Jump to content

Game of thrones / Игра на тронове


Препоръчани коментари

Интересен беше епизода, но имайки предвид, че епизодите ще са само 6 и то последни, очаквах повече действие и реално нещо да се случи, а то не се. Ще видим другите.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Интересен беше епизода, но имайки предвид, че епизодите ще са само 6 и то последни, очаквах повече действие и реално нещо да се случи, а то не се. Ще видим другите.

То и предният сезон нямаше динамика. Доста провлачен беше. Предполаам, че последните 2 серии ще са най-интересни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

То и предният сезон нямаше динамика. Доста провлачен беше. Предполаам, че последните 2 серии ще са най-интересни.

Последните 3 ще са най-интересни и най-дълги

Очаквам брутални неща

Първите два епизода ще са 54 и 58 минути

3-ти ще е 60

4-ти 78

Последните два ще са по 80 мин.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то не може във всеки епизод да се колят и бесят само. Според мен пък добре си беше епизода. 

Аз се изненадах като ония (забрайх му името) даде на Брон арбалета да убиел братятя на Церсей, дали наистина би пожертвала Джайм. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми хареса епизода... общо взето, казаха се неща, които от зрителска гледна точка, се знаеха. Нямах търпение да свърши... като гледам и другата серия ще е скучна. Дано поне финалът да си струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 15.04.2019 г. от 19:25, meleto каза:

Не ми хареса епизода... общо взето, казаха се неща, които от зрителска гледна точка, се знаеха. Нямах търпение да свърши... като гледам и другата серия ще е скучна. Дано поне финалът да си струва.

И аз очаквах повече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият епизод беше як. Много по-добър от предния. Дано се забърза. Сега като се замисля, не знам какво ще стане толкова в цели 4 епизода? Битката да е епизод-два, ами останалите серии?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизода започна много добре, музиката беше великолепна и нещата се движеха идеално, но нещо накрая не изпипаха добре нещата. Като цял добър епизод, но сякаш очакванията бяха много по големи.

Ето и трейлър на новия епизод:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен това беше най-слабия епизод. Изпуснаха да покажат как сестрите разбират за Егон, убиха по много лесен начин дракона, не може да летят с Денерис и да не видях, че наближават кораби и още куп други пропуснати моменти в епизода.

Взех да се притеснявам да не развалят края на този велик сериал.

 

Промо за следващият епизод:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силен епизод, много добри ефекти и в сравнение с предишния тоя си беше класа.

Мисля, че Джон ще убие Денерис и после ще поеме на север :)

Промо за последния епизод:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...