Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

Това ΜILA, e нещо като на Гала "НА КАФЕ".........май?

Иначе тука в официалния канал на Star TV качват всички предавания.

http://www.youtube.com/user/startvgr/videos :mf_surrender:

Да, дори е доста вълнуващо в повечето случаи, все до рев ги докарва, водещата е едно от най-известните ТВ лица.

Иначе Гала е измислена и тъсене по модела на Eleni Menegaki, която години наред водеше "Кафе с Елени" по телевизията, която доскоро притежаваше и НОВА.

Сега Елени май смени ефира и премести предаването си в 13 ч. с име просто "Елени", тя също е много готина мадама. А да, Еленито беше женена от 2001 до 2010 за Янис Латсиос, който миналата седмица беше жури до Галена Великова в нашето Dancing Stars, имат 3 деца :Vishenka_05:

600full-eleni-menegaki.jpg

news-menegaki-latsios-diazigio.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Утре - цялата нова песен на Паола:

559963_441664405921118_1005003674_n.jpg

 

Ето и част:

 

 

 

Не ми допада, в типичен стил на Кириакос Пападопулос е, който ни е познат и от сумати кавъри, които са му правили Немска, Дали и т.н.

Паола прекалено много работи с него, трябва да разнообрази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май Пантелис ще ни махне главите с новата песен. :Vishenka_05:

тая ли

 

 

хм ... сигурно в краен вариант ще звучи по-различно,тук е в микса му и е като Фиди-то подобна ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре сутрин в 9 по STAR FM, ще бъде премиерата на новата песен на мойта любимка Елена Папаризу! :phpgrin2:

Баладата "Ena Lepto"също така е и втори сингъл от предстоящия албум на Папаризу, който се очаква да излезне на пазара около Великден. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

О страхотна е, екстра че се е доверила на Giorgos Papadopoulos за музиката. Негова е и Kristalla на Панос Киамос, но като цяло не му се доверяват мега много певци. Както например се доверяват на композициите на Giorgos Sampanis.

Силен албум ще има Елена, скоро не е пускала много гръцка продукция, а радиата я обичат.

 

Иначе днес двойно промо от нея - това горе + видеоклипът на предния сингъл Poso m*aresai

Link to comment
Сподели в други сайтове

О страхотна е, екстра че се е доверила на Giorgos Papadopoulos за музиката. Негова е и Kristalla на Панос Киамос, но като цяло не му се доверяват мега много певци. Както например се доверяват на композициите на Giorgos Sampanis.

Силен албум ще има Елена, скоро не е пускала много гръцка продукция, а радиата я обичат.

 

Иначе днес двойно промо от нея - това горе + видеоклипът на предния сингъл Poso m*aresai

 

Дамммммм........Poso M"aresi не ми е най-любимата песен на Елена, но клипа е жесток!

Май смяната на компанията и се отрази много добре. :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тийзър на Паола.

 

Нещо не ми допада новата визия на Паола ... Дано по-скоро е пак руса :mf_surrender:

 

Снощи се проведе второто най-голямо събитие на MAD, след наградите, а именно MadWalk 2013. Не се излъчваше наживо. Сигурно днес ще качат клипчета от публиката,а скоро и ще излъчат заснетото. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Линк към тази песен Konstantinos Argyros & Melisses - Eleges ?

CD Rip oт версията с Аргирос не съм засичал, направена е специално за концерта. Иначе си е на Мелисес сингъл:

 

 

Download Link.

Link to comment
Сподели в други сайтове

CD Rip oт версията с Аргирос не съм засичал, направена е специално за концерта. Иначе си е на Мелисес сингъл:

 

 

Download Link.

Мерси,мн яка песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Михалиса няма ли да пуска албум скоро 1000%20(29).gif

Хм...не съм чувал аз, но може и да има скоро..не го следя много Мишо :mf_surrender:

Но пък Паола е готова с новото си видео

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...