Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ето го новото парче на Фурейра

Ооо супер е чакамв и клипа. Дано се наложи и навън с някое англоезично парче.

 

Гърците обаче нещо не са доволни от новия клип на Паола. Яко я наливат и оценките са много зле.

 

Мда... но на мен ми допада. Дори клипа е по-хубав от самата песен. Време е Паола да разнообрази от към композитори ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм...не съм чувал аз, но може и да има скоро..не го следя много Мишо :mf_surrender:

Но пък Паола е готова с новото си видео

 

Ужасно видео, но пък за сметка на тва песента е много яка. :Vishenka_05:

 

Дано скоро имаме нов албум от Михалис, ако ли не ще връткаме старите уникални. :heart:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано скоро имаме нов албум от Михалис, ако ли не ще връткаме старите уникални. :heart:

Чудя се дали Михалис няма да премине към Platinum records...и затова да бави новите си песни. Много имена се махнаха от Universal след като стана Cobalt music :mf_surrender:

A и последния дует с Midenistis излезе от Panik/ които са дъщерни фирми с Platinum. Мишо така или иначе сам си пише песните, но все пак е добре да има надежден продуцент, а според клюките само в Platinum яко наливат свежи пари. Фурейра и Мартакис също преминаха в Platinum и зарязаха правоприемника на Universal.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
За мое огромно съжаление, един от най-добрите сайтове за гръцка музика е затворен!

http://diskografies.blogspot.com/

Да ужас ...Имаше всичко ... целите дискографии на всички големи имена, например на Ана Виси имаше дисковете още от преди 20 години.

Но уви ...Пуснах текста в Преводача и е ясно,че е получил предупреждения за наказателно пресладване...

жалко ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди една-две седмици влязох и видях, че е затворен. Жалко, доста албуми имаше.

 

ps: поздрав, мен вече ме зариби. :Vishenka_05:

Да,яка е ... Макар че целият диск е леко слаб, може би защото е заложил на много свои композиции, а той е нов в мелодирането.

Мяркали ли сте линк за новия албум на Стелиос Рокос,че малко изоставам с форума. Направил е свои версии на 8 женски песни на различни известни певици и звучи много интересно"

Link to comment
Сподели в други сайтове

:yoji: Мойта ЛЮБИМКА с нова песен!!!

Save me (This is an S.O.S)

 

 

Песента ще бъде включена в предстоящия англоезичен албум на Елена Папаризу, които ще излезне есента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:yoji: Мойта ЛЮБИМКА с нова песен!!!

Save me (This is an S.O.S)

 

 

Песента ще бъде включена в предстоящия англоезичен албум на Елена Папаризу, които ще излезне есента.

Страхотна е, гледам,че ще има и гръцка версия...

Папаризу винаги е звучала класно на английски език.... Гръцката поп музика, особено със синглите на английски е толкова по-напред от румънските бози, но за жалост у нас е малко популярна. Никоя наша ТВ не отрази например "Маmacita buena" която е над 25 млн. гледания.... Повъртяха Плеймен с "Fallin'" и толкова ...

Например последните 2 песни на Фурейра, в колаборация с Alex Leon и на ангийски са мега яки - To deserve you и Sweetest love, но едва ли тук някоя радиостанция ще ги отрази . :feminist_en: :feminist_en: :feminist_en: :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Claydee се завъртя и по Балканика и по Дъ войс ама за кратко :(. И като го споменах, поздрав с моя любима негова песен:

О, Балканиката не я броя за поп-медия.... Жалко наистина,явно няма тук хора, които да бутат гръцките поп песни в медиите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е, гледам,че ще има и гръцка версия...

Папаризу винаги е звучала класно на английски език.... Гръцката поп музика, особено със синглите на английски е толкова по-напред от румънските бози, но за жалост у нас е малко популярна. Никоя наша ТВ не отрази например "Маmacita buena" която е над 25 млн. гледания.... Повъртяха Плеймен с "Fallin'" и толкова ...

Например последните 2 песни на Фурейра, в колаборация с Alex Leon и на ангийски са мега яки - To deserve you и Sweetest love, но едва ли тук някоя радиостанция ще ги отрази . :feminist_en: :feminist_en: :feminist_en: :feminist_en:

100% вярно!

Акордеончето не ми влияе много добре :mf_surrender: 1000%20(29).gif

Специално черпим с този микс!

 

И новото видео на Фурейра :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И новото видео на Фурейра :Vishenka_05:

Ооо край ще умра!!! Много яка песен и сега с клип, супер, почвам да заливам фейса, радвам се че и още 1,2 фейс приятели я споделят често

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че се сети, иначе аз почнах вече да му връткам и коледните албуми от скука. :mf_surrender:

Нещо не ме кефи Михалис, никога не съм му бил фен. Имах преди години цялата дискография, май Ванката я беше събирал, но нещо де да знам... Не че са лоши, но не е точният стил за мен.

Иначе очаквам с нетърпение новият проект на Амарилис, създаден от Pantelis Pantelidis:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...