Jump to content



Фитнес, тренировки, здравословно хранене и още нещо..


Препоръчани коментари

:roll1:

 

Стягай задника сега на гроздобера и се снабди с едно андроидче, че и ти да се почувстваш бял човек. :D

 

А,то аз пари имам да си купя сега телефон,сега и от практиката като ми преведат парите и от стипендиите от втория семестър ще се съберат,но не ми се дават за телефон.Точно тази година ще гледам да се отделя от нашите и мисля да започна сам да се издържам,та за това си ги пазя,за черни дни.По-принцип аз много пестя :D

 

И за да не е само спам:

 

1149027_516690651732876_685545958_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 465
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

А,то аз пари имам да си купя сега телефон,сега и от практиката като ми преведат парите и от стипендиите от втория семестър ще се съберат,но не ми се дават за телефон.Точно тази година ще гледам да се отделя от нашите и мисля да започна сам да се издържам,та за това си ги пазя,за черни дни.По-принцип аз много пестя :D

 

И за да не е само спам:

 

1149027_516690651732876_685545958_n.jpg

 

 

1157450_615223861845498_133770306_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой пил ли e чай от Бабини зъби?Днес го видях в аптеката и пишеше,че повишава нивото на тестостерона и съответно на силата.Мисля да започна да го пия от по другата седмица преди тренировка.

 

Ето малко повече инфо LINK

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой пил ли e чай от Бабини зъби?Днес го видях в аптеката и пишеше,че повишава нивото на тестостерона и съответно на силата.Мисля да започна да го пия от по другата седмица преди тренировка.

 

Ето малко повече инфо LINK

 

В нашата градина има

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деане,преди малко ти пробвах кляканията с отскок.Връщам си думите,че не ми действат назад.Направих 3 серии по 25 и супер много се напрегнах.Дано съм ги направил и вярно.

Много ме напрегнаха,утре със сигурност ще имам мускулна на краката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деане,преди малко ти пробвах кляканията с отскок.Връщам си думите,че не ми действат назад.Направих 3 серии по 25 и супер много се напрегнах.Дано съм ги направил и вярно.

Много ме напрегнаха,утре със сигурност ще имам мускулна на краката.

 

Че аз винаги след тренировка (на каквото и да е) имам мускулна треска, ако случайно нямам, чак почвам да се притеснявам дали съм направил нещата правило. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че аз винаги след тренировка (на каквото и да е) имам мускулна треска, ако случайно нямам, чак почвам да се притеснявам дали съм направил нещата правило. 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

 

Е то и аз имам,но става дума за 3 серии клякания по 25 повторения :D

 

Въпеки,че ако претренираш не е много хубаво и понякога,че имаш мускулна треска,не е толкова добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деане,преди малко ти пробвах кляканията с отскок.Връщам си думите,че не ми действат назад.Направих 3 серии по 25 и супер много се напрегнах.Дано съм ги направил и вярно.

Много ме напрегнаха,утре със сигурност ще имам мускулна на краката.

Радвам се, че си ги пробвал и си разбрал, че са натоварващи.

2 часа след като съм си направил сериите краката са ми като сламки и се тресат и от вятъра.. веднъж точно след тренировка реших да си отида по едни стълби, гледката беше трагикомична, при всяко стапало ми се подкосяваха коленете, а аз се късах от смях 'щото чувството е няк'во приятно.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че си ги пробвал и си разбрал, че са натоварващи.

2 часа след като съм си направил сериите краката са ми като сламки и се тресат и от вятъра.. веднъж точно след тренировка реших да си отида по едни стълби, гледката беше трагикомична, при всяко стапало ми се подкосяваха коленете, а аз се късах от смях 'щото чувството е няк'во приятно.. :1000 (29):

 

Днес дори и кръста ме боля.Това признак ли е,че не ги правя както трябва?Мисля,че по-принцип е нормално,ама пак да питам :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес дори и кръста ме боля.Това признак ли е,че не ги правя както трябва?Мисля,че по-принцип е нормално,ама пак да питам :D

 

За да не те боли кръста, ръцете трябва да са ти така

4139.jpg

 

Мен поне досега кръста не ме е болял, абсолютно цялото натоварване отива в краката и гъза.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За да не те боли кръста, ръцете трябва да са ти така

4139.jpg

 

Мен поне досега кръста не ме е болял, абсолютно цялото натоварване отива в краката и гъза.. :1000 (29):

 

По-принцип при мен си е тенденция да не правя нещо като хората в началото.Дори още ме боли кръста 1000%20(29).gif

Довечера,ако ми е минало.ще направя пак.

Иначе ръцете си ми бяха така,кактона снимката :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От утре мисля да тръгвам на фитнес вече.Днес трябва да си довърша хранителния режим,че ме затруднява малко и да си прередя тренировъчната програма.Пристигнаха ми и хранителните добавки.Общо взето ще пръсна някой друг лев,но се надявам да има резултат. :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз съм във вихъра си в момента.Толкова енергия сякаш никога не съм имал.Жалко само че след 1-2 седмици ще има промени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...