Jump to content



Фитнес, тренировки, здравословно хранене и още нещо..


Препоръчани коментари

:cry2: Какви постове съм писал, все едно съм бил друг човек.

Защо животе си толкова смотан?

 

Защо? Какво се случва в момента с тренировките и храненето ти?

 

За да не е флууд, при мен нещата не вървят както през лятото откъм тренировки. Да, тренирам, но преди ако беше по 6 пъти в седмица, сега е по 3 пъти. И скоро програмата ми ще става по-натоварена, но дано намеря някакъв вариант да се справя.

Наложи ми се и една седмица да си почивам, защото си бях разтегнал някакъв мускул в лявата ръка, но във вторник и днес не изпитвах болка, тъй че да се надявам, че са се оправили нещата.

Момчета, при вас как са нещата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 465
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Момчета, при вас как са нещата?

 

Аз в момента съм много доволен от тренировките и режимът ми.

71 килограма съм,което е добре,сега се стремя,към още,но този път да са повече мускули.

Тренировките ми са супер,малко по малко започнах да учеличавам килограмите,но има още какво да се желае.Междувременно през ден ходя и да тичам слетобяд и днес съм избягал 3,2 км.За някой може да е малко,но аз рядко съм тичал и съм доволен.

Хранителният ми режим също е добре,не са ми омръзнали храните.

 

Като цяло съм много доволен,но ме е яд,че започва университета и няма да мога да продължа така,както сега.Искаше ми се поне още месец в Нова Загора :/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравления за вас момчета!!!

Драконе, гордея се степ. :Vishenka_05:

 

Аз в момента е чувствам ужасно, занемаряването на спорта ми се отразява много зле, самочувствието ми отново е на ниво-0.

Докато спортувах бях коренно различен човек, сам мога да видя разликата в себе си.

Но просто и да искам, повярвайте, и да искам не мога да спортувам, нямам сили дори да стоя изправен. Работата ми е много по-тежка от колкото предполагах, от нея ми изчезва мерака за абсолютно всичко.

Надявам се това да се промени скоро, че така не може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм потънал в есенна депресия и като видях големите бумаги, които ме чакат, не ми се ходи на фитнеса. :D И все пак малко след началото на октомври мисля да тръгна пак, че съвсем ще се отпусна, а не искам.

 

dragon,браво на теб, ти си явно единствения, който не се е оставил, само така и напред . ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз много съм се надъхал,а и сега аз с нищо друго не се занимавам,докато Деан работи,чушле,ти сигурно си на университета вече.На мен това ми запълва целия ден аз след като се прибера от фитнеса само си приготвям храна и мия тигани и тенджери :D

 

Ама сега с настъпването на есента и с промяната на времето ставането ми стана проблемно,но гледам пак да си правя нужните тренировки.Така или иначе в края на месеца заминавам за Пловдив и там ще имам други грижи на главата и ще занемаря всичко,а и там няма да мога да си спазвам режима.Много ме е яд.Иска ми се поне още месец да остана тук и да тренирам.

 

Иначе с качването на килограмите дънките и всички долнища вече ми стягат и ще трябва и нови дрехи да си купувам :D

Вече се забелязва и лека промяна в тялото ми и съм много доволен.

 

Деане,ако не беше ти да раздвижиш форума с тия тренировки,сега по цял ден щях да си стоя и нищо да не правя. :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Ще пиша и аз редовно тук към лятото,когато почвам да тренирам.Който иска може даже да напиша и програма за упражнения,храна и т.н.Скорооо. :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще пиша и аз редовно тук към лятото,когато почвам да тренирам.Който иска може даже да напиша и програма за упражнения,храна и т.н.Скорооо. :notworthy:

 

Напиши, когато имаш свободно време . Хубавото е, че ще е от човек, който видимо е постигнал резултати. Мисля, че на повечето ще бъде много полезно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напиши, когато имаш свободно време . Хубавото е, че ще е от човек, който видимо е постигнал резултати. Мисля, че на повечето ще бъде много полезно.
Добре,когато имам свободно време ще пиша и за фитнеса и за стрийт фитнеса.Няма проблем. :}
Link to comment
Сподели в други сайтове

Почвам още от сега да пиша.Ето програмата,която използвам за стрийт фитнеса.

Понеделник-гърди ; http://www.madbarz.com/components/com_rsme...d685f86af62.jpg - Като го правя 2 серии и после малко кофички.

Вторник-гръб-бицепс ; Обикновените набирания за гръб ,второто е ; http://www.madbarz.com/components/com_rsme...25f82498be2.jpg - както виждате на ”INCLINE CHIN UPS”НАБИРАНЕТО , третото ; перките (не мога да покажа точно набирането ,но предполагам се сещате),и за финал набирания с широк хват за бицепс.

Сряда-Крака ; Там си правя клекове с собствена тежест ,напади,за прасец и спринтове.

Четвъртък-Рамо ; - http://www.madbarz.com/components/com_rsme...a3b4333f8e4.jpg - Това ми е програмата ,като я повтарям 3-4 серии.

Петък-Ръце ; http://www.madbarz.com/components/com_rsme...0bc605d9a30.jpg

 

От снимката става ясно как се правят упражненията.Ако имате нещо да питате,давайте. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Разчитам да си редовен в тренировките и темата, съвсем скоро и аз започвам пак, този път ще пробвам нов метод на трениране, подробности ще кажа след първата тренировка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво! Разчитам да си редовен в тренировките и темата, съвсем скоро и аз започвам пак, този път ще пробвам нов метод на трениране, подробности ще кажа след първата тренировка.
По-добре първо почвай домашни упражнения..да загрееш малко. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от месец и нещо пак започнах, понеже бях спрял октомври и засега съм доволен от резултатите. Комбинирам го фитнеса с 2-3 пъти в седмицата, баскетбол. Днес ми е ден за помпане и корем, най-тежкият ден общо взето. И утре е ден за крака, който най-много го мразя, понеже сякаш след това, краката не са мои. :X

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз от месец и нещо пак започнах, понеже бях спрял октомври и засега съм доволен от резултатите. Комбинирам го фитнеса с 2-3 пъти в седмицата, баскетбол. Днес ми е ден за помпане и корем, най-тежкият ден общо взето. И утре е ден за крака, който най-много го мразя, понеже сякаш след това, краката не са мои. :X
Да..много е кофти при краката. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Готови ли стеее?! Почваме от понеделник. Това е денят хора. Вече сме сериозни, ще сме постоянни и сме най-яките!

 

И аз съм се заканил от понеделник. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давайте, аз от 2 месеца някъде не съм спирал и редовно си ходя на фитнес. Един съвет, направете си добър хранителен режим и го следвайте, така наистина резултатите идват бързо. За лятото трябва да сме перфектни и да се съберем, и отидем заедно на море. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такива работи от понеделник, от първи, от нова година ... при мен това не работи. Единствено да се натъпча като за последно в неделя ... и така всеки път преди "от утре".

Почва се сега... на момента :happybday:

Link to comment
Сподели в други сайтове

15 съвета за здравословно хранене:
1.Хранете се 3-4 пъти на ден, през не повече от 6 часа.

2.Винаги закусвайте. Не е нужно закуската да бъде огромна. Едно варено яйце и малко сирене ще дадат достатъчен старт на деня.

3.Приемайте източници на белтъчини със всяко хранене.

4.Ако желаете, към закуската може да прибавите парче плод.

5.Дръжте полезни малки закуски на работното си място или у дома. Така винаги ще имате с какво да захраните тялото си, дори когато сте заети и нямате време да излезете или да приготвите храна.

6.Научете се да планирате. Приготвяйте храна от къщи когато ви се налага да бъдете на място, където не може да си я осигурите. Така винаги ще се храните с качествена храна и няма да посегнете към лесно достъпните сладки и солени закуски.

7.Почистете дома си: изхвърлете или подарете всичко, което ви изкушава и пречи да създадете добри хранителни навици. Махнете сладоледа и пригответе замръзнало кисело мляко с горски плодове. Подарете печените ядки и купете сурови. Махнете захарницата от масата и сложете мед на нейно място. С времето домът ви ще подслонява все по-малко вредни храни.

8.Ограничете обработените храни, богати на рафинирани въглехидрати, транс-мазнини, овкусители и консерванти.

9.Ограничете кафето. Вместо него приготвяйте зелен чай или освежаваща вода с лимон.

10.Осигурете достатъчно количество есенциални мазнини в диетата си от риба, зехтин или други студено пресовани растителни олия. Не избягвайте животинските мазнини, съдържащи се в месото и млечните продукти. Консумирайте натурална заквасена сметана и масло.

11.Пийте 2-3 литра вода на ден. Ако спортувате, може да прибавите още течности.

12.Консумирайте храните в близко до натуралното им състояние. Избирайте пълномаслени натурални млечни продукти, прясно месо и риба. Обработвайте минимално храните, които позволяват това.

13.Експериментирайте с храните и комбинациите между тях. Опитайте нови неща, като мусака от тиквички и т.н. Здравословната храна също може да е разнообразна.

14.Научете се да се забавлявате и да се храните здравословно. Не е нужно да страдате, защото сте в ресторант или на почивка. Поръчайте салатата със зехтин, вместо олио, рибата на скара вместо пържена и т.н. Впечатлете приятелите си с грижата за здравето си във всяка ситуация.

15.Надвийте изкушенията. Ако все пак се изкушите и посегнете към храна, която не е толкова полезна за вас, не забравяйте че постоянните всекидневни и здравословни навици, а не постоянните лишения, са пътят към здраво и щастливо тяло. Ако много ви липсва определена храна, хапнете малко и се насладете на вкуса без да прекалявате.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Примерна хранителна програма за отслабване:

7 ч. - фреш от грейпфрут, 2 твърдо сварени белтъка, извара или обезмаслено сирене, 1 филийка препечен пълнозърнест хляб, витамин С, 250 мл вода
10 ч. - 2 ябълки или 2 кивита, 250 мл вода
12-13 ч. - салата от краставици и домати, 1 пилешка пържола, зеленчукова супа, 250 мл вода
16 ч. - сушени плодове, фреш от грейпфрут, 250 мл вода
19ч. - салата от краставици и домати, пилешка пържола или печена риба, 250 мл вода, комплексни мултивитамини
30 мин. преди тренировка 1000 мг L-Carnitine.


Примерна хранителна програма за качване на маса:

7 ч. - 4 сварени белтъка + 1 цяло яйце, 100 гр. сирене, 3 филии хляб, 1 лимон или витамин С, фреш
10 ч. - 30 гр. протеинов шейк с прясно мляко, 100 гр. бадеми или лешници
13 ч. - 300 гр. телешко месо, 300 гр. ориз, зеленчуци, 2 филии хляб, фреш
16 ч. - 30 гр. протеинов шейк с прясно мляко, 500 гр. плод по избор
19 ч. - 200 гр. телешко месо, 300 гр. печен картоф, 2 филии хляб, фреш
21 ч. - 3 сварени белтъка + 1 цяло яйце, 300 гр. зеле
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...