Jump to content

Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

image004.jpg

The Men from U.N.C.L.E


Всички трябва да се учат от старото куче! Гай Ричи е жесток режисьор. Винаги подбира страхотни актьори.
Много добра игра с лек хумор и доволен екшън.
Заснемането е уникално и сцените са перфектно режисирани.
10ка без колебание. Ще го гледам пак обезателно!!
Link to comment
Сподели в други сайтове

American Beauty / Американски прелести (1999)

american-beauty-(1999)-large-picture.jpg


Мнение: Невероятен филм! Актьорската игра е на много високо ниво, страхотна атмосфера и различен, но същевременно много реален сюжет. Гледах го, защото исках да видя какво е взело Оскар-а на любимия ми "Боен клуб", но е абсолютно заслужена и оправдана наградата. Не се подвеждайте от заглавието, звучи като малоумна американска боза, но не е.

Оценка: 9,5 / 10
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
The Revenant / Завръщането (2015)

revenant-leo.jpg

 

Като моята оценка е 9/10, с една единица надолу заради края, който беше добър, но просто не беше нещо ново, виждали сме подобен завършек на много филми и сериали.

Всичко друго беше съвършено, това е един от най-красивите филми, който аз лично съм гледал, заснет по невероятен начин! През цялото време ми беше интересно за гледане, не ми стана скучно, наистина се насладих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

9030.jpg

 

 

 

 

Home Invasion 2016

 

Абсолютно копие на Паник Стая! 1:1 Разбира се не са надминали този с Джоди Фостър. Малко слаба игра на актьорите, малко нисък бюджет и не толкова разгърната история. Хареса ми, че са опитали да модернизират технически в действието, но не го бяха направили много добре. Нооо като цяло не съжалих, че го гледах, беше си на мястото в скучния съботен следобед и съм доволен. 6+/10

 

------------------------------------

 

 

Momentium 2015

 

Momentum-2015-dvdcover.jpg

 

Тук съм много доволен! Доволен екшън с не много пари направен, но ефектен.Типичен екшън трилър, какъвто не си бях пускал отмного време. Хареса ми, че започва с някаква история, която се обръща тотално и обърква. 8/10 бих дал и дори бих го гледал отново ако не намеря друго :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

prometheus_poster__120531080354.jpg

Прометей/2012

Явно съм един от много малкото негледали този филм...

 

Въпреки липсата на ярки и широко познати актьори, за мен са си изиграли ролите прилично добре.Силно фантастичен наклон има лентата, така че тези, които не си падат по този жанр няма да го харесат.

 

9/10 от мен. Добри ефекти, увлекателна история и добре представена. Очаквам продължението, което май ще е след година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Room
large_large_bhPgko14727rF9tSpstSFumiZgl.jpg

8/10
Момиче на име Ма е отвлечено, когато тя все още е тийнейджър. Оттогава нещастната жена живее в една малка стая с 5-годишния си син - Джак. В този случай момчето не е виждало нищо друго освен тази стая, той е роден в нея и никога не я е напускал.Ма обаче е създала цяла вселена за Джак в рамките стаята, и тя няма да се спре пред нищо, за да гарантира, че дори и в тази коварна обстановка, Джак ще бъде в състояние да живее пълен и цялостен живот. Но тъй като любопитството на Джак за положението им расте и устойчивостта на Ма достига своя предел, те приемат рискован план за бягство. В крайна сметка излизането им на свобода може да ги изправи лице в лице с това, което има вероятност да се окаже най-страшното нещо за тях: реалния свят.

Тежичък е на моменти, никой не знае що за живот живеят подбните заложници.
Link to comment
Сподели в други сайтове

The dressmaker
dressmaker-poster.jpg

Обложката му лъже - това е много шантав филм, на моменти беше като театрална постановка, такова нещо не бях гледал. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
50 Shades of Black / 50 нюанса черно
(2016)

fifty_shades_of_black_movie_poster_2.jpg


Честно казано очаквах да е тъп, но всъщност имаше доста добри сцени. Пародия на 50 нюанса сиво, който аз не съм гледал. :D
Края беше скучен, очаквах нещо повече.


7/10
Link to comment
Сподели в други сайтове

Gods_of_Egypt_poster.jpg

 

Лош избор се оказа.... Изкуствени ефекти и тотално измислена история...

 

captain-america-civil-war-movie-poster-12705-fb.jpg

 

Като фен на Марвел съм разочарован. Предпочитам Антмен пред това....

 

MV5BMjA2NDI0OTM1OV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzE2NjcyMQ@@._V1_UY268_CR2,0,182,268_AL_.jpg

 

6+

 

Историята ми беше интересна и увлекателна до края.

Link to comment
Сподели в други сайтове

11 А (2016)

788652-l.jpg

 

9 / 10

Адски много ми хареса филма. Препоръчвам го.

 

Angry Birds: Филмът (2016)

p_264436.jpg

 

Много добра анимацийка. Спукала съм се от смях, има супер забавни моменти.

 

10 / 10

 

Alice Through the Looking Glass (2016) / Алиса в огледалния свят (2016)

alicettlg_payoff_1-sht_v13_sm.jpg

 

8 / 10

Не съм гледала първата част, но този ми допадна. Не съжалявам, че го гледах, даже ще си изтегля първата за да видя какво представлява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният, който гледах е Кръстникът.Гледал съм го поне 30 пъти. Мафиотската сага остава класика в световното кино и със сигурност е един от най-великите филми правени някога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се сещам кога за последно филм така ме е държал в напрежение от самото начало до самият край. Не усетих кога мина времето. Бях малко предубеден заради участието на Сара, тъй като не си я представях в такъв филм, но играта и беше брилянтна! Филмът е замислен добре и оригинално в основната си част. Можеха да го развият и по-добре, но и така съм доволен. Стряскащите моменти бяха доста и бяха качествени.

Краят определено беше неочакван.

Като цяло много добре :))

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Въпреки, че беше доста статичен ми хареса и не се усети липсата на различи персонажи и локации.

 

До последно стоях и не знаех какво се случва и кой прав, кой крив?... Развитието беше адски шантаво и много ми хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...