Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

Сибирский цирюльник / The Barber of Siberia / Сибирският бръснар (1998)

200px-Sibirskij_cirulnik.jpg

Мнение: Изключително стойностен филм, супер преминаване през комедия-драма-трагедия-комедия, актьорска игра на ниво и страхотна режисура! Гледайте европейско кино, разликата с американските трашове е от земята до небето! Особено френско и руско - класа!

Оценка: 10 / 10
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сан Андреас 6/10

 

Джурасик свят 10/10

 

Миньоните 10/10 - Няма такъв смях, просто тея жълтурковци са уникални ... :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Demonic.jpg

 

Demonic 2015 / Демонично 2015

 

На мен ми хареса, става за гледане. Не е кой знае колко страшен, но има елемент на изненада в сюжета и неочакван край, което ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Veer-Zaara / Любовта на Вер и Зара (2004)

 

MV5BMTI1Njc3ODg1Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwNDYxNDcyMQ@@._V1_SX640_SY720_.jpg

Като се има предвид, че и аз като повечето изобщо не съм фен на индийските филми и винаги ги избягвам, снощи не успях да си намеря нищо за гледане и попаднах на този. Бях предубедена, изтеглих го от няма и къде. За моя приятна изненада, останах меко казано очарована от филма. Който обича да гледа емоционални любовни истории - този филм е за него. Много докосващ, прекрасна история. Единствено тия песнички, които си пеят ме дразниха и ги превъртах. 10/10

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах тва Юпитер Асендинг, не е лошинко. Малко епикнес беше на моменти и липсваше могъщ злодей, но все пак ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сибирский цирюльник / The Barber of Siberia / Сибирският бръснар (1998)

200px-Sibirskij_cirulnik.jpg

 

Мнение: Изключително стойностен филм, супер преминаване през комедия-драма-трагедия-комедия, актьорска игра на ниво и страхотна режисура! Гледайте европейско кино, разликата с американските трашове е от земята до небето! Особено френско и руско - класа!

 

Оценка: 10 / 10

 

Най-любимия ми филм въобще. Гледал съм го 6 или 7 пъти и до ден-днешен не мога да намеря думи, с които да опиша емоциите, които изпитвам по време на целия сюжет.

 

От 2 място нататък често се менят ... но номер 1 за мен вече 15 години е "Сибириският бръснар". Гледайте го!

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тъмна бе нощта"

 

dark-was-the-night.jpg

 

Много добра атмосфера, отлична актьорска игра, добра режисура без типичните дразнещи клишета за хоррър жанра. Всичко това докато не дойдоха последните 5 минути от филма, които просто сринаха цялото адски добро впечатление. Гледайте и го и ще разберете за какво говоря. Филм, който вероятно щеше да се нареди в топ 5 на фаворитите ми за годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Тъмна бе нощта"

 

dark-was-the-night.jpg

 

Много добра атмосфера, отлична актьорска игра, добра режисура без типичните дразнещи клишета за хоррър жанра. Всичко това докато не дойдоха последните 5 минути от филма, които просто сринаха цялото адски добро впечатление. Гледайте и го и ще разберете за какво говоря. Филм, който вероятно щеше да се нареди в топ 5 на фаворитите ми за годината.

 

И аз го гледах. На няколко пъти заспивах, много скучен. А краят наистина беше много глупав. Слаба работа, като цяло.

3/10

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Adaptation.
dvd-adaptaco-nicolas-cage-meryl-streep-chris-cooper-7849-MLB5286252822_102013-F.jpg

7/10

Доста шантав филм, даже нямам мнение май, не знам дори дали да ви го препоръчам.
За първи път виждам Никалас Кейдж в такава роля, много е различен и хахо, а Мерил Стрийп пък много рядко съм я засичал да е кучка, но тука е голяма кучка.
Филмът е луд, към края обаче нещо се разбози, още на 1-вия час разбрах или по-скоро подозирах как ще завърши и най-вероятно за това съм разхвърлян в мнението си за него. Но все пак играта и на двамата е много завладяваща. Струва си гледането в крайна сметка.
Link to comment
Сподели в други сайтове

"The boy next door"

 

the-boy-next-door-poster-900x600.jpg

 

Кой ме подлъга да го гледам? Абсолютна пародия на трилър, направена, за да видим 100 пъти секс сцената с Дженифър Лопез - то не бяха крака, гърди, задник, шушито й. По принцип не е лоша актриса жената, но като се има предвид дебилният сценарии, лошата игра беше просто неизбежна. Оценка 1/10. Ужас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

The Avengers: Age of Ultron 2015

 

p_247462.jpg

 

3/10

 

В пъти по-глупав и инфантилен от първата част, не знам как са постигнали този "ефект". Единствено боят между Железния човек и Хълк беше забавен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.cinefish.bg/data/movies_images/247/p_247462.jpg

 

The Avengers: Age of Ultron

5/10

С всеки следващ филм, поредиците на Марвел стават все по-глупави. Първата част беше много добра, но тази ме разочарова, просто е прекалено детски филмът. Най-добри ще се окажат филмите за "Капитан Америка" май.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
unfriended-poster03.jpg

Unfriended (2015)
7/10

Различен, напрегнат, плашещ. На мен ми хареса, но със сигурност не е за всеки. На доста хора няма да им хареса, че самият филм е под формата на разговор по Скайп, но пък на мен точно това ми допадна и точно това беше страшното, защото те кара да се чувстваш като участник във всичко, което се случва.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Attack on Titan (2015)

 

38365abf63132051a55526698f1986571370102405_full.jpg

 

Не го гледайте за нищо на света!!! По-тъпа, безмислена, скучна и зле направена фантастика не съм гледала скоро. Пълна загуба на време! 1/10

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...