Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Двойно платинен..супер! Всяка песен в този прекрасен албум си заслужава!

Само, че задължително трябва да го имам! Още при първото ходене в Солун си го взимам. :Vishenka_05:

!

пс: новата песен се пее с цяло гърло :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна е, гледам,че ще има и гръцка версия...

Папаризу винаги е звучала класно на английски език.... Гръцката поп музика, особено със синглите на английски е толкова по-напред от румънските бози, но за жалост у нас е малко популярна. Никоя наша ТВ не отрази например "Маmacita buena" която е над 25 млн. гледания.... Повъртяха Плеймен с "Fallin'" и толкова ...

Например последните 2 песни на Фурейра, в колаборация с Alex Leon и на ангийски са мега яки - To deserve you и Sweetest love, но едва ли тук някоя радиостанция ще ги отрази . :feminist_en: :feminist_en: :feminist_en: :feminist_en:

Глупости. Като истински фен на City TV и редовен неин зрител, мога да заявя, че имаше стабилна ротация, когато видеото излезе, а и до днес се ротира, но най-много да я засечете по веднъж на 2-3 дена. По радиата също се ротира, скоро я чух по Витоша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

Може ли mp3 и за новите песни на Цаликис и Мартакис?

И на тези двечките:

Заповядай! Добавих ти офиц.ремикс на Костас от Mark Angelo, както и любимото ми на Фани което излезна между двете, които искаш

ekremotites

pos mporeis

ti ennoeis

sos

martakis

martakis mix

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости. Като истински фен на City TV и редовен неин зрител, мога да заявя, че имаше стабилна ротация, когато видеото излезе, а и до днес се ротира, но най-много да я засечете по веднъж на 2-3 дена. По радиата също се ротира, скоро я чух по Витоша.

ОК, а канят ли ги по концертите на Сити, Войс и т.н, където постоянно викат румънските изтребилети като онзи зъбатия кон Далинда, Александра Стан и прочие. :mf_surrender: :gun_bandana:

Просто нашите медии влизат в някакви маркетингови коловози и не се интересуват какво друго става около нас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заповядай! Добавих ти офиц.ремикс на Костас от Mark Angelo, както и любимото ми на Фани което излезна между двете, които искаш

ekremotites

pos mporeis

ti ennoeis

sos

martakis

martakis mix

Много ти благодаря! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Забравих да помоля и за новата на Мазонакис. И ето тази на Пантазис:

:)

пс: на Мартакис е страшна!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Забравих да помоля и за новата на Мазонакис. И ето тази на Пантазис:

:)

пс: на Мартакис е страшна!!!

 

 

mazo

levteris

 

 

Мен от 2 дни много ме зариби на Фани Екремотитес, как досега не ме беше впечатлила не знам. А и видеото е страхотна.

Като гледам детайлно и другите 2 песни, които ти поиска - наистина всичко й е на високо ниво от към сингъл + видео, много добра. Ще ми е новата фаворитка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

mazo

levteris

 

 

Мен от 2 дни много ме зариби на Фани Екремотитес, как досега не ме беше впечатлила не знам. А и видеото е страхотна.

Като гледам детайлно и другите 2 песни, които ти поиска - наистина всичко й е на високо ниво от към сингъл + видео, много добра. Ще ми е новата фаворитка!

Мерси, но си дал 2 пъти песента на Мазонакис. ;дд

Ооо, тя е страшна! И аз започнах да се зарибявам по Фани, а и е много сладка. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси, но си дал 2 пъти песента на Мазонакис. ;дд

Ооо, тя е страшна! И аз започнах да се зарибявам по Фани, а и е много сладка. :Vishenka_05:

Еее Много съм зле довечера ще я кача пак...че съм на уърк цял ден.

Новите на Калидис и Хатзиду са мега яки особено на Хатзиду е точно каквото очаквах след Xeirotera

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, а канят ли ги по концертите на Сити, Войс и т.н, където постоянно викат румънските изтребилети като онзи зъбатия кон Далинда, Александра Стан и прочие. :mf_surrender: :gun_bandana:

Просто нашите медии влизат в някакви маркетингови коловози и не се интересуват какво друго става около нас.

Аз не съм казал, че са ги канали или че са се видели по някакъв начин с българската публика. Вярно е, че румънците се изстреляха много бързо като ракети към върха и бяха повикани за доста концерти.

От гръцките единствено три парчета съм чувал по City TV - "Fallin'" на Playman, "Break Me" на Nino и "Mamacita Buena" на Claydee.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажете колко точно жалко ще е да отида на концерта на Кетито сам? :D Не можах никой да навия. Много ли странно ще изглеждам? :D

Кетито е голяма, но и аз не бих отишъл....Но знам ли,ако пък е тук в Бургас сигурно бих отишъл, но като цяло не съм въодушевен. А до в каква зала ще е, дали ще има много хора .... :mf_surrender:

 

 

AMAZING, усещам! че до няколко дни ще има нова песен от Арсениу - някаква бегла рекламна кампания на клубно турне му правят за лятото, така че нова песен не може да няма!

Ето и поздрав с Eleni Hatzidou :1000 (30): :1000 (33): /slusha se silnichko/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кетито е голяма, но и аз не бих отишъл....Но знам ли,ако пък е тук в Бургас сигурно бих отишъл, но като цяло не съм въодушевен. А до в каква зала ще е, дали ще има много хора .... :mf_surrender:

 

Амии в залата за концерти в Спортна зала, предполагам - към 2500-3000 човека събира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Амии в залата за концерти в Спортна зала, предполагам - към 2500-3000 човека събира.

Дано,дано има хора. ..Има златни хитове, и в последните години изпя хубави песни...

 

 

Днес излиза в някакъв вестник лайв-албум на новата ми любимка Fani + 4 нови песни ...Очаквам линк и тук с нетърпение :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

AMAZING, усещам! че до няколко дни ще има нова песен от Арсениу - някаква бегла рекламна кампания на клубно турне му правят за лятото, така че нова песен не може да няма!

Ето и поздрав с Eleni Hatzidou :1000 (30): :1000 (33): /slusha se silnichko/

Еми Сакис..ква друга реклама да му бацнат. 1000%20(29).gif :gun_bandana:

Супер, дано е хитова, а не като последните бози. :gun_bandana:

пс: нещо не ми харесват новите на Елени и Калидис 1000%20(29).gif

 

Днес излиза в някакъв вестник лайв-албум на новата ми любимка Fani + 4 нови песни ...Очаквам линк и тук с нетърпение :Vishenka_05:

Ау, аз яко ѝ въртя песните..и сега 4 нови ще ми дойдат мноооого добре. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е нищо. :)

Аз така съм се зарибила по тези трите, които даде, че е някъв ужас. Вече ги знам наизуст. 1000%20(29).gif :helpsmilie:

И мен така, с толкова хубави клипове, хубаво изпяване - как не съм я оценил досега.

В тубата качиха клипчета от лайв - много приятно пее и на живо - http://www.youtube.com/user/FaniDrakopoulou/videos

А и е адски красива:

554719_436381399784368_307763937_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и е адски красива:

554719_436381399784368_307763937_n.jpg

Невероятна е! :Vishenka_05:

 

Най после ново от Арсениу ..... май е слабичко ...

Не май, а си е наистина супер слабичко. Тоя човек има ли някъв усет към песните? Тва песен за лято ли е бе? :helpsmilie:

Страшно съм разочарована от последните му бозички.. кат не му се занимава да си пее в таверните и повече да не издава песни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

И този клип е на Люси :О Никос вече само с него ли работи ??

Да,на Люси е и този - втория му клип за Никос. Тия дни ще излезне и третия. Едва ли само с него ще снима.Освен това Люси ще е режисьор на стартиращото турне на Никос в 10 града.

Люси и за гръцка певица е снимал,но не знаем коя а и още не е имало промо,на което да му е името.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...