Jump to content



Кой филм гледахте последно?


Препоръчани коментари

movie-posters-twofive-04.jpg

 

It Follows

 

Невероятен хорър. От паранормална активност 1 не ме беше стряскал така филм. Започва малко мудно, но се развива добре след това. Препоръчвам на всеки фен на жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Маги"

 

Останах адски изненадан от този филм. Много добра актьорска игра от Арнолд Шварценегер, хубав сценарии и герои, на които съчувстваш. Зомбитата са само като описание на трагедията и по никакъв начин не развалят целта на филма.

 

 

 

 

maggie.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tomorrowland / Утреландия (2015)

 

Tomorrowland-2015.jpg

Филмчето става за който обича фантастика. Има добри ефекти от време на време, може да се каже, че има и послание. Аз като доста голям фен на фантастиката обаче, по-трудно се впечатлявам. 5/10

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Tomorrowland / Утреландия (2015)

 

Tomorrowland-2015.jpg

Филмчето става за който обича фантастика. Има добри ефекти от време на време, може да се каже, че има и послание. Аз като доста голям фен на фантастиката обаче, по-трудно се впечатлявам. 5/10

 

 

И аз го гледах, за моя радост със спечелени билети. Много слаб филм от Дисни. Има идея, но реализирана по супер скопен начин. По никакъв начин не задържа вниманието, имаш чувството, че продължава над 2 часа. Накрая става досаден и протяжен. Започва като филм за деца, след това се опитва да вкарва елементи за по-големи, с разни престрелки и щуротии, но се проваля и на двата фланга. Джордж Клуни вече не може да изнесе сам цял филм и тук си проличава най-много. Така като гледам и приходите по света, загубите за студиото ще са големи. Оценка 3/10 заради някои от хубавите компютърни кадри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

190237.jpg

It Follows

7/10

Като цяло филмът беше доста приятна изненада, тъй като очаквах някаква пълна тъпотия, а всъщност се оказа доста страшничко филмче. Музиката беше доста зловеща. Нямаше много кървища и т.н., но от цялостната обстановка и идея на филма ме побиваха тръпки.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

190237.jpg

It Follows

7/10

Като цяло филмът беше доста приятна изненада, тъй като очаквах някаква пълна тъпотия, а всъщност се оказа доста страшничко филмче. Музиката беше доста зловеща. Нямаше много кървища и т.н., но от цялостната обстановка и идея на филма ме побиваха тръпки.

 

 

НАЙ-тъпия филм на света

It Follows

1/10

 

___________

 

San_Andreas_poster.jpg

San Andreas 5/10

 

това филмче с плосък сюжет е красиво само по отношение на ефектите, :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

San_Andreas_poster.jpg

Истината е че единственото хубаво и внушително нещо на този филм е заглавието.

 

Един е филмът и това е "След утрешния ден". Колкото и да се опитват да го преповторят няма как да задминат тази класика от новото кино :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

The Atticus Institute (2015)

Изтегли от тук + sub

the_atticus_institute_393425_1.jpg

10/10

Значи идеята ми за този филм беше просто да ме приспи, но го изгледах целия и след тва яко филм..
По принцип съм любител на ужасите и психарските филми, но както знаете в днешно време са малко добрите, но този тук ме наплаши яко ..
Филма е малко по-различен от към заснемане, просто защото е направен под документален вариант + +съвременни,интервюта от "герои".. .

Много ми хареса на мен, надявам се да ви хареса и на вас..

Споделете после мнения
:1000 (30):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Ефектите са впечатляващи,цялата атмосфера на филма е супер.

 

Arnold :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

 

9/10

 

1011341_fr_terminator__genisys_1431002998608.jpg

На какъв език беше филма?

 

Иначе по темата Джурасик Свят. Беше много готин!

Link to comment
Сподели в други сайтове

The aviator

 

666_AviatorThe_Catalog_Poster_v2_Approved.png

 

5/10

Не ми хареса, на четири пъти го гледах, слаба роля на Дикаприо, забутан финал, сякаш на момента са го решавали.

 

Babysitter's Black Book

okzEhp.jpg

6/10

Не е лош, на един момент само беше лишен от линията, която следваше и сякаш се е получил гаф. Уж са искали да внушат повече моралния извод, но си личи, че е американска плоска продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

The longest ride / Най-дългото пътуване (2015)

 

LONGEST-RIDE-Poster-Art.jpg

 

За пореден път се убеждавам, че няма друг автор като Никълъс Спаркс - просто е уникален!! Филмът е страхотен! 10/10

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"It Follows"

 

Много добро хоррър-че. Музиката е страхотна, типичен old-school - само от нея ти настръхва всяка клетка от тялото. Атмосферата също е направена сякаш действието се развива като в старите филми - старите къщи, телевизорите от времето на баба ми и дядо ми. Нищо скучно няма във филма - за 10-15 мин. се запознаваме с главната героиня и приятелите й, а след това вече започва и самото преследване и постоянното озъртане. Краят е отворен и това малко ме разочарова, но общо взето май неслучайно е направено така. Давам оценка 8/10 за този наистина адски ефектен филм.

 

P.S. ДА не забравя, че цялата история и случващото се в тези 90 минути са едно послание към случващото се с младите и тяхната сексуалност. Браво! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Професия стриптизьор 2" на кино.. Не беше нищо особено, поне се нагледах на хубави мъже де.. :D :mf_surrender: Първата част на филма е по-интересна.

 

Оценка - 4/10.

 

Тъкмо щях да питам излезе ли "Magic Mike XXL" в България и как е. Гледах първата и мнооого се заплеснах по Channing :P

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...