Jump to content



Фитнес, тренировки, здравословно хранене и още нещо..


Препоръчани коментари

Ами то трябваше като забелязваш, че отслабваш, да тръгнеш и на спорт, за да се стегнеш. Иначе кожата по принцип е еластична и например на родилките коремът след раждането до няколко часа значително се прибира, така че с времето сигурно ще стане, но се консултирай и с някого, който разбира, какво допълнително може да направиш.

 

Аз тая година засега съм редовен с тренировките, дай Боже и занапред така! :whistling:

 

Не мога със спортове аз, изключително непохватен и тромав съм, отделно и пуша. Как да стане? Даже и физическо не играя тази година, освободен съм. Единственото ми двежение е от нас до спирката, от спирката до училище, после наобратно, и междучасията от 4-тия етаж до пушкома. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 465
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не мога със спортове аз, изключително непохватен и тромав съм, отделно и пуша. Как да стане? Даже и физическо не играя тази година, освободен съм. Единственото ми двежение е от нас до спирката, от спирката до училище, после наобратно, и междучасията от 4-тия етаж до пушкома. 1000%20(29).gif

 

Няма такова нещо като не мога.

Аз физическо възпитание заиграх в университета. Преди това даже не съм обувал анцунг... :1000 (29):

Трябва да си намериш някакъв стимул ли, не знам.. Ако намериш, кой да ти прави компания с тренировките, може да ти е по-приятно.

Пушенето също не е оправдание, аз меля по кутия на ден. :D Скоро и това ще променя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо като не мога.

Аз физическо възпитание заиграх в университета. Преди това даже не съм обувал анцунг... :1000 (29):

Трябва да си намериш някакъв стимул ли, не знам.. Ако намериш, кой да ти прави компания с тренировките, може да ти е по-приятно.

Пушенето също не е оправдание, аз меля по кутия на ден. :D Скоро и това ще променя.

 

Какъв ти е режима?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо като не мога.

Аз физическо възпитание заиграх в университета. Преди това даже не съм обувал анцунг... :1000 (29):

Трябва да си намериш някакъв стимул ли, не знам.. Ако намериш, кой да ти прави компания с тренировките, може да ти е по-приятно.

Пушенето също не е оправдание, аз меля по кутия на ден. :D Скоро и това ще променя.

 

Браво за стимула. Аз със същото желание уча езици - изключително приятно занимание ми е, чувствам се изключително удовлетворен, след като седна и започна да се упражнявам! Ама по физическата част никога не съм изпитвал желание, буквално преди години като станеше време за физическо и ми стягаше сърцето. Добре, че сега замествам тези мъчителни 45 минути с висене по кафенета. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв ти е режима?

 

1 ден - гръб, ръце

 

2 ден - гърди, ръце

 

3 ден - корем, крака

 

Като ги редувам.. отделно тичам почти всеки ден.Благодаря на кучето си за компанията.. :1000 (29):

Хранителен режим не спазвам, но гледам да се храня по-често.Околко 4-5 пъти на ден.

Нямам идея колко е правилно всичко, което правя, но засега съм доволен.. :D

 

 

Браво за стимула. Аз със същото желание уча езици - изключително приятно занимание ми е, чувствам се изключително удовлетворен, след като седна и започна да се упражнявам! Ама по физическата част никога не съм изпитвал желание, буквално преди години като станеше време за физическо и ми стягаше сърцето. Добре, че сега замествам тези мъчителни 45 минути с висене по кафенета. :D

 

Физическото възпитание и за мен означаваше висене в кафето... :1000 (29):

В унито обаче ме заплаши даскалката, че няма да видя заверка и да видиш как заиграх... волейбол, футбол, квот се сетиш. Иначе съм отлагал от мързел.Аз също винаги съм залагал повече на ученето, но скоро завърших и сега се насочих в тази посока.Човек трябва да е зает!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво за стимула. Аз със същото желание уча езици - изключително приятно занимание ми е, чувствам се изключително удовлетворен, след като седна и започна да се упражнявам! Ама по физическата част никога не съм изпитвал желание, буквално преди години като станеше време за физическо и ми стягаше сърцето. Добре, че сега замествам тези мъчителни 45 минути с висене по кафенета. :D

 

Ми аз бях почнал фитнес, обаче ходех рядко, защото трябва да внимаваш с часовете да не е прекалено пълно, докат се прибера от училище, да хапна, да изчакам, да се наглася, понякога имах и ангажименти следобеда..

 

Затова си купих лост за врата и крив лост с тежести, имам и някви гирички. И мога да си правя упражнения за всички мускулни групи, а като кардио - скачане или аеробика, и то когато ми е удобно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 ден - гръб, ръце

 

2 ден - гърди, ръце

 

3 ден - корем, крака

 

Правиш ги един след друг ли? Ако е така, за мен е грешно.

А и липсва ден за рамо, което също е важно.

Програмата, която може да е за всеки, който иска да се занимава, може да изглежда по следния начин:

 

1. гърди, корем

2. гръб

3 - почивка

4. трицепс, бицепс-корем

5. крака

6. в зависимост от най-слабо развитата ти мускулна група, можеш да правиш едно упражнение пак, но с повече повторения-малки тежести, за да има максимален ефект.

 

Хранителният режим е 70 процента от тренировките. Внимавайте какво, кога и как се хранете. Ако искате споделете какво, ще се опитам да ви кажа до някаква степен как е за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моята е:

 

1. Гръб+трапец

2. Ръце+корем

3. Гърди+корем

4. Рамо+трапец

5. Крака

 

Чушка, кво мислиш? Почивката от два дена си я слагам обаче между които две ми падне. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правиш ги един след друг ли? Ако е така, за мен е грешно.

А и липсва ден за рамо, което също е важно.

Програмата, която може да е за всеки, който иска да се занимава, може да изглежда по следния начин:

 

1. гърди, корем

2. гръб

3 - почивка

4. трицепс, бицепс-корем

5. крака

6. в зависимост от най-слабо развитата ти мускулна група, можеш да правиш едно упражнение пак, но с повече повторения-малки тежести, за да има максимален ефект.

 

Хранителният режим е 70 процента от тренировките. Внимавайте какво, кога и как се хранете. Ако искате споделете какво, ще се опитам да ви кажа до някаква степен как е за мен.

 

 

Кажи какво да се яде, че да се качват килограми.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моята е:

 

1. Гръб+трапец

2. Ръце+корем

3. Гърди+корем

4. Рамо+трапец

5. Крака

 

Чушка, кво мислиш? Почивката от два дена си я слагам обаче между които две ми падне. :1000 (29):

 

За мен програмата е добра, но зависи вече и от това колко серии правиш, какви уреди ползваш, с какви тежести и тн. Иначе само корема не го прави един след друг ден, а примерно изчакай един да мине без него.

 

пс. Митеш, в началото не вземах насериозно тренировките, не ми пукаше, но в последствие се оказа, че не мога без фитнеса. Ефектът започна след като започнах да се храня както трябва! Затова и толкова храненето е важно и основа за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи какво да се яде, че да се качват килограми.. :1000 (29):

 

Ами значи..

 

Извара, ориз, картофи-варени, яйца-варени или като омлет, пилешко месо, но най-доброто е конско, телешко, риба, банани, овесени ядки, ядки (бадеми, орехи) и тези са основните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами значи..

 

Извара, ориз, картофи-варени, яйца-варени или като омлет, пилешко месо, но най-доброто е конско, телешко, риба, банани, овесени ядки, ядки (бадеми, орехи) и тези са основните.

 

Всичко в червено го ям по много...

Овесените ядки пробвах, но не се получи.Гадни са ми, а мразя храната да не ми е вкусна.

Риба ям само скумрия.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко в червено го ям по много...

Овесените ядки пробвах, но не се получи.Гадни са ми, а мразя храната да не ми е вкусна.

Риба ям само скумрия.. :1000 (29):

 

Можеш да вземаш като добавки и протеин. Ако храната не ти помага много или изчакай известно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеш да вземаш като добавки и протеин. Ако храната не ти помага много или изчакай известно време.

 

Докато има ефект това, което правя няма да прибягвам към добавки.След време със сигурност.Целите, които съм си поставил са лесно постижими и ще дойде момент, в който ще искам повече.Тогава ще дойде времето и на добавките.

 

Сега се сетих с овесените ядки какъв зор ми беше. 3-4 дена ги бях ял против волята си, после ги замених с по-скъпи и с по-високо съдържание на плодове, но и това не помогна. Свинско не видях да си споменал, какво му е на него?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато има ефект това, което правя няма да прибягвам към добавки.След време със сигурност.Целите, които съм си поставил са лесно постижими и ще дойде момент, в който ще искам повече.Тогава ще дойде времето и на добавките.

 

Сега се сетих с овесените ядки какъв зор ми беше. 3-4 дена ги бях ял против волята си, после ги замених с по-скъпи и с по-високо съдържание на плодове, но и това не помогна. Свинско не видях да си споменал, какво му е на него?

 

Целите винаги стават по-високи, когато стигнеш тази, която искаш. 1000%20(29).gif

 

На мен пък овесените ядки, изобщо не ми представляват проблем. Слагам си 5-6 лъжици и една кофичка кисело мляко и 1 банан, супер си ми е . 1000%20(29).gif Иначе тези с плодовете, няма смисъл, имат излишна захар, която е ненужна и вредна. Свинското е мазно , не прибягвам към него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Целите винаги стават по-високи, когато стигнеш тази, която искаш. 1000%20(29).gif

 

На мен пък овесените ядки, изобщо не ми представляват проблем. Слагам си 5-6 лъжици и една кофичка кисело мляко и 1 банан, супер си ми е . 1000%20(29).gif Иначе тези с плодовете, няма смисъл, имат излишна захар, която е ненужна и вредна. Свинското е мазно , не прибягвам към него.

 

 

Ааа аз мазно не ям... :D

По отношение на месо съм много капризен.Ако има нещо лигаво или нзн как да опиша, веднага се маха от чинията.

Относно целите.. аз гледам да си поставям реално постижими такива, за да не се разочаровам.На хапки, така да се каже. :1000 (29):

Иначе си е мания, като има резултат винаги ще искаш още.Освен това здравето си е здраве.. най-важното!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа аз мазно не ям... :D

По отношение на месо съм много капризен.Ако има нещо лигаво или нзн как да опиша, веднага се маха от чинията.

Относно целите.. аз гледам да си поставям реално постижими такива, за да не се разочаровам.На хапки, така да се каже. :1000 (29):

Иначе си е мания, като има резултат винаги ще искаш още.Освен това здравето си е здраве.. най-важното!

 

Да, разбирам те, аз съм същият. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моята програма е

Пон-гърди-трицепс

Вт-гръб+трицепс

сряда-крака+корем

четвъртък-рамо

петък-бицепс и трицепс

 

Тъй като искам да качвам мускулна маса, като всяко нормално момче, ям всеки ден ориз..колкото се може повече. Пилешко месо, картофи, яйца, салати и хранителни добавки, като за начало протеин, след това според резултатите и желанията. Корема го тренирам през 1-2 дни, той не е много важен. Инструктора ми е казвал, че трябва първо да се качи добро количество маса, чак след това да оформяш корем. Та така в общи линии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, да ви питам, можеш ли да тренираш на гладиатор вкъщи качествено?

 

Може да тренираш, но не обхваща всички упражнения. За мен най-добре е на фитнес, понеже е пълно с хора, най-различни, може да вземаш препоръки от тях, да се мотивираш и т.н. Но като за начало е добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, да ви питам, можеш ли да тренираш на гладиатор вкъщи качествено?

 

 

Разбира се, че можеш да тренираш качествено вкъщи, но само гладиатор не е достатъчен.

За тренировки вкъщи ти трябва поне лост, дъмбели, щанга..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да тренираш, но не обхваща всички упражнения. За мен най-добре е на фитнес, понеже е пълно с хора, най-различни, може да вземаш препоръки от тях, да се мотивираш и т.н. Но като за начало е добро.

Еми точно, защото е пълно с хора не искам, всички там са някви баДки и аз съм неопитен и имам чувството, че всички ме гледат и ми е гадно да ходя, ддз.

 

Ем, смятам да започна вкъщи на това нещо и да се храня по-често и по-качествено, да видим какво ще стане.

 

Разбира се, че можеш да тренираш качествено вкъщи, но само гладиатор не е достатъчен.

За тренировки вкъщи ти трябва поне лост, дъмбели, щанга..

Дъмбели имам, за лост и щанга - ще видим. :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еми точно, защото е пълно с хора не искам, всички там са някви баДки и аз съм неопитен и имам чувството, че всички ме гледат и ми е гадно да ходя, ддз.

 

Ем, смятам да започна вкъщи на това нещо и да се храня по-често и по-качествено, да видим какво ще стане.

 

Всеки е започнал от някъде. И нацепените бадки са били слаби и без мускули, така че, не се притеснявай, а върви на фитнес, там дори да правиш нещо грешно, не се притеснявай. Поне ще има кой да ти казва кое как точно да го правиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки е започнал от някъде. И нацепените бадки са били слаби и без мускули, така че, не се притеснявай, а върви на фитнес, там дори да правиш нещо грешно, не се притеснявай. Поне ще има кой да ти казва кое как точно да го правиш.

Дори и да искам да отида на фитнес, няма как, въпросът с времето стои на дневен ред, а вкъщи ще ми е много по-удобно някак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...