Jump to content

Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

Magic Mike XXL (2015) Абсолютен отврат... Първата част беше забавна... с история. Тази беше скучна и имах чувството, че гледам едно безкрайно пътуване....трагедия!

 

 

 

 

Vacation (2015) Доста добре ми подейства, за даотпусна и развеселя. Харесвам този тип филми. Зверски леки и силно закачливи. Няма слаба сцена. Липсва ми този тип.

 

 

 

 

Terminator Genisys (2015) Неочаквано, но ми хареса. Нищо ново, но все пак привлича вниманието. За любителите на поредицата не знам, но за феновете на екшън ще се хареса. ;)

 

 

 

 

Maze Runner: The Scorch Trials (2015) Много харесах първата част и по тази причина избързах да гледам на кино и втората. Дано няма трета, за да не го развалят. Тези, които си падат по фентъзи приключения в стил "Игрите на глада" ще са доволни

Link to comment
Сподели в други сайтове

MV5BMjIxNTU4MzY4MF5BMl5BanBnXkFtZTgwMzM4ODI3MjE@._V1_SX640_SY720_.jpg

 

10/10

 

С много скептицизъм го свалих, но ме държа в напрежение до последната секунда и ме накара да мисля за финала няколко часа. И до сега не мога да преценя за себе си хубав или тъжен беше края...

Link to comment
Сподели в други сайтове

THE SCORCH TRIALS

maze_runner_the_scorch_trials_film2015.jpg

 

Надмина всичките ми очаквания! Много, много по-добър от първата част, усетих привързаност към героите този път и категорично това се превръща в една от любимите ми поредици. С нетърпение очаквам третата част. Не съм чел книгата все още и не знам дали там е така, но тук не ми хареса колко предвидими сцени имаше (на които приятелите ми доста се стряскаха всъщност) и как все отнякъде се появяваше някой да ги спестява.

 

8/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Martian

 

p_255738.jpg

 

Хареса ми. Интересна история за силния човешки дух, брилянтен ум и борба за оцеляване в една, на пръв поглед, невъзможна за оцеляване среда.

 

9/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

9644c1b1fc1dd999.jpg

Става дума за застаряващ милиардер, който чака да умре от рак и се съгласява тайно да прехвърлят съзнанието му в ново, по-младо тяло. От там той се сблъсква и с живота и историята на човека в чието тяло е..

Доста добър! Бих му дал много висока оценка. Заснемането е страхотно. Актьорите са много добри.

Историята е интересна и много,, много добре развита. За любителите на екшън-трилърите е супер !

Link to comment
Сподели в други сайтове

file_603527_trainwreck-poster.jpg

Trainwreck / Тотал щета

0/10

 

Ужасен филм, нищо в него не ми хареса. Актьорите в главните роли бяха ужасно отблъскващи и неприятни, сценарият беше адски скучен, пълен с клишета и простотии, които се предполага, че трябва да разсмеят зрителя, но аз не се засмях нито веднъж през тези 2 часа. Пълна скука и загуба на време.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Knock-Knock-2015-movie-poster.jpg

 

 

Това точно беше най-малоумното нещо, което съм гледал (а се смятам за мноого широко скроен що се отнася до каквото и да е кино)... :)

Наистина вярвях, че ще ми хареса, но всичко беше толкова абсурдно... Ситуациите бяха толкова преувеличени дори и за филм.

Да не говорим, че през първия един час не се случва ниииищо... На моменти дори беше просташко. :/

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Игрите на глада: Сойка-присмехулка 2

 

igrite_na_glada_sp_p2.jpg

 

Не съм удовлетворен от финала. Липсваше ми най-важният и кулминационен момент - Катнис срещу Сноу. Филмът за мен свърши 40 минути преди реалния му финал.

7/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

Maze Runner: The Scorch Trials / Лабиринтът: В обгорените земи (2015)

 

PH5jWEgqNxvA95_1_l.jpg

 

Успях да изгледам първия един час и го спрях. Започва обещаващо и интересно, но след средата става банален. Първата част ми хареса повече. Отделно, че съм гледала филм със същия сюжет преди време, но му забравих името. Идеята е 1:1. 4/10

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ми предложи коледен филм? :1000 (29): Едно такова коледно ми е...

П.С. Извинявам се, може би не е това мястото, но тук най-много ще се забележи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ми предложи коледен филм? :1000 (29): Едно такова коледно ми е...

П.С. Извинявам се, може би не е това мястото, но тук най-много ще се забележи.

Пусни си "Листопад" :Vishenka_05:

 

И за да не е спам: Последно гледах "Спектър" - Хареса ми филмчето. Оценка 8/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Игрите на глада: Сойка-присмехулка 2

 

igrite_na_glada_sp_p2.jpg

 

Разочарован съм! Една поредица с огромен потенциал, която приключи меко казано - Т - Р - А - Г - И - Ч - Н - О!

5/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последно време съм на вълна Коледни филми, гледах тези:

 

Дванадесет мъже за Коледа (2009) - Приятно, разтоварващо филмче. Оценка - 9.5/10.

DVD12men.jpg

 

Коледен Купидон (2010) - Много забавен филм, на моменти се смях с глас. Оценка - 10/10.

Christmascupid.jpg

 

12 Срещи на Коледа (2011) - Не ми хареса, в един момент просто нямах търпение да свърши. Оценка - 1/10.

di-K4JI.jpg

 

Коледа край Мисисипи (2013) - Приятно филмче, интересен сюжет, симпатични герои. Оценка - 9.5/10.

d926f5bc66a8fc78c0c9165bb32151be11e7e3c7.jpg

 

Коледно предложение (2008) - Хареса ми, по-различен е като сюжет от останалите Коледни филми. Оценка - 9/10.

kaqYasmrPMKLUqbUwoMSeOXwfIw.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

visions_poster02.jpg

Не е кой знае какъв шедьовър, но е интересен и задържа вниманието. Получи се добра история и доволен край. Всеки, който харесва трилъри и по-софт ужаси ще е доволен.

 

Shutterislandposter.jpg

Бях предубеден заради ДиКаприо, но се оказа много смислен и добър. Страхотна игра и замисъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Сестри на макс

 

e4b3d8aa661e06fd.png

 

Това е най-смешният филм, който някога съм гледал. Просто нямаше празна сцена. На всяка втора минута се заливах от смях. Тези двете сестри са пълни кукута. :roll1: Актьорската им игра е невероятно добра. Уникално нещо! :1000 (29):

10+/10

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

onesheet.jpg

 

The Stepfather

 

По принцип нищо ново като история... Мъж убива брутално семейството си и си намира ново, което да тормози...

Но пък става ако си търси човек нещо за гледане. Има типичното напрежение за средена класа трилър. Очаквах обаче повече развитие на същинската част.

7/ 10 бих дал. Като цяло ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...