Jump to content

Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

"Господарката на злото"

 

Доста плосък и транзитен поглед над историята на Злодеида. Нищо, освен добрата визия, не може да те грабне. Дори и последната уж роля на А. Джоли. Един нормален фентъзи филм трябва да е поне 2 часа, за да има някакво развитие на главните герои. Тук за 10 опаткват историята на Злодеида и гледат набързо набързо да минат към съществената част. Да, ама не става така. ДА не говорим, че няма никаква наченка на добро разказване, на представяне на приказката. Всичко е супер нахвърляно, героите получават по няколко минути екранно време. Анджелина Джоли седи добре в ролята си, но по никакъв начин не започвам да й съчувствам, образът й е изграден супер плоско и набързо...дори тя не може да спаси трагедията на сценария и неговото заснемане. След заспиване, и то 2 пъти, най-накрая достигнах отегчен до финалните надписи.

Ясно е, че са разчитали на жената на Брад Пит, ама все пак и малко усилия да бяха хвърлили върху останалите неща. Не съм доволен. Оценка 4,5/10 за филм, който ще съм забравил след 1 ден...

Link to comment
Сподели в други сайтове

28429.jpg

 

КОЖАТА В КОЯТО ЖИВЕЯ

Оценка 8 от 10

 

Дъщерята на Антонио Бандерас е изнасилена на сватба от едно момче,което след време той го залавя и го скрива в пещера.След доста време той го оперира (той е пластичен хирург) променя пола му осъвършенства го като жена о после си я/го хваща за гадже и спи с нея

 

п.с Извинявам се ако има правописни грешки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lucy

Lucy-2014-Movie-Poster-750x1061.jpg

 

Не знам каква оценка да дам. Това е най-откачения филм, който съм гледал, и още съм в шок от видяното. Ще ми трябват поне още няколко гледания да го разбера и да го осмисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

The-Fault-in-Our-stars-poster.jpg

 

The Fault in Our Stars (2014)

10/10

 

Този филм не може да се опише с думи. Просто е невероятен. Изключително силен и въздействащ. Според мен е най-добрият в жанра.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Rosemary's Baby (2014)

614092_orig.jpg

10/10

Първият ремейк, който да е по-добър от оригинала! Нещата са навързани много по-добре, по-много по-интересен начин е представено всичко!

Гледайте, няма да съжалявате!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

The-Fault-in-Our-stars-poster.jpg

 

The Fault in Our Stars (2014)

10/10

 

Този филм не може да се опише с думи. Просто е невероятен. Изключително силен и въздействащ. Според мен е най-добрият в жанра.

И аз така :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Maleficent"

 

е последният филм, който гледах. Много ми беше приятно да го гледам, разчупили са историята, картините са красиви, Maleficent е интересна като персонаж, пресъздадена е добре като реплики и физиономии, малко кратък може би, но със сигурност е хубав филм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Changeling / Подмяната (2008)

 

996_mv.jpg

 

Бях чел положителни коментари за този филм във форума и влезнах да го изтегля, но видях, че е драма и се отказах. Вчера го засякох по Нова и реших да го изгледам. Нито за секунда не ми беше скучно, много завладяващ филм, страшно трогателен, доста натоварващ. Хареса ми смисълът в него, че въпреки проблемите и пречките по пътя на човек той не трябва да се отказва, а да се изправя пред тях и ако бъде по-упорит и търпелив ще успее! Отлична актьорска игра на Анджелина!

 

10/10, въпреки че и тази оценка е твърде ниска за такъв шедьовър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годзила 2014

 

Перфектен за убиване на 2 часа, но доста зле откъм персонажи. Главният актьор, колкото и симпатичен да е, нито има таланта, нито опита да "износи" целия филм. Очаквах Годзила да направи нещо, не да играе на страната на американците и да им помага да избиват някакви мутирали насекоми... ужас отвсякъде... има добри сцени, но не е нищо повече от един летен блокбъстър... Оценка 5/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вината в нашите звезди / The Fault in Our Stars (2014)

Ако мога да поставя оценка, то ще поставя най-голямото число. Но знам, че няма такова и ще се въздържа.

Филмът е най-прекрасното нещо, което съм гледал през живота си. Изплаках си очите на него, буквално. Сякаш никога не бях плакал толкова през живота си, колкото плаках през тези 2 часа. Обичам този филм, с ръка на сърцето мога да кажа, че се превърна в най-любимия ми за всички времена. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

1413441[/url]']

The-Fault-in-Our-stars-poster.jpg

 

The Fault in Our Stars (2014)

10/10

 

Този филм не може да се опише с думи. Просто е невероятен. Изключително силен и въздействащ. Според мен е най-добрият в жанра.

 

Напълно съгласен съм, филмът е абсолютно съвършен откъм всякакви аспекти. Много е тежък, наистина, не очаквах чак такова въздействие да има, заболя ме главата от рев.. Нямам думи, просто великолепен. :crybaby: :crybaby: :crybaby: Не вярвам някой да го е гледал без да се просълзи, тва трябва да си от камък... Браво на създателите, не съм вярвал, че през 2014 може да излезе нещо такова. Поклон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не гледам често филми, да не кажа изобщо, но тъй като от 3 дена навън само вали и няма никакво слънце, реших да поровя тук и да прочета мнения за филми.Гледах "Safe haven" и "The fault in our stars".Два ПРЕКРАСНИ филма!Възхитен съм просто.Уникални истории, актьори.Не съжалявам, че отделих време да ги изгледам.И двата са много различни - първият те държи под напрежение, неочакван край..., докато втория е адски тъжен.Добре си поревах. :1000 (29):

 

И за двата филма 10/10! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален филм,

 

The Human Centipede / Човешка стоножка (2009)

## Резюме : Две красиви американки тръгват на пътешествие из Европа. Но в Германия колата им се поврежда и те се озовават сами в пустата гора. В търсене за помощ, те попадат в отдалечена къща. На следващия ден се будят, затворени в мазето на къщата, което прилича на болнична стая, заедно с още един мъж. Стар немец, който е бивш хирург по разделянето на сиамски близнаци и собственик на къщата. Докато преди години той е разделял новородените сиамски близнати, то сега той е на път да обедини неговите „нови" пациенти. Превръщайки ги в първата човешка стоножка...

wtf? Приех го като съвет и изгледах филма... По-отвратително нещо не бях гледал през живота си! Обичам ужаси, наистина добри ужаси, но това не бих го нарекъл така. До 40-тата минута беше ок, но след това всичко е направо гнусно! Превъртях го набързо за да видя какво ще стане накрая, защото не можех да гледам към телевизора... Абсурдната идея за свързване на ануса на един човек с устата на следващия практически приложена ми дойде в повече. Очевидно има граница, която не бива да бъде преминавана и всеки нормален човек може да я види в този филм.

 

Не го препоръчвам на никой, който не се смята за психопат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

7500-V3-_-e1402308018874.jpg

 

7500

5/10

 

Доста време го чаках да излезе, имах големи очаквания, но филмът като цяло се оказа скучен. Краят беше горе-долу добър, макар и доста познат от други филми. Може би очакванията ми бяха твърде големи и затова останах разочарован, не знам.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...