Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

От Чхрис видях филмът ШИВАЧКАТА и го изгледах! Невероятен, много ми хареса, супер изненадващо развитие и като цяло е много скандален и интересен!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Bad_Moms_poster.jpg

 

Малко блудкав, но не прекалено. По-женски е :))) Става за запълване на някой съботен или неделен следобед. Има някой доста забавни моменти и закачки.

Отдавна не се бях смяла така на филм. Страхотен! Дали щото се чувствам в крак с историята, но много ми допадна. Отделно, че Мила ми е любимка, изкефих се максимално.

Препоръчвам!!!

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Гледайте филма "Косвена красота"... най-силният филм излизал последните години, макар лошата оценка на критиците, оценяващи бози с ефекти. Ефектът в този филм е силната актьорска игра и прекрасният сценарий. Настръхвах и се просълзявах почти през цялото време. Много силен филм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
"Любима" 2016- филм за голямата и истинска любов- за тази любов, за която си готов да дадеш живота си, за да живее другия. Много разтърсващ филм. :(

 

Не съществува такава любов.

 

Последния филм, който изгледах беше "Ефектът на пеперудата" - брутален!

 

9/10

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

51eRMAaN%20QL.jpg

 

7/10

 

Вчера гледах и аз "Момичето от влака", много заплетен и интересен филм. Различен от моите предпочитания, но ми хареса.

 

8/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

MV5BMTk4MjU3MDIzOF5BMl5BanBnXkFtZTgwMjM2MzY2MDI@._V1_SY1000_CR0,0,675,1000_AL_.jg

Passengers / Пасажери

9/10

Много ми хареса. Имаше си от всичко по нещо. Дори и хумор на моменти. Можеше само да вкарат малко извънземни за цвят в някой момент 1000%20(29).gif Но хубава история :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Грозна като смъртта(Coyote Ugly) - 2000 година.

 

Пайпър Перабо се справя отлично в ролята на Вайълет Санфорд. Адам Гарсия, Изабела Мико, Джон Гуудман и Тайра Банкс също се представят на ниво!

 

Саундтракът е великолепен..

 

Coyote%20Ugly%20Posterz.jpg

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...