Jump to content



Greek Discussion


wedgewood

Препоръчани коментари

  • Отговори 579
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

КЪРТИ!

Еее страхотна е ,заслужаваше си голямата пауза, но дано вече по-често да пуска, или може би цял албум ... Нещо и те в последно време само сингли пускат, особено на Фивос... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее страхотна е ,заслужаваше си голямата пауза, но дано вече по-често да пуска, или може би цял албум ... Нещо и те в последно време само сингли пускат, особено на Фивос... :mf_surrender:

 

Искренно се надявам скоро да пусне албум Стелето!

 

 

Слабичко ми идва на мен това. Нещо не мога да харесам нейните песни.

 

За мене тя няма слаба песен. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфффф, новата на Пантелидис ще е нещо страшно! Някой знае ли кога излиза? :1000 (34):

До няколко дни май трябва да се появи.

Иначе Пантелис е голям. 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пфффф, новата на Пантелидис ще е нещо страшно! Някой знае ли кога излиза? :1000 (34):

на 1 октомври, но ми прилича по звучене на дебюта :baaasmiley:

Надявам се втория диск да има някакво разнообразие, макар че и в предния имаше различни песни, но да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

на 1 октомври, но ми прилича по звучене на дебюта :baaasmiley:

Надявам се втория диск да има някакво разнообразие, макар че и в предния имаше различни песни, но да видим.

Мерси за инфото, Жорка! А втория албум знаеш ли кога излиза? :1000 (29):

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото, Жорка! А втория албум знаеш ли кога излиза? :1000 (29):

Около 15-ти окт.с началото на новия сезон в Атина този път само с Паола + 2 поп имена - Стан и Тамта :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Около 15-ти окт.с началото на новия сезон в Атина този път само с Паола + 2 поп имена - Стан и Тамта :)

Ехаа, супер. Предполагам ще е самостоятелен, а не с тези, които си изброил? :1000 (29): В смисъл, че те ще са с него в Атина, а не, че ще участват в албума?

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехаа, супер. Предполагам ще е самостоятелен, а не с тези, които си изброил? :1000 (29): В смисъл, че те ще са с него в Атина, а не, че ще участват в албума?

Да,да, самостоятелен ще е, но иска да го пусне заедно с програмата.

;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Аргирос ми е ф-а-в-о-р-и-т! :Vishenka_05:

Ооооо, да, неговата е много добра! Чакам и новата на Пантелидис звучи ми много ударно.

 

Ели Кокину няма ли да пуска скоро нещо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ели Кокину няма ли да пуска скоро нещо?

Не ги знам с Деспина, сигурно цели албуми им прави. Много са бавни в Спайси - все на сингли карат. Ето Калидис албум не е видял, Нино и той самостоятелни песни само пуска на няколко месеца, да не говорим за новите дето взеха - Елени Хатзиду, Стела Кали, Елисавет Спану и пр.

А екипи има, не им пише само Фивос песните ... Или може би нещата там стават както у нас - само на клипове и сингли.

 

1016533_646951292002104_1656827660_n.jpg

А иначе какво ще кажете за операцията на нослето на Хатзиду. Да, имаше специфичен нос, но мисля, че нямаше нужда от корекция, беше си красива. Сега е тотално друга, но и така ще й свикнем. След 2 седмици започва Денсинг старс Гърция, в който ще видим и нея, и Sakis Arseniou ....... Може би е време за големият му бум, който чакаме с AMAZING... Участието на Цаликис и Вретос в този формат се оказаха много успешни за кариерите им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А иначе какво ще кажете за операцията на нослето на Хатзиду. Да, имаше специфичен нос, но мисля, че нямаше нужда от корекция, беше си красива. Сега е тотално друга, но и така ще й свикнем. След 2 седмици започва Денсинг старс Гърция, в който ще видим и нея, и Sakis Arseniou ....... Може би е време за големият му бум, който чакаме с AMAZING... Участието на Цаликис и Вретос в този формат се оказаха много успешни за кариерите им.

wow

Сакис в танцувално шоу 1000%20(29).gif .. поне дано пусне готини песни около участието си и да набере скорост, вярвам в него.. все още. :gun_bandana: 1000%20(29).gif

А Еленито ми е няква много странна.. даже не я познах. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

wow

Сакис в танцувално шоу 1000%20(29).gif .. поне дано пусне готини песни около участието си и да набере скорост, вярвам в него.. все още. :gun_bandana: 1000%20(29).gif

А Еленито ми е няква много странна.. даже не я познах. :D

Да, дано готвят поне 2 силни хита, дори и албум може да се пусне, ако не отпадне в началото де :D

Но като знам колко почитателки има, със сигурност зрителките ще го запазят, дори и да е по номинации.

 

Иначе Елени е чисто нов човек, няма как след такава промяна - имаше характерен и голям нос, сега не че са го намалили много, но е адски различна, особено виж други фотоси, още по-неознаваема...

1382272_646951298668770_691362659_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооооо, да, неговата е много добра! Чакам и новата на Пантелидис звучи ми много ударно.

 

Ели Кокину няма ли да пуска скоро нещо?

 

Очаква се съвсем скоро да пусне нова песен, която ще се казва "Καληνύχτα" :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...