Jump to content

Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

changeling-poster-800x1185.jpg

 

Останах без думи, когато го изгледах. Един от най-добрите филми, които някога съм гледал. Пълен е с неочаквани обрати, адски добър е. Препоръчвам ви го на 100%.

10/10 за невероятната игра на Анджелина и прекрасния сюжет!

 

Много силен филм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Незабравимата / A Walk To Remember (2002)

a%20walk%20to%20remember%20poster.jpg

 

10/10

За кой ли път, вече, го гледам... :D

Прекрасен филм, много добри актьори... На финала малко си поплаках, ама.. :D Един от любимите ми филми :)

 

Много емоционален филм. Няма как да не плачеш на него.

 

10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Intouchables" - френска драма, поднесена по много симпатичен начин. На някои места се превивах от смях на глас! За пореден път се доказва, че сблъсъкът между хора от два противоположни свята, може да се превърне в приятелство. По истински случай.

Горещо, горещо ви препоръчвам да не го пропускате!!! Към края навлжних очи, но не е заради това, че го гледах без да мигна.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Intouchables" - френска драма, поднесена по много симпатичен начин. На някои места се превивах от смях на глас! За пореден път се доказва, че сблъсъкът между хора от два противоположни свята, може да се превърне в приятелство. По истински случай.

Горещо, горещо ви препоръчвам да не го пропускате!!! Към края навлжних очи, но не е заради това, че го гледах без да мигна.

 

Един от любимите ми филми, наскоро и аз го изгледах и на 100% си струва да се изгледа. Има много истински неща от живота в него, актьорите също са много добри, определено човек може да се замисли над хиляди неща, докато го гледа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"12 години робство" (ако се превежда така). Много тежка драма, истинската. Филмът не ми поднесе нужната емоция, не знам защо. Очаквах да се разстроя доста, да ме претовари, след всичко чуто и четено за него. Малко слабо според мен.

Страхотна игра, обаче! Момичето си заслужи наградката при Окарите.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

world-war-z-poster.jpg

 

Страхотен филм! Замислих се, ако плъзне такъв бяс как бихме се спасили.

 

10/10

 

 

Ми,как, Брад Пит ще намери лек естествено... няма за какво да се притесняваш, в добри ръце сме :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трансформърс и ми допадна много. Филма е страхотен, има си ефектите, Оптимус и за финал яки коли и приличен сценарии. Сюжета е тривиален, все планетата е застрашена, пак някой я спасява, но като цяло е ОК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Последно ги гледах Fight club (1999) и The Shawshank redemption (1994). Невероятни са и двата филма. 9/10.

Koй ги няма гледано, спешно да го направи това!

51ORyncmJAL._SY300_.jpg

ShawshankRedemptionMoviePoster.jpg

Редактирано от dracarys
Link to comment
Сподели в други сайтове

Трансформърс 4

 

Радвам се,че това ще е последният филм. Абсолютно ненужен, максимално разтегнат като локум, продължаващ 3 часа. Предните 3 филма бяха по-търпими, с по-хубав актьорски състав и наистина ставаха за забавление. Този тук е яко шит, Майкъл Бей да се съсредоточи върху други проекти, защото с този тотално се изчерпа! Оценка 4/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Планетата на маймуните - не беше лошо, но нямаше момент в който да те грабне наистина. Не знам защо се получи тъй.

Link to comment
Сподели в други сайтове

stalingrad.jpg

 

 

Сталинград (2013)

 

Като цяло не си падам по военни филми, но не беше лош. Не мисля, че беше и много предубеден срещу едната или другата страна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

386446.jpg

Баси откачения филм наистина от много време не съм се смял така на филм 2:50 баща ми излиза от стаята си да види какво ми става :roll1: аз се хиля като побъркан :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избави ни от злото (Deliver Us From Evil)

 

deliver_us_from_evil_xlg.jpg

 

Добра история, но слабо пресъздадена. Оценката ми е 6/10.

И аз го гледах снощи. От много време се канех, но все нямах време. Радвам се, че отидох да го изгледам, хареса ми. Доста интересен и оригинален филм на ужасите. Вече рядко се срещат.

10/10

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален филм,

 

The Human Centipede / Човешка стоножка (2009)The%20Human%20Centipede%202009-Cover.jpg

## Резюме : Две красиви американки тръгват на пътешествие из Европа. Но в Германия колата им се поврежда и те се озовават сами в пустата гора. В търсене за помощ, те попадат в отдалечена къща. На следващия ден се будят, затворени в мазето на къщата, което прилича на болнична стая, заедно с още един мъж. Стар немец, който е бивш хирург по разделянето на сиамски близнаци и собственик на къщата. Докато преди години той е разделял новородените сиамски близнати, то сега той е на път да обедини неговите „нови" пациенти. Превръщайки ги в първата човешка стоножка...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключителен филм! :notworthy:

1405200063_1.jpg

 

 

Safe Haven (2013) / Убежище

 

Safe-Haven-movie.jpg

 

10/10

Нямам какво да кажа просто! Зашеметен съм! Невероятен филм... финалът ме изкърти просто, много неочакван, но в добър смисъл. Не искам да се изхвърлям, но този филм, както и "Как живея сега" са, може би, най-хубавите и смислени филми, които съм гледал за последните няколко години.

Не знам, не знам, на финала гледах с отворена уста! Много неочаквано ми дойде всичко. Препоръчвам ви го! Колебаех се дали да го гледам, но като прочетох няколко коментара в Youtube, свързани с финала се позамислих какъв ли ще е точно и то какъв се оказа.... страхотен! Гледайте, няма да съжалите дори за секунда. Любовна история, приплетена с екшън и мистерия.

Благодаря ти!

Уникален филм, хареса ми, че сюжета е семпъл, но изключително добре пресъздаден. Няма такъв финал, наистина трябва да си някъв нечовек, за да не те трогне поне малко. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

10/10 за "Господарката на Злото"!

Не го пропускайте !!!

7545328t.jpg

И 11 давам, ако имаше такава оценка. От сега го определям за "Филм на 2014"! Просто няма такъв филм! Възхищението ми не мога да го опиша с думи. Истински ме трогна!!! Актьорската игра е на страшно високо ниво, ефектите са невероятни. Това е филм, който става за малки и големи. Аз обожавам анимации, приказки, комедии и филми с ефекти, а това имаше от всичко, та дори и драма.

Това, което ме впечатли толкова е образът на самото "зло". За първи път се пресъздава и ни представят вариант на причината, която е разпалила злобата в магьосницата. Трогна ме факта, че един такъв страшен и лош образ, може да бъде толкова мило, добро, грижовно и дори сладко същество. Знам, че в живота за да станеш лош винаги има някаква причина, всичко тръгва от някъде и това тук е точно така пресъздадено. Наистина ме развълнува и накара да се замисля. Думите са малко. Гледайте задължително! За пръв път от много време този филм ме извади от бита, накара ме да забравя всекидневни мисли и странични неща, но същевременно и си направих толкова поуки и заключения. За мен беше страшно приятно, забавно и си заслужаваше. Такъв филм трябва да се притежава на оригинален носител, защото е нещо безценно. И макар да ме трогна и възхити толкова, само не успя да ме разплаче, а и това е прекалено трудно и рядко възможно, но беше огромно удоволствие. Колкото и смешно да звучи, това беше храна за моята душа. Гледайте и няма да съжалявате!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...