Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

:Vishenka_05:

Ее този път ще стане ХИТ, особено покрай Dancing stars като я завъртят!! Супер е, явно иска да е в тази типично гръцка стилистика.

 

Забелязали ли сте, че в тоя клип Костас Мартакис участва като статист докато е бил още манекенче. Супер резилен е. :helpsmilie:

Дааа, и в други клипове го има, в на Ана още някой,ама кой беше... :mf_surrender:

То и гласът му ... наникъде,ама айде - получи му се

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И азз, забавиха го ... Трябваше на 18-ти на откриването на сезона да изпее всички песни, нещо като нашите промоции, а той май само 1 нова пее, мернах я в Тубата в зверски гаден лайв-запис. Така че чакаме 14 песни, 2 познаваме (Ginetai и Oneiro Zo), мисля,че ще включат и триото със Stan и Foureira, дори и дуета с Karras мисля,че липсваше от първия тираж на дебютния албум, така че нищо чудно да чуем и него и остават 10 загадки ...Със сигурност хитове...

 

PS: Да не забравяме,че и Diatages тръгна като негова песен по участия и тя от там я хареса ... Той още я пее ... Не знам освен и нея в мъжки вариант да чуем, без това на Амарилис не й се получи чааааааааааак такъв голям хит (колкото очакваха всички дори и аз)...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така.. изслушах цялото албумче. Още сега мога да заявя, че е уникален! Не знам дали ще надскочи успехите на дебютния албум, но знам, че това ще се върти много. Просто Пантелис е невероятен.. голям е тоя човек, голям!

Има доста балади, което е хубаво от една страна, само че ще ми трябва и превод. 1000%20(29).gif И все пак ето тези три песни веднага ми легнаха на сърцето:

 

 

 

 

 

 

Тва 3-тото е много мощно. 1000%20(19).gif

 

Ще очаквам и линк за сваляне :) , искам да си го кача и на телефона и в колата.. и да зарибя бая народ естествено. :happyppl:

 

пс: ей тва е.. музика, текст.. музикант в пълния смисъл на думата!

1450171_596756017065070_1424397238_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът наистина е върха! Аз преслушах набързо всички песни, откроиха ми се 2-3 любими от новите и сега въртя само тях, но с времето ще си харесам още песни. Забелязал съм, че при качествените албуми винаги ми харесват само 1-2 в началото, а в последствие супер много захаресвам още поне 7-8 и си слушам албума супер дълго време, така, че явно това ще е новия ми най - любим албум! :1000 (29):

 

"Tetoia Agaph Den Aksizw" и "Kako skyli" разцепват! :Vishenka_05:

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Качих албума с международните линкове, става бавно, но нямам как в момента да го метна в докс или в друг бг сайт.

Харесва ми албума, много го чаках, ще трябва да го слушам доста за да кажа мнение.Аз и първия не възприех от самото начало. Като цяло не съм най-големият почитател на баладите, но ги очаквах. Според мен албумът ще има по-голям успех от предния, но въпреки това Паделидис трябва да внимава с медийния си образ. Радвам се че продължава да дава малко интервюта и да снима фотосесии (той почти няма професионални фотосесии), което го отличава от повечето гръцки певци, които обичат да се правят на манекенчета по разни списания. Дано поддържа този образ, който се гради само на песни и на хитове, а не толкова на ПР акции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Качих албума с международните линкове, става бавно, но нямам как в момента да го метна в докс или в друг бг сайт.

Харесва ми албума, много го чаках, ще трябва да го слушам доста за да кажа мнение.Аз и първия не възприех от самото начало. Като цяло не съм най-големият почитател на баладите, но ги очаквах. Според мен албумът ще има по-голям успех от предния, но въпреки това Паделидис трябва да внимава с медийния си образ. Радвам се че продължава да дава малко интервюта и да снима фотосесии (той почти няма професионални фотосесии), което го отличава от повечето гръцки певци, които обичат да се правят на манекенчета по разни списания. Дано поддържа този образ, който се гради само на песни и на хитове, а не толкова на ПР акции.

Той според мен си е такъв. И на клипове и в някви интервюта си личи, че е музикант и не иска да се перчи с клипове, фотосесии и т.н Точно тва супер много ценя в него. :Vishenka_05: Дано си остане все такъв и да не гледа кви ги вършат актуалните на деня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охоооо, Аргирос е снимал клип на бруталната песничка, не знаех. :Vishenka_05:

 

Невероятна песен е, голям хит, няма как от този тандем да няма пореден хит и стъпна нагоре за Аргироса.Дано се наложи още повече. Клипчето е много яко, ефектите и филтрите са добри и приятни, особено на табаните с пеене.

НО има друга песен, която мен лично ме "разтапя"

 

 

 

Предния голям хит (

) на тази певица беше отново такава нежна балада, и двете са дело на певеца и композитор Giorgos Papadopoulos.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Очаквах мааалко по-силен клип, но и този си има своите плюсове, или по-скоро - своя ПЛЮС :D

Като цяло съм доволен от песента,защото лично очаквах балада, а исках бърза. Дано я наложи с клипа,че нещо аудиото не предизвика голям интерес.

Деспина май ще е скоро с албум, или може би двете по едно и също време ще ги пуснат. Не знам Фивос как я мисли - хубаво събра много известни и кадърни имена, но не прави албуми. Ето НИНО се изнесе след толкова хитове в Spicy.... Дано с Cobalt е за малко,но едва ли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...