Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

Хахах да, точно.

Иначе МАД с тия плейбеци ще ме довършат,чак микрофони не им дават. Щом и Pantelidis са накарали да буфосинхронира ... :mf_surrender:

Явно залагат повече на шоуто, затова не им се занимава с живо пеене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Явно залагат повече на шоуто, затова не им се занимава с живо пеене.

Определено, макар че на тия награди май малко големи звезди са ходили, Деспина, Кокино, Нино, Петрелис - не ги виждам ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

 

 

Много, много добра! И клипа го бива.

Някой ако има mp3 да сподели. :Vishenka_05:

Ето Cd rip но от докс няма как че нещо с телефона не ми се получава дано нямаш проблеми с този сайт

http://uploaded.net/file/y73qlf1c

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че мога да намеря думи, с които да опиша възхищението си от снощния концерт. 2 часа абсолютно живо пеене, без минута почивка, без един измъчен тон, страхотна енергия, лъчезарна Кети, изобщо съм страшно доволен, че отидох. Залата беше наполовина пълна, може би около 1100-1200 човека, но по никакъв начин не ни попречи да се забавляваме. На някои песни сигурно половината хора бяхме на крака. Просто уникално преживяване, и най-добрата част за мен беше, когато имах възможност да се снимам и да получа автограф от нея. Без да се звездее много, имаше сигурно около 30 човека в очакване, охраната пускаше един по един всеки при нея, сядаш, говорите си. Всеки един го пита дали му е харесало, кое му е харесало най-много, иска ли да дойде пак и т.н. Изобщо уникална вечер беше, от еуфория сигурно до 2 часа не можах да заспя!

 

п.п. Имам почти целия концерт записан, последните 4 песни не можах, защото батерията ми падна. Ако някой може да ми кажа как да обединя няколко видеота в едно, ще го кача веднага (2 пъти ми звъннаха и се прекъсна записа, но за няклоко секунди, защото веднага им затвавях).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че мога да намеря думи, с които да опиша възхищението си от снощния концерт. 2 часа абсолютно живо пеене, без минута почивка, без един измъчен тон, страхотна енергия, лъчезарна Кети, изобщо съм страшно доволен, че отидох. Залата беше наполовина пълна, може би около 1100-1200 човека, но по никакъв начин не ни попречи да се забавляваме. На някои песни сигурно половината хора бяхме на крака. Просто уникално преживяване, и най-добрата част за мен беше, когато имах възможност да се снимам и да получа автограф от нея. Без да се звездее много, имаше сигурно около 30 човека в очакване, охраната пускаше един по един всеки при нея, сядаш, говорите си. Всеки един го пита дали му е харесало, кое му е харесало най-много, иска ли да дойде пак и т.н. Изобщо уникална вечер беше, от еуфория сигурно до 2 часа не можах да заспя!

 

п.п. Имам почти целия концерт записан, последните 4 песни не можах, защото батерията ми падна. Ако някой може да ми кажа как да обединя няколко видеота в едно, ще го кача веднага (2 пъти ми звъннаха и се прекъсна записа, но за няклоко секунди, защото веднага им затвавях).

Е завиждам за изживяването с Гарби ...

Ами може по отделно във вбокс да ги качиш :) :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
artpop, дали ще може да изнамериш едно мастер-че на тази уникална песен? :)

ей сега ;>

 

След лятната ваканция и лекия застой на в гръцката музика е време за нови хитове - още от началото на септември се стягат за зимните сезони по таверните - тийзър от новото на Наташа:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря! :Vishenka_05:

Нещо ново около Пантелидис има ли? :)

Ами преди няколко дни казаха,че уж вторият самостоятелен албум ще е готов до месец, вероятно в първите дни на октомври, защото днес във фейса е писал,че пак ще е на сезон в таверна ТЕАТРО в Атина, където беше доста време миналата зима и ще трябват хитове. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...