, вече съм им посвикнал, но най-вече ми е трудно, защото ме заболява врата.. :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, аз правя същото от време на време. Не бих казал, че ме затрудняват много, вече съм им посвикнал, но най-вече ми е трудно, защото ме заболява врата.. :D :D

 

О,да,забравих да го вметна и това,още на 3-то вече много ме боли. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обичам да правя коремни преси.Когато ходя на фитнес през ден винаги правя в края на тренировката.Вкъщи също правя,но скоро не съм.Не съм броял колко ми е рекорда,но нормално правя по 30 на серия,като това със сигурност не ми е максимума.Дори си мисля,че като прибера корема,ще ми се види горния ред плочки :D

 

Утре ми е последният ден от предизвикателството и още не съм решил какво ще правя след него.Мисля си дали да не го започна на ново...Равносметката след него ми е 12-34 :phpgrin2: :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как сме с тренировките момчета и момичета? :bounce:

 

Днес хич, ама хич, ама хич не ми се тренираше.. просто беше отчайващо положението, едвам си вдигнах задника и тръгнах, но добре, че го направих, сега се чувствам страхотно.

Не знам защо е толкова трудно по някога да се накарам да тренирам, но ако успея да превъзмогна себе си и го направя, после ми е супер. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте, момчета и момичета, как сте?

 

При мен тренировките август месец нещо не вървят, както ми се иска.Все се намира някоя неотложна работа, която трябва да извърша. Имам предвид, че за момента съм направил само 5, днес ще ми е 6-та. Става въпрос за силови тренировки, с тежести.Иначе за кардио не пропускам ден. Няма значение дали ще се разхождам вън, ще тичам на стадиона, или в нас на степера/крос тренажора.

Неприятното е, че в последно време взе нещо кръвното да ми пада.За голям мъж като мен долната граница да ти е 45 е доста зле. Затова и като падне така се налага да ям шоколад. Не ми се иска много-много, но щом става въпрос за здравето, трябва да се правят жертви.При вас получавало ли се е така и какво сте правили?

За коремни и аз правя онова от клипчето с 8-те вида упражнения, свинах си с него.Дори мисля да го повтарям по два пъти на ден.

Да се похваля, че за последните 10 дни съм свалил още 4 килограма и все повече хора забелязват промените, което мен естествено ме радва изключително много.Не съм се ограничавал в яденето по никакъв начин, а спортът започна да ми допада.Обожавам вечер да излея цялото натоварване с тренировка. След това се чувствам нов човек.

При вас как вървят нещата? Бяхте говорили нещо за клякане, започнахте ли го?

1017015_701910646492199_434242644_n.jpg

1016562_487304711345334_289796123_n.jpg

 

ПС:Dean, ти предполагам сега се раздаваш повече от всякога. С новата песен на Андреа тренировката върви ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз понеделник отново се записах на моя фитнес, понеже бях спрял за близо месец. Имам ужасна мускулна, но е нормално, предвид, че бях спрял силовите, само кардио през юли месец, затова и вчера ме затрудни да завършва тренировката си за деня (но ест. я свърших де). Днес ми е най-тежко, понеже се включват макс неща. Утре кардио. :) Нямах търпение да започна отново, липсваше ми много фитнеса и приятелите там.

 

пп - Да, песента на Андреа е идеална, но само до едно време, после идва ред на по-тежките песни. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клякания аз още не съм почнал да правя.Не са ми много надеждни.В понеделник свърших последния си ден от предизвикателството за лицеви и равносметката ми е тройно повече броики.Сега си мисля дали да не го започна пак но ще изчакам до петък.

 

Искаше ми се да започна фитнес септември с хранителен режим и хубава тренировъчна програма,но сега в петък ще се явявам на интервю за работа и ако ме удобрят,може да ми се размине фитнеса.

 

Иначе трябва да почна малко по-малко и коремни да правя,защото и корема ми порасна, и няколко кила качих,което за мен е добре.

 

Набирам се когато съм си в Нова Загора.В неделя дори направих доста и ми стана готино.

 

Не съм спрял да тренирам и много искам,но не знам какво ще стане за напред :D

 

ps:сигурно съм изтървал 10 запетаи,но не ми се редактира сега :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въй, само за месец и половина какъв хубав гъз почна да ми се оформя, какво ли би станало след още месец и половина? :ar: Клякай народе! :D Пък и какви симпатични ръце направих.. никога през живота си не съм могъл да се понасям толкова, колкото сега.. имам напредък.

Днес пак едвам се накарах да ида на тренировка, просто грам мерак нямах, но пък съм толкова доволен, че в крайна сметка отидох. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой фитнес уред най-малко харесвате, но сте длъжни точно там да тренирате? :1000 (29):

 

Аз не тренирам с уреди.

 

Иначе днес направих най-гадното бягане в живота си,5 обиколки по 400 метра с тичане на макс, чувството после е ужасно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой фитнес уред най-малко харесвате, но сте длъжни точно там да тренирате? :1000 (29):

 

 

Може би лежанките,знам ли.Не мога да кажа,че ги харесвам най-малко,ама просто деня за гърди ми е бил най-труден,понеже там не показвам кой знае колко сила.

 

Като цяло от мускулните групи най-лесно правя гръб и крака.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм така. Особено упражненията за гръб са ми любими. :D Харесвам и лежанката, даже днес най-много там ще прекарам.

 

На мен не чак любими колкото лесни.Най-любима ми е тренировката за ръце,коремните преси и бягането на някой уред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ударих яка тренировка, но днес ядох прекалено малко и това ми се отрази, по едно време ми се искаше да пукна :D

Карам 7-ма седмица как тренирам без да прекъсвам, това е някакъв мега рекорд за мен, горд съм, макар че последните 2 седмици с яденето не съм много стриктен, ям прекалено малко или само по един път на ден и то по някога е нещо вредно. От утре се стягам и дано спре да ме мързи да си готвя :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ударих яка тренировка, но днес ядох прекалено малко и това ми се отрази, по едно време ми се искаше да пукна :D

Карам 7-ма седмица как тренирам без да прекъсвам, това е някакъв мега рекорд за мен, горд съм, макар че последните 2 седмици с яденето не съм много стриктен, ям прекалено малко или само по един път на ден и то по някога е нещо вредно. От утре се стягам и дано спре да ме мързи да си готвя :D

 

Освен,че понякога и мен ме мързи да си готвя,по-принцип като бях на хранителен режим по едно време храната хич не ми беше вкусна,може би и защото не разнообразявах много.Глася се за септември да започна с режим на хранене и яко фитнес,в процес на изготвяне на програма съм.

 

Отделно сега като ям като разпран съм станал 68 килограма,надявам се до другата събота да са 70.Трябва и да наблегна на коремните преси скоро,понеже корема ми е цяла могила станал .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой фитнес уред най-малко харесвате, но сте длъжни точно там да тренирате? :1000 (29):

Аз също не тренирам с уреди, но ако ида във фитнеса МРАААААЗЯ уредите за кардио, ама няма как без тях. Колело, кростренажор, пътека - в този ред ги мразя :k046: Принципно обичам кардио, ама в повечето фитнеси не мога да се излепя на средата да скачам на въже или да правя бърпита, така че ми се налагат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен,че понякога и мен ме мързи да си готвя,по-принцип като бях на хранителен режим по едно време храната хич не ми беше вкусна,може би и защото не разнообразявах много.Глася се за септември да започна с режим на хранене и яко фитнес,в процес на изготвяне на програма съм.

 

Отделно сега като ям като разпран съм станал 68 килограма,надявам се до другата събота да са 70.Трябва и да наблегна на коремните преси скоро,понеже корема ми е цяла могила станал .

 

Така е, като свикнеш с храната става ужасно, или поне при мен е така, въпреки че навсякъде пише, че като свикнеш и вече дори вкусовите рецептори се изостряли и бля бля бля.. значи все пак ще започваш фитнес? Щото нали каза, че може да имаш ангажименти и няма да успешш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, като свикнеш с храната става ужасно, или поне при мен е така, въпреки че навсякъде пише, че като свикнеш и вече дори вкусовите рецептори се изостряли и бля бля бля.. значи все пак ще започваш фитнес? Щото нали каза, че може да имаш ангажименти и няма да успешш?

 

Ами бях уж на интервю за работа ама не мина много добре и май ще си остана в Нова Загора Септември.Поне месец мисля да тренирам усилено.Само дето предстои и гроздобер и цял ден на тия лозя,ще е доста изморително и незнам как ще съчетая това с фитнеса и яденето,но ще дам всичко от себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами бях уж на интервю за работа ама не мина много добре и май ще си остана в Нова Загора Септември.Поне месец мисля да тренирам усилено.Само дето предстои и гроздобер и цял ден на тия лозя,ще е доста изморително и незнам как ще съчетая това с фитнеса и яденето,но ще дам всичко от себе си.

И аз много се притеснявам сега като се прибера на България как ще продължа с режима си. Почти е сигурно, че ще ме вземат на работа, но и да не ме нашите имат много планове за мен ( :D ) и няма да ми остава време. Все пак мисля, че каквото и да става ще успея да отделя 4-5 часа на цяяяяяяла седмица за тренировки, иска се воля.. никога не сме толкова изморени колкото си мислим, важно е да го осъзнаем просто.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се похваля, че си свалих две много хубави приложения за андроида, с които смятам да тренирам

SquatsPro е за клякания. Първо правиш тест колко най-много клякания можеш да направиш наведнъж, без да се умориш. След това ти разпределя всеки ден по колко да правиш - нещо като предизвикателството на Дийн, само че направено интерактивно. Има и такива за лицеви опори и коремни преси, като мина клековете, ще направя и тях - живот и здраве. С бърпитата се изложих, защото не ми беше интересно.

Daily Cardio Workout пък ти прави кардио програма с продължителност 5, 8 или 10 минут, като ти показва кои упражнения да правиш. Не знам дали се променят с напредването или следи някакъв прогрес, но пък е практично.

 

Ако и вие сте попаднали на нещо, споделете :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз много се притеснявам сега като се прибера на България как ще продължа с режима си. Почти е сигурно, че ще ме вземат на работа, но и да не ме нашите имат много планове за мен ( :D ) и няма да ми остава време. Все пак мисля, че каквото и да става ще успея да отделя 4-5 часа на цяяяяяяла седмица за тренировки, иска се воля.. никога не сме толкова изморени колкото си мислим, важно е да го осъзнаем просто.

 

1000%20(29).gif

 

Имаш право до някъде,но като цял ден стоя на слънцето и мъкна чували с грозде,едва ли ще имам достатъчно сили за една нормална тренировка,а и тогава ще трябва да ходя привечер във фитнеса,а тогава там е гъчканица и голямо изчакване за уредите :gun_bandana:

 

Хубаво е,че си намирате приложения за андроид,със здраве да си ги ползвате :ninja:

Link to comment
Сподели в други сайтове

1000%20(29).gif

 

Имаш право до някъде,но като цял ден стоя на слънцето и мъкна чували с грозде,едва ли ще имам достатъчно сили за една нормална тренировка,а и тогава ще трябва да ходя привечер във фитнеса,а тогава там е гъчканица и голямо изчакване за уредите :gun_bandana:

 

Хубаво е,че си намирате приложения за андроид,със здраве да си ги ползвате :ninja:

:roll1:

 

Стягай задника сега на гроздобера и се снабди с едно андроидче, че и ти да се почувстваш бял човек. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...