Jump to content

Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

The Philosophers / Философите (2013)

 

95731.jpg

Отдавна не бях гледала толкова ексцентричен и различен филм. Интересен ще е на онзи, който вникне в него и го обмисли, защото наистина е поучителен. Не е за хора, които очакват някаква динамика и напрежение, филма не е такъв. Доста може да го сметнат за скучен, лично на мен ми хареса много. 10/10

Беше невероятен. Накара ме да се замисля, но не съм сигурен дали разбрах идеята напълно! Мисля, че трябва да го гледам отново.

Според мен, идеята на сценариста не е да предаде някакво общо послание за за нещата. Този филм е направен, за да се интерпретира и в крайна сметка всеки сам да направи собствените си изводи от видяното. Аз лично, признавам си, не схванах края! Опитвам се да намеря смисъла в него, но за сега не успявам. Ще изгледам филма отново, а ако някой друг го е гледал, моля да изкаже собствените си впечатления и по какъв начин си обяснява края.

 

10/10, гледах с огромен интерес и в нито един момент не ми беше отегчително. Невероятен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Живи легенди.Най-добрият Бг филм,в последно време.Препоръчвам го

Link to comment
Сподели в други сайтове

Super 8

 

p_146774.jpg

 

Очаквах толкова много, страхотно начало и голяма мистерия в първия половин-един час, но после е като поредната тъпа боза с клиширан край :puke: Разочарование е края!

 

5/10

 

:gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колонията

colony_ver2_xlg.jpg

 

Много напрегнат и интересен ми беше, въпреки слабите визуални ефекти, но го оставям настрана това. Краят е меко казано - незадоволителен. Имах чувството, че на екипа просто им е писнало да снимат и са си казали "до тук, стига толкова" :1000 (29):

Главния актьор беше страхотен!

 

7/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно ти не си фен на този тип анимации, така че не знам какво си очаквал, този филм е направен за феновете на такъв тип филми и много хора го оценяват. Сори, ама това не ти е търсенето на Немо. И песните са много въздействащи и с хубави текстове, като не са и чак толкова много, има си и забавни моменти, има си и интересна история, специално и умишлено фокусът не е поставен върху сюжета, а върху това да ти е приятно, докато го гледаш.

 

Последно гледах "Frozen" на Disney:

Frozen-movie-poster.jpg

 

Бях очарован просто от този филм, толкова приятно за гледане нещо май не съм гледал през живота си. Супер позитивен и ме накара да се чувствам много добре, почти веднага поисках да го изгледам пак, изгледах го и даже си бях уредил среща да го гледаме на кино.. но се оказа, че вече не го дават, доста тъпо, но пак мога да си го гледам вкъщи колкото пъти си поискам. :D

10/10

Подкрепям напълно! :1000 (33): Много ми хареса филма.

 

10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

White house down

21017526_20130731153915065.jpg

 

Хареса ми! Знаех как ще свърши още преди да съм го гледал, без да съм чел коментари или нещо от сорта, подобни филми са толкова предвидими.. :1000 (29):

Гледаше ми се екшън обаче, напрегнати сцени и динамика - получих всичко това + невероятния Чанинг Тейтъм :fuck:

 

10/10 по скалата на американските филми. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

The wolf of wall street

MV5BMjIxMjgxNTk0MF5BMl5BanBnXkFtZTgwNjIyOTg2MDE@._V1_SX640_SY720_.jpg

 

О, да! За мен този филм е шедьовър и определено шума около него не е напразен. Сюжета не се движеше само в една стилистика, имаше комедия, имаше сериозност, имаше епичност!!! И на всичкото отгоре, Леонардо Дикаприо минава през всички тези емоции с такава лекота, че поредното му разминаване с оскар си е наистина грехота. Поуката от филма всеки сам може да си я извади, аз извадих моята и предпочитам да не я споделям. Но наистина си струва да се гледа, не ми беше отегчително, не ми беше скучно, а напротив - исках да гледам още. Препоръчвам го силно на онези, които обичат тънкия хумор, иронията, не се смущават от прекалена вулгарност и са готови да понесат наистина шокиращи сцени. И само една препоръка - не го гледайте с по-малките си братя и сестри, братовчеди или деца, този филм ще съсипе психиката им. :1000 (29):

 

10/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

rs_634x945-140110122132-634.veronica-mars.cm.11013.jpg

VERONICA MARS (2014)

8/10

Това ми беше любимият сериал. Обожавам го и с нетърпение очаквах филма. Като цяло феновете на ще останат доволни, тъй като всички интересни персонажи са се включили и във филма и филмът дава отговор на много от въпросите, които не получихме в сериала, поради неговото прекратяване. Много съм доволен и си заслужаваше чакането. Сега прочетох тук-там, че замислят втори филм и нов сериал.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

The Exorcist / Заклинателят (1973)

the-exorcist-poster.jpeg

Вярата в Злото. Тези две страни на вярата вдъхновяват писателя Уилям Питър Блати и режисьора Уилям Фридкин за създаването на ЗАКЛИНАТЕЛЯТ - плашещата, но реалистична история на невинно момиче, обладано от зъл дух. Като студент през 1949 г., Блати научава за 14-годишно момче от щата Мериленд, което успешно е било освободено от обладалия го зъл дух. Две десетилетия по-късно този инцидент вдъхновява Блати за неговия шокиращ роман. Носителят на ”Оскар” Уилям Фридкин прави впечатляващ филм, превърнал се в събитие както за критиците, така и за публиката, въпреки потискащите си внушения. Популярните в близкото минало холивудски актьори Елън Бърстин, Лий Коб, младата Линда Блеър и шведската звезда Макс фон Сюдов правят в този филм едни от най-добрите си роли. 25 години след създаването си, ЗАКЛИНАТЕЛЯТ остава един от най-шокиращите и силно въздействащи филми.

9/10

Редактирано от pacho
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ами последно некъв за супермен беше. не беше толкова зле, даже си ми и хареса де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Physician/Лекарят 2013

 

The%20Physician%20latest%20poster.jpg

 

Много хубав филм, страшно увлекателен! Като продължителност е дълъг, около 3 часа но изобщо не усетих кога минаха. Препоръчвам го.

10/10

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Safe Haven (2013) / Убежище

 

Safe-Haven-movie.jpg

 

10/10

Нямам какво да кажа просто! Зашеметен съм! Невероятен филм... финалът ме изкърти просто, много неочакван, но в добър смисъл. Не искам да се изхвърлям, но този филм, както и "Как живея сега" са, може би, най-хубавите и смислени филми, които съм гледал за последните няколко години.

Не знам, не знам, на финала гледах с отворена уста! Много неочаквано ми дойде всичко. Препоръчвам ви го! Колебаех се дали да го гледам, но като прочетох няколко коментара в Youtube, свързани с финала се позамислих какъв ли ще е точно и то какъв се оказа.... страхотен! Гледайте, няма да съжалите дори за секунда. Любовна история, приплетена с екшън и мистерия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

changeling-poster-800x1185.jpg

 

Останах без думи, когато го изгледах. Един от най-добрите филми, които някога съм гледал. Пълен е с неочаквани обрати, адски добър е. Препоръчвам ви го на 100%.

10/10 за невероятната игра на Анджелина и прекрасния сюжет!

Link to comment
Сподели в други сайтове

changeling_xlg.jpg

 

И аз го гледах, понеже видях поста на чушка.

Толкова много ми хареса, че нямам думи... Нареди ми се в топ 10 на всичко което съм гледал, а то не е малко. Страхотен сюжет, актьорска игра...Просто нямам думи! Задължително трябва да се гледа от всички, но хората които гледат главно тъпизми да не го гледат, определено не е за тях. Доста тъжен филм. След като го изгледах осъзнах, че най-важно е да си силен и да имаш надежда, защото ако ги имаш ще имаш и всичко останало.

 

11/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...