Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Με λενε Γιώργο - 20 години Мазонакис. 4 диска и DVD.

 

Уху 45 евра ... Но евала, вярвам че ще е яка подборка, много е луд Мазо, един от най-най-големите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сакис май е снимал нова песен:

http://instagram.com/p/hvHsSpG9SE/

Ако е снимал нещо, дано е фотосесия или поне клип на Dose Pono, много по-силна е от тази новата... Тази новата е копие на Sygkentrosou, която беше копие на няколко други, например Apopse fora ta kala sou на Киамос - в този стил все :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Не знам защо не снимаха Dose Pono, баси якото я е изпял даже...

 

 

 

Той докъде ли стигна в Dancing stars, добре започна, но после ги изпуснах... PS: Отпаднал е ... тъпаци, имаше добри танци в началото, очаквах да е по-дървен, но се справяше, да не говорим че очаквах гръцките фенки да гласуват яко за него...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големия днес! Всички песни са ми любими, така че всеки клип е добре дошъл.

Радвам се,че някой се е занимавал с VEVO-то и че са го написали Padelidis, че комбинацията NT дори да не изговаря като нашето твъдно "Д" ...си е едно от "Д"-тата в гръцкия :D :baaasmiley: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Това хит ли е в Гърция, защото е единствената гръцка песен в техния топ 10 в Shazam, а виждам, че няма много гледания?

Мен много ме зариби.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Някой може ли да ми каже има ли го някъде този концерт целия?

Преди го имах но ... не мисля,че мога да го открие. Дори да диск го бях качил. По-скоро диска да потърся ако се прибера скоро в БГ :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Искам да попитам за моята Деспина - онзи ден на финала им за песен на Евровизия нали беше водеща, и пя новия си сингъл. И бях като гръмнат, като видях, че не е на Фивос. Какво става? Да не са спрели да работят заедно? Нали още е в Spicy?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да попитам за моята Деспина - онзи ден на финала им за песен на Евровизия нали беше водеща, и пя новия си сингъл. И бях като гръмнат, като видях, че не е на Фивос. Какво става? Да не са спрели да работят заедно? Нали още е в Spicy?

В Спайси е, но от както Фивос направи Спайси и много други композитори пишат за певците в лейбъла. Макар че и преди се говореше,че не всички композиции с неговото име са негови наистина, т.к. преди години имаше една истерия и бум на негови хитове. Но както и да е. Та, да, и мен малко ме очуди че специално на Деспинчето последната не е негова, но може би в бъдещия й албум й ще има много негови

 

Аня в клипа на Ясемис... Тя просто е поредната която спи гримирана. Тъпо ... Люси се е поизложил.

 

 

 

А ГЪРЦИЯ кой избраха за Евровизия .. Не ми допаднаха песните, само на Мартакис, но не мисля,че текст на гръцки е най-удачния вариант за конкурса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...