Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

Така....Не бях видял, че Pantelis Pantelidis е продал правата на Den teriazete sou leo на сръбки изпълнител и дори е споделил сръбския кавър на стената си.

То от една страна е признание за композиторския му талант, но от друга не ми допада ... Сигурно и наш'те ще го почнат.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Малко заешки монолог, но ...Докато ние чакаме от Сакис Арсениу да изкара хит, то неговия екип прави нещо наистина лятно,свежо и хитово за Елени Фурейра - явно все пак предимство имат силните на деня =)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така....Не бях видял, че Pantelis Pantelidis е продал правата на Den teriazete sou leo на сръбки изпълнител и дори е споделил сръбския кавър на стената си.

То от една страна е признание за композиторския му талант, но от друга не ми допада ... Сигурно и наш'те ще го почнат.

 

Да, онзи ден я чух..този сръбски изпълнител само гръцки хитчета си купува, явно смята, че така се прави музика. :gun_bandana:

 

 

Малко заешки монолог, но ...Докато ние чакаме от Сакис Арсениу да изкара хит, то неговия екип прави нещо наистина лятно,свежо и хитово за Елени Фурейра - явно все пак предимство имат силните на деня =)

Много е яка. :Vishenka_05: Елени си е Елени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко заешки монолог, но ...Докато ние чакаме от Сакис Арсениу да изкара хит, то неговия екип прави нещо наистина лятно,свежо и хитово за Елени Фурейра - явно все пак предимство имат силните на деня =)

 

Много харесвам Елени! Тя е наслада и за ухото и за окото!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадете линк към Eleni Foureira ~ Rantevou Sti Paralia ? :))

 

Обаче от някакъв бг сайт ;ррр

пс Мерси :*

Заповядай, много е яка, макар че е като "Regeton" горе-долу:

дох.бг

:girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

again

О то сега се започва значи ....Вече знам какво ще има в новия диск на Сторато - 12-те платинени песни на Пантелидис + последните 4,5 на Карас (че той скоро цял диск не е пускал) :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Amazing,може ли 1,2 иконки от ОНИРО ЗО

Link to comment
Сподели в други сайтове

О то сега се започва значи ....Вече знам какво ще има в новия диск на Сторато - 12-те платинени песни на Пантелидис + последните 4,5 на Карас (че той скоро цял диск не е пускал) :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Amazing,може ли 1,2 иконки от ОНИРО ЗО

Дано не! :gun_bandana:

Заповядай - http://www.ramania-bg.com/index.php?s=&amp...t&p=1195439

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли някакво инфо или биография на Пантелис,че напоследък много съм се запалил по музиката му,а обичам да съм запознат с историята на изпълнителите,които слушам.Разбрах,че сам си композира нещата,което ме печели още повече.

 

пс:Надявам се да не ставам много нахален,но ще съм благодарен и на едно линкче с дискографията му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли някакво инфо или биография на Пантелис,че напоследък много съм се запалил по музиката му,а обичам да съм запознат с историята на изпълнителите,които слушам.Разбрах,че сам си композира нещата,което ме печели още повече.

 

пс:Надявам се да не ставам много нахален,но ще съм благодарен и на едно линкче с дискографията му.

Дискографията му е само този албум, който е някъде из форума, съдържащ 13 песни + новата Oneiro zw + 2 композиции, написани за негови колежки - Diagates и Xeiroteira.

В тубата освен 13-те официално издадени песни има и други негови изпълнения от периода му когато сам си качваше клипчета, които песни още не са реализирани в звукозаписно студио, не се знае и дали ще бъдат презентирани официално.

Биографията - единственият за Гърция youtube-феномен.

 

Ето и инфо от някакъв БГ фейсбук, май са ползвали част от мои превод, но в общи линии това е. Нов изпълнител с главоломно нарастваща популярност.

 

Пантелис Пантелидис е роден на 23 ноември 1983 в Атина, но живее в Неа Йониа. Работи като офицер във военноморския флот, но решава да подаде оставка, за да преследва голямата си мечта, която не е нещо по-различно от песните. Напоследък нашумя с гласа и песните си.

Първата му звукозаписна работа – албум се появи наскоро, а самият той пее професионалнo от 4 години. Клиповeте и песните му са известни и имат стотици хиляди гледания в youtube.

Сдобил се е с луди фенове и всички говорят за един рядък талант.

Големият му успех е песента – „Не си подхождате, ти казвам”. Също така казва, че пише песните си сам от личен опит и от истории с действителни лица. Има голяма подкрепя от майка си и на нейното име написва и посвещава песента „Атина”.

Особеното е, че Пантелис Пантелидис не е учил никога музика, нито пеене. Самоук е и пише песните си сам. Научава се сам да свири на музикални иснструменти и да създава мелодии. Той е феномен и гледат на него като един от онези обещаващи нови артисти. Всъщност влиянието, което оказва върху публиката показва, че трябва да продължава все така. Има много хора, които го оприличават на гръцкия Justin Bieber.

Дълги години пее по малки кръчми . Бързо репутацията му нараства и се появява там където е претъпкано от почитатели . До неговата страна винаги са китариста Стелиос Биниарис и приятеля му Димитрис Хоринос.

Този талант не трябва да остане неизползван! Видеото му „Не си подхождате, ти казвам” има над 4 млн. гледания. През зимата го гледахме до Василис Карас и Паола Фока в таверната Theatro Music Hall.

 

Ето все пак ЛИНК за албума му + CD RIP на най-новата песен Oneiro zo

CD 2012 2xPlatinum

***

Oneiro Zw / Digital single

 

Лично за мен, освен изключителен талант, е и много скромен човек, дава много малко интервюта, в които се изразява супер лаконичко, реално и земно. Дано направи голяма кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря много за инфото.Страхотен изпълнител е и се надявам,че и в бъдеще ще се развива толкова добре.Нямах идея,че пее от толкова скоро.

Дано скоро го видим и в България.Доста от приятелите ми му симпатизират и съм сигурен,че скоро и тук ще е звезда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодаря много за инфото.Страхотен изпълнител е и се надявам,че и в бъдеще ще се развива толкова добре.Нямах идея,че пее от толкова скоро.

Дано скоро го видим и в България.Доста от приятелите ми му симпатизират и съм сигурен,че скоро и тук ще е звезда.

Да,отскоро пее...Не мога да кажа,че цяла Гърция е полудяла по него, има и анти- настроени, но всичко е въпрос на вкус, тъй като и Пантелис има специфичен тембър, начин на пеене, дори стила на песните му е все сходен, и не всички са запалени фенове. Има доста пародии на неговите видеа, особено на тези правени на домашни условия преди да изгрее. Но наистина от нищото се появи и направи ужасно голям бум, чак аз се очудих какво се случва.

 

Иначе за мен най-голям успех в доверието на Карас да направят дует и то по композиция на младия талант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Ааа много яко са монтирали МАД наградите за поредна година. Да ти е кеф да гледаш. Сетили са се най-сетне да минат в 16:9 и те.

Наистина се стараят за монтажа, особено на Еленито в началото много добре. Но и те бая изкуствени аплодисменти бутат ... На изпълнението на Кети Гарби с Никифорос и РЕК когато излиза Кети цялата публика е мега умряла, а те набичили аплодисменти - а те чак като познаха,че е тя взеха да подскачат ... Иначе много здрав римейк са направили на класиката Ierosilia

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре се е получило наистина, но тия аплодисменти ги пускат точно в кадъра, когато всички дремят. :1000 (29):

Хахах да, точно.

Иначе МАД с тия плейбеци ще ме довършат,чак микрофони не им дават. Щом и Pantelidis са накарали да буфосинхронира ... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...