Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И аз го имам това, но качеството е кофти. Нищо, мерси все пак... :)

 

Аз си правя гръцка компилация с мои си песни и затова търся максимално добро качество. Даже вчера си направих обложка... :1000 (29):

 

2538c59886687e2f.jpg

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз го имам това, но качеството е кофти. Нищо, мерси все пак... :)

 

Аз си правя гръцка компилация с мои си песни и затова търся максимално добро качество. Даже вчера си направих обложка... :1000 (29):

 

2538c59886687e2f.jpg

Само с това разполагам. :(

Аууу, баси бруталната обложка! Да качиш албумчето после! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аууу, баси бруталната обложка! Да качиш албумчето после! :)

А, едва ли ще ви изкефи, щот има и старички песни от 2-3 години... Общо-взето на квото съм попаднал скоро съм го слагал вътре... :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си правя гръцка компилация с мои си песни и затова търся максимално добро качество. Даже вчера си направих обложка... :1000 (29):

 

2538c59886687e2f.jpg

Много здрава обложка, макар че не харесвам Сфакианакис.

Да я качиш задълже ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да попитам някой по-информиран за Кети Гарби... Каква е причината да спре да работи с Фивос, като гледам са били уникален тандем?

Не съм чувал да е имало някакъв скандал, сигурно времето ги е разделило ...По принцип няма скандал и с Мазонакис, но също след толкова успешни песни спират да работят. С Елли Кокино например бяха скарани покрай някаква сватба, някой на някого беше кум, някой беше непоканен и така - това доведе и до кратък договор на Кокино със Сони и един диск от тях, без Фивос, но ето , че после пак се оправиха и заработиха заедно.

Така че предполагам с Гарби не ги е разделил някакъв скандал, щом и с най-голямо удоволствие тя представи големите си хитове на неговия юбилеен концерт миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да не се похваля с новия клип на Сабанис по най-любимата му песен от последния мега хитов албум!

За мен най-добрият композитор сред изпълнителите, а и като цяло - невероятни мелодии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето го и новото парче на Кокино

Мен лично ме радва :mf_surrender:

И мен ми допада, с това заглавие "Лека нощ" очаквах пак някаква балада, но е добре...

АMAZING, мисля,че покрай Dancing with the stars 4 Greесе ще ни замирише на ХИТОВЕЕЕ :happyppl: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да не се похваля с новия клип на Сабанис по най-любимата му песен от последния мега хитов албум!

За мен най-добрият композитор сред изпълнителите, а и като цяло - невероятни мелодии.

Mp3 да ти се намира? Жестоко парче!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Етооо :Vishenka_05:

http://dox.bg/files/dw?a=67303ae938

Исках да ти кача целият последен албум на Сабанис, но ми забива нета :@

Мерси, Жорка!

И на Ivanhoe за линка към албума. Ще го сваля да чуя за какво иде реч. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...