Jump to content



Фитнес, тренировки, здравословно хранене и още нещо..


Препоръчани коментари

Танцувам по около 6 часа на ден. Ям всичко, каквото ми се яде. Избягвам месо. Наблягам на шоколад, няма ден в който да не изям поне един.

 

П.п. Не одобрявам пиенето на протеини и други подобни неща добавени по неестествен начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 465
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Сподели малко по-подробно за тази веган диета? :)

Всъщност е много просто - не ям месо, нито животински продукти (мляко, сирена, масло, яйца, мед). Ям неограничени въглехидрати - за закуска обикновено ям само плодове (ама до насита, примерно 8 банана или цяла диня), а за обяд и вечеря готвя паста, картофи, ориз, бобови храни, хляб, салати. Като цяло изобщо не е трудно и се чувствам много добре - метаболизма ми е супер бърз и имам страшно много енергия постоянно. Единствено е трудно, когато съм навън в някой ресторант, защото трябва винаги да питам "в това има ли мляко?" или да поръчвам без сирене, без масло. :beware_mods:

 

Аз се научих от YouTube - канали като Freelee The Banana Girl. Ако и ти го обмисляш, най-добре последвай някой вегански канал в ютюб или някакъв блог, за да свикнеш с този начин на мислене преди да започнеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веган за мен е прекалено, но е здравословно и това е неоспорим факт. Не знам само как си набавя някои вещества които ги има само в млечните продукти или рибата. Но за определен период от време е наистина полезно. Аз самият мисля след няколко месеца да мина само на плодове и зеленчуци за малко за да се изчистя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност е много просто - не ям месо, нито животински продукти (мляко, сирена, масло, яйца, мед). Ям неограничени въглехидрати - за закуска обикновено ям само плодове (ама до насита, примерно 8 банана или цяла диня), а за обяд и вечеря готвя паста, картофи, ориз, бобови храни, хляб, салати. Като цяло изобщо не е трудно и се чувствам много добре - метаболизма ми е супер бърз и имам страшно много енергия постоянно. Единствено е трудно, когато съм навън в някой ресторант, защото трябва винаги да питам "в това има ли мляко?" или да поръчвам без сирене, без масло. :beware_mods:

 

Аз се научих от YouTube - канали като Freelee The Banana Girl. Ако и ти го обмисляш, най-добре последвай някой вегански канал в ютюб или някакъв блог, за да свикнеш с този начин на мислене преди да започнеш.

Аз така или иначе не ям месо, беше ми интересно какво ти включва менюто. Пълна веган диета не е за мен. Опитах се, най-много издържах без всякакви млечни продукти, но се отказах.

Колкото до фитнеса.. възродих си бягането сутрин преди работа и ми действа много добре. Отивам на работа свеж, пълен със сили а останалите са някакви яки мумии сутрин и едвам гледат.. :))) Иска ми се да включа и фитнес ама съм голям мързел, въпреки, че в блока имаме фитнес и ми е до задника... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слях двете теми. ;)

 

 

Аз не ям хляб, не пия газирано и разни псевдо натурални сокчета, не обичам сладко, бягам и играя тенис. От скоро ходя веднъж в седмицата на народни танци. ;Д

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не ям хляб, не пия газирано и разни псевдо натурални сокчета, не обичам сладко, бягам и играя тенис. От скоро ходя веднъж в седмицата на народни танци. ;Д

Eвалата! И аз не ям хляб и не пия газирано. Сладко много обичам, но се спирам, не може да ям защото ми се лепи много бързо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече 6-ти ден съм на диетата на Червенкова. Мислех че ще ми е трудно, но за момента се справям прилично.

Позволявам си от време на време по парченце черен шоколад или лъжичка мед.

Днес малко кръшнах, тъй като ми е зеленчуковия ден, си ги направих на тиган с малко мазнина.

За 6 дни съм свалил 3 кг. и почти всеки ден правя кардио (велоергометър) от 30 минути до час.

 

Някой друг правил ли е тази диета?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече 6-ти ден съм на диетата на Червенкова. Мислех че ще ми е трудно, но за момента се справям прилично.

Позволявам си от време на време по парченце черен шоколад или лъжичка мед.

Днес малко кръшнах, тъй като ми е зеленчуковия ден, си ги направих на тиган с малко мазнина.

За 6 дни съм свалил 3 кг. и почти всеки ден правя кардио (велоергометър) от 30 минути до час.

 

Някой друг правил ли е тази диета?

 

Майка я прави. 2 пъти. Но си я спазваше стриктно. Ти си ги мешиш пак нещата. Прави в зеленчуковия ден салати със зехтин и мноооого малко сол или по-скоро някаква друга подправка. Майка свали доста от нея наистина. И то наистина доста!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен :)

 

Според мен всичко е до натура и организъм...аз от мин година ходя сериозно на фитнес поне 3 пъти седмично гледам да ходя..ям всичко , старая се ако мога да не ям след 20:00 часа, газирано не обичам и не пия , бял хляб не ям от години, организма ми го отвикна и сега ми е мн добре с черния и максимално много движения да има..Успеха ми беше , че мин лято стигнах до 73 кг за 1.80 височина това за мен е идеално и се чувствам перфектно..Не използвам абсолютно никакви добавки, не съм фен на нещо които водят до бързи резултати, но в момента в който спреш всичко заминава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майка я прави. 2 пъти. Но си я спазваше стриктно. Ти си ги мешиш пак нещата. Прави в зеленчуковия ден салати със зехтин и мноооого малко сол или по-скоро някаква друга подправка. Майка свали доста от нея наистина. И то наистина доста!

 

Правила я е два пъти по 12 дни ли? Сега как се храни и имаше ли йо-йо ефект?

Вчера ми беше първия зеленчуков и дори зехтин не съм слагал, само с лимон овкусих.

Обаче днес си позволих на тиган, гледам, че е позволено... Тъй като и картофите можеше да са пържени, както и пилето.

Най-силно се притеснявам от плодовия и млечния ден.

Утре е ред на рибата и се запасих с риба тон... Ядяха ми се и скариди, но в Била ми се видяха доста старички и не исках да рискувам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, 2 пъти по 12. Мисля, че почиваше само 2 дни.

Ми тя яде много, ама мнооого сладко.. че определено след време си върна кг, ся от какво е дали има йо-йо ефект или не, не знам.

Млечните дни всички казват, че са най-гадни :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз я правих веднъж, когато имах проблеми с килограмите, определено има ефект. Най-досадни за мен бяха дните със салата, тъй като организмът ми се нуждае от месо всеки ден и все бях гладен. Млечните също бяха ужас, защото аз консумирам само мляко от соя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко е до психиката на човек. Не сте ли стояли някой ден гладни? Когато човек отслабне трябва да започне да се ограничава ако вземе да преяжда ефекта ще е потресаващ. Ще качи по-вече отколкото са били.При рязко отслабване без физическо натоварване кожата се отпуска. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен :)

 

Според мен всичко е до натура и организъм...аз от мин година ходя сериозно на фитнес поне 3 пъти седмично гледам да ходя..ям всичко , старая се ако мога да не ям след 20:00 часа, газирано не обичам и не пия , бял хляб не ям от години, организма ми го отвикна и сега ми е мн добре с черния и максимално много движения да има..Успеха ми беше , че мин лято стигнах до 73 кг за 1.80 височина това за мен е идеално и се чувствам перфектно..Не използвам абсолютно никакви добавки, не съм фен на нещо които водят до бързи резултати, но в момента в който спреш всичко заминава

Не е вярно това. Аз пия креатин и протеин в определени интервали от годината. Когато правя почивки, не свалям..естествено не трябва да се спира да се тренира, нормално когато спреш формата ти да тръгне на кино. Мисълта ми е, че нямаш проблем ако добАвиш протеин, че дори и креатин, това е най-лекото и допустимо което може да ти даде добър резултат. Иначе нещата стават малко по-бавно.

И за твоята височина , според мен можеш да наддадеш още 5-6 кила и ше си тип топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Привет,

 

понеже напоследък само се караме, реших да направя тема в която да си говори за спорт. Какво тренирате ? Имате ли програма ? Пиете ли нещо и спазвате ли хранителен режим, диета и т.н.

 

Аз самият от година (не мога да повярвам, че стана толкова) тренирам три спорта - тенис (веднъж месечно), фитнес (4 пъти седмично, скоро 5) и плуване (2 пъти месечно).

 

От четири месеца спазвам и строг хранителен режим. Имам си програма, който има желание може да пита, ще му споделя нещата от инструктура ми.

 

Преди време тренирах само един спорт - гребане с лъжица, но сега го поспрях.

Би ли споделил какви съвети ти даде инструктора?

 

П.П. Аз самата съм много непостоянна.На периоди съм, относно хранене или спорт. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

 

 

Би ли споделил какви съвети ти даде инструктора?

 

П.П. Аз самата съм много непостоянна.На периоди съм, относно хранене или спорт. ;)

Направи ми диета и фитнес програма. Аз много обичах и обичам сладко и пържени картофи, но ги спрях. Като цвло програмата ми помогна да се изчистя и да кача маса, макар че има още 7 килограма, които бих желал да кача.

 

Общо каза да оставя пърженото, проблема дори не е толкова в самото него, колкото във вредните съставки с които го правят. Общо взето каза да не пропускам кардио веднъж седмично. Теб едва ли те вълнува да качваш мускулна маса, иначе ще ти изпратя програмата и диетата.

 

ПП: Най - любимата ми песен евър!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте идеи за упражнения в домашни условия със собствено тегло, без уреди, че само кардио всеки ден не е вариант.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте идеи за упражнения в домашни условия със собствено тегло, без уреди, че само кардио всеки ден не е вариант.

Ще ти изпратя утре, че сега съм от мобилния нет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ето и от мен:

 

http://fitbg.net/kak-i-koga-da-piem-voda/

 

Водата е много важна. Аз я пропусках чат / пат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж бях спрял захарта, а днес си купих бисквити и им видях сметката...

Едни бисквити нищо не са, но по - добре шоколад. То даже трябва веднъж на две седмици да хапваш сладко, за да не отвикнеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...