Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мен ме интересува дали ще имаме летен хит от Арсениу?

Писна ми да чакам! :gun_bandana:

Бе и аз си мисля,че е време вече ... Не знам защо е тая свръх продукция при Цаликис тая година. Другият в отбора им в Карамела - Кириакос също пусна скоро една стара гръцка ремиксирана. Дамата в отбора - Хриспа още си чака клип на Kolla 5 - явно няма да го видим този живот. Сакис-а и той .... Не знам... И 4-мата с един екип работят, но само в Цаликис се налива. Не че не заслужа, и той удари към 10 годинки в Б-отбора, но все пак ...

 

 

От снощи се промотира песента на Amaryllis, написана от Pantelis Pantelidis - голям хит се очертава, много ми харесва. В стила на певеца е, сигурно всички, които искат негови песни ще имат това на ум, защото човека си ги пише все едно за него ;) enjoy

http://dox.bg/files/dw?a=e36f319e6a

Link to comment
Сподели в други сайтове

С чисто нов хит в умерено темпо е PANTELIS PANTELIDIS :Vishenka_05:

Нещо много не ми харесва, може би защото не знам какво пее, ще изчакам превода и тогава ще си кажа мнението. :)

пс: очаквах онази ударна песен, която се появи преди месец-два.. нали не е тази?

 

Специално черпим с този микс!

И новото видео на Фурейра Vishenka_05.gif

Много як микс, дали ще може mp3 за него? :)

А видеото на Фурейра е много готино, особено там във ваната с плодовете Елени е страшна. И понеже много ми хареса направих и графики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо много не ми харесва, може би защото не знам какво пее, ще изчакам превода и тогава ще си кажа мнението. :)

пс: очаквах онази ударна песен, която се появи преди месец-два.. нали не е тази?

 

А видеото на Фурейра е много готино, особено там във ваната с плодовете Елени е страшна. И понеже много ми хареса направих и графики.

Не, не е онази, и мен нещо не ми допада на макс ... Дори тази, която направи за Amaryllis ми допада много повече :happyppl:

О, още утре махам Мазонакиса за някоя от твоите графики от Sweetest love ;P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не е онази, и мен нещо не ми допада на макс ... Дори тази, която направи за Amaryllis ми допада много повече :happyppl:

О, още утре махам Мазонакиса за някоя от твоите графики от Sweetest love ;P

 

Дам, на тая мацка от аватара ти е направил мнг добра песничка. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дам, на тая мацка от аватара ти е направил мнг добра песничка. :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Много,много...Как го е примамила не знам :whistling:

Мислех,че ще направи и втората на Eleni Hatzidou,но уви ... Да видим и тя дали ще запази позициите си с втория си сингъл от Spicy - скоро ще го пускат.

А Amaryllis преди време имаше също много яко видео: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо много не ми харесва, може би защото не знам какво пее, ще изчакам превода и тогава ще си кажа мнението. :)

пс: очаквах онази ударна песен, която се появи преди месец-два.. нали не е тази?

 

 

Много як микс, дали ще може mp3 за него? :)

А видеото на Фурейра е много готино, особено там във ваната с плодовете Елени е страшна. И понеже много ми хареса направих и графики.

 

За теб винаги1000%20(30).gif

http://dox.bg/files/dw?a=898942cf71

Link to comment
Сподели в други сайтове

С нов радио сингъл е и победителят в Dancing with the stars - Илиас Вретос! Лично мен не ми допада, припевът само е силен. Аранжимента и другите части са слаби.

Любима си ми остава Na meinis gia panta

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз тук искам да помоля, ако някой му се занимава, да направи един списък с 20-30 най-големи хитове на Кети Гарби. Много съм щастлив - ще й ходя на концерта със сигурност, това е първия концерт на чужда звезда, на който ще ходя, така че... :1000 (34): :1000 (34): :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз тук искам да помоля, ако някой му се занимава, да направи един списък с 20-30 най-големи хитове на Кети Гарби. Много съм щастлив - ще й ходя на концерта със сигурност, това е първия концерт на чужда звезда, на който ще ходя, така че... :1000 (34): :1000 (34): :1000 (34):

Ето ги в официалният й бест! http://www.ramania-bg.com/index.php?showtopic=84196

 

Концерт във Варна ли ще има,бях чул нещо такова ... Дано има хора,макар че дестинацията ме изненада

Link to comment
Сподели в други сайтове

хораааааааа, дайте мп3 на тая песен

 

 

 

 

:phpgrin2:

 

и на тези 1000%20(29).gif

 

 

 

 

Оле как ме е яд че не намирам нито линка към албума на Никифорос, нито къде съм го свалил, но помня,че излезна март с клипа на Ftano to theo и от тук го свалих :@:@:@@ A първото клипче не ми излиза кое искаш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле как ме е яд че не намирам нито линка към албума на Никифорос, нито къде съм го свалил, но помня,че излезна март с клипа на Ftano to theo и от тук го свалих :@:@:@@ A първото клипче не ми излиза кое искаш

 

Нищо не намирам и аз.. :dontgetit:

 

ето го първия клип -

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...